Menu

Tranmere vs Colchester

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Prenton Park, Birkenhead6. apríla 2026 o 16:00
Domáci

Tranmere

01
Rozhodca: Scott Oldham

Udalosti zápasu

Tranmere
Colchester
Výkop
28′Arthur Read
Polčas
46′
K. Vincent-YoungR. Hunt
54′
K. LisbieO. Edwards
54′
T. BishopF. Barbrook
J. JosephC. Whitaker
63′
William Tamen68′
75′
J. Payne
S. FinleyR. Watson
76′
J. IronsideK. Woolery
76′
Z. ObieroK. Dennis
83′
L. O'ConnorN. Kenneh
83′
90+2′
J. PayneS. Kuffour
90+2′
W. GoodwinJ. Williams
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal5
6Shots off Goal7
17Total Shots16
5Blocked Shots4
10Shots insidebox13
7Shots outsidebox3
13Fouls8
5Corner Kicks8
0Offsides1
38%Ball Possession62%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves6
292Total passes493
166Passes accurate342
57%Passes %69%
1.32expected_goals1.58
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Tranmere je 6.79, v porovnaní s 6.97 u Colchester. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Tranmere je S. Finley (7.02), u Colchester je to J. Tucker (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Tranmere prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 13 asistenciami, na čele s O. Patrick (7G). U Colchester je to 38 gólov a 20 asistencií s lídrom J. Payne (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Tranmere nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Colchester má 4 obrancov s priemerom 7.03. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Tranmere nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 5 u Colchester s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Tranmere nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 1 u Colchester s priemerom 6.56. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 65% u Tranmere a 72% u Colchester. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Tranmere nazbierali v tejto sezóne 42 žltých kariet, v porovnaní s 46 u Colchester. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Tranmere je 26.9 (najmladší: W. Tamen (19), najstarší: S. Finley (33)), zatiaľ čo Colchester má priemer 27.2 (najmladší: F. Terry (21), najstarší: M. Macey (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Tranmere majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 35 u Colchester. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Tranmere3-4-2-14-2-3-1Colchester
GKDEFMIDFWD
33Marosi30McGowan15Tamen5Smith14Joseph8Finley22O'Connor3Brough32Obiero11Patrick29Ironside1Macey30Vincent.5Tucker40Terry3Iandolo16Read8Bishop14Lisbie10Payne7Anderson19Goodwin

Náhradníci

Tréner: Pete Wild

Náhradníci

Tréner: Danny Cowley

TranmereSila pozíciíColchester
6.79
Ø Hodnotenie
6.97
6.83Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (3 v 4)7.03
5G 2A3G 5A
6.83Záložník (4 v 5)7.03
6G 4A31G 15A
6.73Útočník (3 v 1)6.56
14G 7A4G 0A
Tranmere3-4-2-1
33BrankárM. Marosi6.8
30ObrancaA. McGowan6.82A
15ObrancaW. Tamen6.8
5ObrancaN. Smith6.75G
14ZáložníkJ. Joseph6.83G2A
8ZáložníkS. Finley7.02G
22ZáložníkL. O'Connor6.8
3ZáložníkP. Brough6.71G2A
32ÚtočníkZ. Obiero6.72G
11ÚtočníkO. Patrick6.87G5A
29ÚtočníkJ. Ironside6.75G2A
Colchester4-2-3-1
1BrankárM. Macey6.9
30ObrancaK. Vincent-Young6.7
5ObrancaJ. Tucker7.22G1A
40ObrancaF. Terry7.12A
3ObrancaE. Iandolo7.11G2A
16ZáložníkA. Read7.27G3A
8ZáložníkT. Bishop7.02A
14ZáložníkK. Lisbie
10ZáložníkJ. Payne7.013G6A
7ZáložníkH. Anderson6.811G4A
19ÚtočníkW. Goodwin6.64G

Prehľad zápasu

Colchester zdolal Tranmere 1:0. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: J. Payne 75′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Tranmere mal 38% držanie lopty, Colchester mal 62%. Tranmere mal 17 striel (6 na bránu), Colchester mal 16 (5 na bránu). Očakávané góly: Tranmere 1.32 — Colchester 1.58. Tranmere urobil 5 striedaní, Colchester urobil 5.

Rivalita od 2011

Tranmere vs Colchester vzájomné výsledky

19 stretnutí
Tranmere
7
výhier
Remízy
7
Colchester
5
výhier
Góly spolu
50 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
10/19 · 53%
Nad 2,5
8/19 · 42%

Aktuálna forma

Tranmere

DLWLDL

Colchester

WLLWWW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Tranmere2výhry
3remízy10 stretnutí
Colchester5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.1

Priemerný počet gólov na zápas

20%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (40%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (27%) — kurzy môžu podceňovať Tranmere.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 29.4%Remíza 30.3%Hostia 48.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.403.302.05
Max3.403.302.05
Nad 2,5: 48.8%Pod 2,5: 57.1%
Trhový favorit:Colchester · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Colchester
Výsledok vs. Trh: Colchester (49%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

TranmerePolčas:00Colchester
17Strely16
6Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
06/04/26Tranmere0–1Colchester3.40/3.30/2.05
02/08/25Colchester1–1Tranmere2.10/3.23/3.59
01/02/25Tranmere1–3Colchester2.97/3.19/2.42
21/09/24Colchester3–0Tranmere2.09/3.31/3.56
01/04/24Tranmere1–1Colchester2.25/3.55/3.07
09/09/23Colchester2–0Tranmere2.29/3.23/3.11
25/03/23Colchester1–1Tranmere2.46/3.12/3.08
27/08/22Tranmere2–0Colchester1.97/3.42/3.95
26/03/22Colchester1–0Tranmere2.76/3.20/2.64
08/10/21Tranmere2–0Colchester2.05/3.13/3.95

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Tranmere

V 124R 95P 149
Nad 2,542
Goals scored427

Vonkajšia bilancia: Colchester

V 152R 136P 163
Nad 2,544
Goals scored546

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026