Menu

Club America vs St Louis City

Dignity Health Sports Park, Carson, California14. augusta 2024 o 04:30
42
Rozhodca: M. Ortíz

Udalosti zápasu

Club America
St. Louis City
Výkop
B. Rodríguez

asistencia: D. Valdés

15′
J. DilrosunÉ. Sánchez
32′
35′
C. TeuchertI. Vassilev
Diego Valdés45+3′
Polčas
49′
I. Vassilev
55′
E. Löwen

Penalty

Penalty cancelled59′
VAR
H. MartínR. Aguirre
71′
J. dos SantosR. Sánchez
71′
C. CalderónC. Borja
71′
D. Valdés

asistencia: R. Sánchez

79′
83′
N. ÞórissonJ. Girdwood-Reich
B. Rodríguez

Penalty

86′
Luis Malagón90+4′
D. ValdésR. Juárez
90′
90′
T. TotlandJ. Klein
R. Aguirre

asistencia: L. Malagón

90+8′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal7
2Shots off Goal3
16Total Shots16
4Blocked Shots6
15Shots insidebox11
1Shots outsidebox5
9Fouls13
6Corner Kicks4
0Offsides0
55%Ball Possession45%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves5
480Total passes386
416Passes accurate330
87%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Club America je 7.12, v porovnaní s 6.86 u St. Louis City. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Club America je L. Malagón (9.70), u St. Louis City je to M. Hartel (7.41).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Club America prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 2 asistenciami, na čele s D. Valdés (1G). U St. Louis City je to 24 gólov a 17 asistencií s lídrom M. Hartel (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Club America nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.66, zatiaľ čo St. Louis City má 4 obrancov s priemerom 6.69. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Club America nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.10, oproti 5 u St. Louis City s hodnotením 7.01. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Club America nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.50, v porovnaní s 1 u St. Louis City s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 62% u Club America a —% u St. Louis City. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Club America nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 26 u St. Louis City. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Club America je 29.5 (najmladší: I. Reyes (25), najstarší: J. dos Santos (35)), zatiaľ čo St. Louis City má priemer 27.8 (najmladší: J. Reid (24), najstarší: R. Bürki (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Club America majú priemerne 3 ligových štartov, oproti 24 u St. Louis City. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Club America4-2-3-14-2-3-1St. Louis City
GKDEFMIDFWD
1Malagón3Reyes31Lichnov.14Araújo18Calderón6Santos8Fidalgo24Dilrosun10Valdés7Rodrígu.21Martín1Bürki14Totland15Yaro22Hiebert99Reid8Durkin10Löwen29Þórisson36Teuchert17Hartel11Becher

Náhradníci

Tréner: André Jardine

Náhradníci

Tréner: J. Hackworth

Club AmericaSila pozíciíSt. Louis City
7.12
Ø Hodnotenie
6.86
9.70Brankár (1 v 1)7.09
0G 0A0G 0A
6.66Obranca (4 v 4)6.69
0G 0A2G 1A
7.10Záložník (5 v 5)7.01
1G 2A18G 15A
6.50Útočník (1 v 1)6.71
0G 0A4G 1A
Club America4-2-3-1
1BrankárL. Malagón9.7
3ObrancaI. Reyes7.5
31ObrancaI. Lichnovsky5.9
14ObrancaN. Araújo6.3
18ObrancaC. Calderón6.9
6ZáložníkJ. dos Santos7.0
8ZáložníkÁlvaro Fidalgo7.2
24ZáložníkJ. Dilrosun6.8
10ZáložníkD. Valdés7.31G1A
7ZáložníkB. Rodríguez7.31A
21ÚtočníkH. Martín6.5
St. Louis City4-2-3-1
1BrankárR. Bürki7.1
14ObrancaT. Totland6.81A
15ObrancaJ. Yaro6.8
22ObrancaK. Hiebert6.82G
99ObrancaJ. Reid6.4
8ZáložníkC. Durkin6.61A
10ZáložníkE. Löwen7.36G9A
29ZáložníkN. Þórisson
36ZáložníkC. Teuchert6.83G1A
17ZáložníkM. Hartel7.49G4A
11ÚtočníkS. Becher6.74G1A

Prehľad zápasu

Club America zdolal St. Louis City 4:2. Zápas sa hral v Leagues Cup 2024. Góly strelili: B. Rodríguez 15′, I. Vassilev 49′, E. Löwen 55′ (pen.), D. Valdés 79′, B. Rodríguez 86′ (pen.), R. Aguirre 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Club America mal 55% držanie lopty, St. Louis City mal 45%. Club America mal 16 striel (10 na bránu), St. Louis City mal 16 (7 na bránu). Club America urobil 5 striedaní, St. Louis City urobil 3. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Brian Rodríguez 59′).

Rivalita od 2023

Club America vs St. Louis City vzájomné výsledky

1 stretnutí
Club America
1
výhier
Remízy
0
St. Louis City
0
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 40 v 2023Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Club America

DLWWDD

St. Louis City

DWLWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026