Menu

Gillingham vs Grimsby

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Priestfield Stadium, Gillingham18. apríla 2026 o 16:00
Domáci

Gillingham

14
Hostia

Grimsby

Rozhodca: O. Mackey

Udalosti zápasu

Gillingham
Grimsby
Výkop
41′
Andy Cook

asistencia: Kieran Green

Armani Little45+3′
45′Justin Amaluzor
Polčas
Garath McCleary

asistencia: Armani Little

55′
66′
Jamie WalkerGéza Dávid Turi
74′
Jaze Kabia
76′
Reece StauntonJayden Sweeney
76′
Jaze KabiaCharles Vernam
76′
Justin AmaluzorDarragh Burns
Conor MastersonSam Vokes
78′
Lenni Rae CirinoBradley Dack
79′
80′
Kieran Green

asistencia: Charles Vernam

85′
Charles Vernam

asistencia: Kieran Green

Garath McClearyTravis Akomeah
87′
Nelson KhumbeniHarry Waldock
88′
88′
Clarke OduorTyrell Warren
Ronan Hale90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
6Shots off Goal3
9Total Shots14
0Blocked Shots5
6Shots insidebox10
3Shots outsidebox4
9Fouls11
5Corner Kicks3
4Offsides1
49%Ball Possession51%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
297Total passes319
195Passes accurate217
66%Passes %68%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Gillingham je 6.74, v porovnaní s 6.90 u Grimsby. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Gillingham je Armani Little (6.98), u Grimsby je to Cameron McJannett (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Gillingham prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 19 asistenciami, na čele s Armani Little (5G). U Grimsby je to 51 gólov a 27 asistencií s lídrom Jaze Kabia (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Gillingham nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.81, zatiaľ čo Grimsby má 4 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Gillingham nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.69, oproti 5 u Grimsby s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Gillingham nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.61, v porovnaní s 1 u Grimsby s priemerom 6.91. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 62% u Gillingham a 65% u Grimsby. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Gillingham nazbierali v tejto sezóne 43 žltých kariet, v porovnaní s 37 u Grimsby. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Gillingham je 27.7 (najmladší: Sam Gale (21), najstarší: Glenn Morris (42)), zatiaľ čo Grimsby má priemer 27.2 (najmladší: Maldini Kacurri (20), najstarší: Andy Cook (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Gillingham majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 27 u Grimsby. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Gillingham4-2-3-14-1-4-1Grimsby
GKDEFMIDFWD
1Morris2Hutton30Gale4Masters.3Clark8Little27Khumbeni12Palmer-.7McCleary32Cirino38Hale31Smith5Rodgers2Kacurri17McJanne.16Staunton7Walker14Amaluzor4Green29Oduor9Kabia39Cook

Náhradníci

Tréner: Gareth Ainsworth

Náhradníci

Tréner: David Artell

GillinghamSila pozíciíGrimsby
6.74
Ø Hodnotenie
6.90
6.87Brankár (1 v 1)7.00
0G 1A0G 0A
6.81Obranca (4 v 4)7.04
6G 10A6G 11A
6.69Záložník (5 v 5)6.76
14G 7A37G 14A
6.61Útočník (1 v 1)6.91
5G 1A8G 2A
Gillingham4-2-3-1
1BrankárGlenn Morris6.91A
2ObrancaRemeao Hutton6.93A
30ObrancaSam Gale6.71G1A
4ObrancaConor Masterson6.82G
3ObrancaMax Clark6.93G6A
8ZáložníkArmani Little7.05G3A
27ZáložníkNelson Khumbeni6.51A
12ZáložníkSebastian Palmer-Houlden6.44G
7ZáložníkGarath McCleary6.84G3A
32ZáložníkLenni Rae Cirino6.71G
38ÚtočníkRonan Hale6.65G1A
Grimsby4-1-4-1
31BrankárJackson Smith7.0
5ObrancaHarvey Rodgers7.03G2A
2ObrancaMaldini Kacurri6.91G
17ObrancaCameron McJannett7.22G2A
16ObrancaReece Staunton7.17A
7ZáložníkJamie Walker6.94G4A
14ZáložníkJustin Amaluzor6.63G3A
4ZáložníkKieran Green7.013G5A
29ZáložníkClarke Oduor6.6
9ZáložníkJaze Kabia6.717G2A
39ÚtočníkAndy Cook6.98G2A

Prehľad zápasu

Grimsby zdolal Gillingham 4:1. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: Andy Cook 41′, Garath McCleary 55′, Jaze Kabia 74′, Kieran Green 80′, Charles Vernam 85′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Gillingham mal 49% držanie lopty, Grimsby mal 51%. Gillingham mal 9 striel (3 na bránu), Grimsby mal 14 (6 na bránu). Gillingham urobil 4 striedaní, Grimsby urobil 5.

Rivalita od 2022

Gillingham vs Grimsby vzájomné výsledky

7 stretnutí
Gillingham
1
výhier
Remízy
3
Grimsby
3
výhier
Góly spolu
13 · 1.9/zápas
Obaja skórovali
4/7 · 57%
Nad 2,5
1/7 · 14%

Aktuálna forma

Gillingham

WLLLDW

Grimsby

DWWWLW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Gillingham2výhry
3remízy10 stretnutí
Grimsby5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.4

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (40%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (23%) — kurzy môžu podceňovať Gillingham.

Trhové zhrnutie

Marža: 9.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 25.0%Remíza 30.3%Hostia 53.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min4.003.301.86
Max4.003.301.86
Nad 2,5: 48.8%Pod 2,5: 57.1%
Trhový favorit:Grimsby · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Grimsby
Výsledok vs. Trh: Grimsby (54%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

GillinghamPolčas:01Grimsby
9Strely14
3Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
18/04/26Gillingham1–4Grimsby4.00/3.30/1.86
18/10/25Grimsby1–0Gillingham1.98/3.59/3.46
28/01/25Grimsby1–1Gillingham2.42/3.29/2.91
01/10/24Gillingham0–1Grimsby1.89/3.53/4.01
16/03/24Gillingham1–1Grimsby2.02/3.36/3.86
02/09/23Grimsby2–0Gillingham2.44/3.14/2.94
14/02/23Gillingham2–1Grimsby2.60/3.08/2.95
13/09/22Grimsby1–1Gillingham1.81/3.50/4.67
21/03/09Grimsby3–0Gillingham2.95/3.24/2.25
06/09/08Gillingham3–0Grimsby1.78/3.36/4.25

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Gillingham

V 140R 106P 122
Nad 2,540
Goals scored446

Vonkajšia bilancia: Grimsby

V 223R 181P 277
Nad 2,548
Goals scored792

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026