Menu

Chesterfield vs Tranmere

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

SMH Group Stadium, Chesterfield11. apríla 2026 o 16:00
11
Hostia

Tranmere

Rozhodca: S. Stockbridge

Udalosti zápasu

Chesterfield
Tranmere
Výkop
Kyle McFadzean17′
19′Sam Finley
T. Naylor

asistencia: J. Berry-McNally

44′
Polčas
M. Owolabi-BelewuJ. Donacien
46′
K. McFadzeanL. Gordon
46′
53′
S. Finley

asistencia: P. Brough

57′William Tamen
66′Marko Maroši
69′
N. KennehR. Watson
69′
O. PatrickC. Whitaker
J. Berry-McNallyJ. Fleck
75′
D. MarkandayL. Mandeville
75′
Lewis Gordon77′
82′
Z. ObieroK. Dennis
83′
P. BroughE. Bristow
L. BonisD. Duffy
85′
90+5′Kristian Dennis
90+2′
K. WooleryJ. Plant
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
3Shots off Goal5
7Total Shots13
1Blocked Shots4
4Shots insidebox9
3Shots outsidebox4
9Fouls16
6Corner Kicks7
1Offsides1
68%Ball Possession32%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
506Total passes241
428Passes accurate150
85%Passes %62%
0.95expected_goals1.86
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Chesterfield je 6.99, v porovnaní s 6.75 u Tranmere. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Chesterfield je R. Boot (7.33), u Tranmere je to S. Finley (7.02).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Chesterfield prispeli v tejto sezóne 43 gólmi a 21 asistenciami, na čele s L. Bonis (13G). U Tranmere je to 20 gólov a 10 asistencií s lídrom O. Patrick (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Chesterfield nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.03, zatiaľ čo Tranmere má 3 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Chesterfield nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.98, oproti 4 u Tranmere s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Chesterfield nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.53, v porovnaní s 3 u Tranmere s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Chesterfield a 67% u Tranmere. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Chesterfield nazbierali v tejto sezóne 41 žltých kariet, v porovnaní s 42 u Tranmere. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Chesterfield je 26.1 (najmladší: S. Curtis (20), najstarší: K. McFadzean (38)), zatiaľ čo Tranmere má priemer 26.1 (najmladší: W. Tamen (19), najstarší: S. Finley (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Chesterfield majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 25 u Tranmere. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Chesterfield4-2-3-13-4-2-1Tranmere
GKDEFMIDFWD
23Boot29Curtis6McFadze.26Swinkels2Owolabi.4Naylor36Braybro.24Markand.17Dobra28Berry-M.10Bonis33Marosi22O'Connor5Smith15Tamen14Joseph8Finley42Kenneh3Brough11Patrick32Obiero41Woolery

Náhradníci

Tréner: Paul Cook

Náhradníci

Tréner: Pete Wild

ChesterfieldSila pozíciíTranmere
6.99
Ø Hodnotenie
6.75
7.33Brankár (1 v 1)6.83
0G 0A0G 0A
7.03Obranca (4 v 3)6.79
4G 2A5G 0A
6.98Záložník (5 v 4)6.80
26G 17A6G 5A
6.53Útočník (1 v 3)6.63
13G 2A9G 5A
Chesterfield4-2-3-1
23BrankárR. Boot7.3
29ObrancaS. Curtis7.02G1A
6ObrancaK. McFadzean7.12G
26ObrancaS. Swinkels6.91A
2ObrancaM. Owolabi-Belewu7.0
4ZáložníkT. Naylor7.08G2A
36ZáložníkS. Braybrooke7.23A
24ZáložníkD. Markanday7.08G5A
17ZáložníkA. Dobra6.85G4A
28ZáložníkJ. Berry-McNally6.95G3A
10ÚtočníkL. Bonis6.513G2A
Tranmere3-4-2-1
33BrankárM. Marosi6.8
22ObrancaL. O'Connor6.8
5ObrancaN. Smith6.75G
15ObrancaW. Tamen6.8
14ZáložníkJ. Joseph6.83G2A
8ZáložníkS. Finley7.02G
42ZáložníkN. Kenneh6.71A
3ZáložníkP. Brough6.71G2A
11ÚtočníkO. Patrick6.87G5A
32ÚtočníkZ. Obiero6.72G
41ÚtočníkK. Woolery6.4

Prehľad zápasu

Chesterfield a Tranmere remizovali 1:1. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: T. Naylor 44′, S. Finley 53′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Chesterfield mal 68% držanie lopty, Tranmere mal 32%. Chesterfield mal 7 striel (3 na bránu), Tranmere mal 13 (4 na bránu). Očakávané góly: Chesterfield 0.95 — Tranmere 1.86. Chesterfield urobil 5 striedaní, Tranmere urobil 5.

Rivalita od 2011

Chesterfield vs Tranmere vzájomné výsledky

7 stretnutí
Chesterfield
3
výhier
Remízy
1
Tranmere
3
výhier
Góly spolu
21 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
3/7 · 43%
Nad 2,5
4/7 · 57%

Aktuálna forma

Chesterfield

WWDWDW

Tranmere

DLWLDL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Chesterfield1výhry
2remízy4 stretnutí
Tranmere1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.8

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (50%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (63%) — kurzy môžu podceňovať Tranmere.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 68.5%Remíza 24.4%Hostia 15.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.464.106.50
Max1.464.106.50
Nad 2,5: 54.6%Pod 2,5: 49.3%
Trhový favorit:Chesterfield · Jasný favorit

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Chesterfield (68%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

ChesterfieldPolčas:10Tranmere
7Strely13
3Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
11/04/26Chesterfield1–1Tranmere1.46/4.10/6.50
25/10/25Tranmere1–1Chesterfield2.86/3.35/2.34
05/04/25Tranmere4–0Chesterfield2.99/3.21/2.37
07/12/24Chesterfield3–0Tranmere1.69/3.75/4.82

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Chesterfield

V 171R 113P 130
Nad 2,549
Goals scored606

Vonkajšia bilancia: Tranmere

V 124R 95P 149
Nad 2,542
Goals scored427

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026