Menu

Bromley vs Shrewsbury

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Hayes Lane, London7. apríla 2026 o 21:00
Domáci

Bromley

21

Udalosti zápasu

Bromley
Shrewsbury
Výkop
6′
B. Ihionvien

asistencia: T. Anderson

45+1′Bradley Ihionvien
Polčas
48′Kevin Berkoe
K. Cameron
49′
56′
N. FreemanT. Perry
63′
B. IhionvienG. Lloyd
64′
T. OjinnakaS. Clucas
79′
J. MarquisA. Scully
79′
K. BerkoeI. England
A. CharlesJ. Arthurs
82′
D. AjayiB. Krauhaus
82′
84′Sam Stubbs
M. PinnockB. Ilunga
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
5Shots off Goal4
11Total Shots7
2Blocked Shots0
8Shots insidebox7
3Shots outsidebox0
7Fouls11
6Corner Kicks1
0Offsides3
50%Ball Possession50%
0Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
283Total passes295
172Passes accurate184
61%Passes %62%
1.65expected_goals0.57
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bromley je 6.88, v porovnaní s 6.80 u Shrewsbury. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bromley je M. Pinnock (7.17), u Shrewsbury je to M. Cox (7.37).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bromley prispeli v tejto sezóne 38 gólmi a 31 asistenciami, na čele s N. Kabamba (13G). U Shrewsbury je to 16 gólov a 9 asistencií s lídrom I. Morgan (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bromley nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.93, zatiaľ čo Shrewsbury má 3 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bromley nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 4 u Shrewsbury s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bromley nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.69, v porovnaní s 3 u Shrewsbury s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 58% u Bromley a 63% u Shrewsbury. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bromley nazbierali v tejto sezóne 57 žltých kariet, v porovnaní s 33 u Shrewsbury. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bromley je 28.3 (najmladší: M. Ifill (22), najstarší: C. Whitely (34)), zatiaľ čo Shrewsbury má priemer 26.1 (najmladší: I. Morgan (19), najstarší: J. Marquis (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bromley majú priemerne 41 ligových štartov, oproti 24 u Shrewsbury. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bromley4-1-4-13-4-1-2Shrewsbury
GKDEFMIDFWD
1Smith26Ifill5Sowunmi6Cameron30Odutayo4Charles18Whitely25Ajayi16Honderm.11Pinnock14Kabamba1Cox26Stubbs4Anderson25Ruffels20Kabia16Freeman22Ojinnaka30Berkoe19Morgan48Ihionvi.27Marquis

Náhradníci

Tréner: Andy Woodman

Náhradníci

Tréner: Michael Appleton

BromleySila pozíciíShrewsbury
6.88
Ø Hodnotenie
6.80
6.93Brankár (1 v 1)7.37
0G 0A0G 0A
6.93Obranca (4 v 3)6.78
14G 7A5G 5A
6.87Záložník (5 v 4)6.75
11G 22A3G 4A
6.69Útočník (1 v 3)6.70
13G 2A8G 0A
Bromley4-1-4-1
1BrankárG. Smith6.9
26ObrancaM. Ifill7.03G1A
5ObrancaO. Sowunmi7.17G
6ObrancaK. Cameron6.72G1A
30ObrancaI. Odutayo6.92G5A
4ZáložníkA. Charles6.92G4A
18ZáložníkC. Whitely6.73G4A
25ZáložníkD. Ajayi
16ZáložníkW. Hondermarck6.74G4A
11ZáložníkM. Pinnock7.22G10A
14ÚtočníkN. Kabamba6.713G2A
Shrewsbury3-4-1-2
1BrankárM. Cox7.4
26ObrancaS. Stubbs6.92G2A
4ObrancaT. Anderson6.71G1A
25ObrancaJ. Ruffels6.72G2A
20ZáložníkI. Kabia6.72G2A
16ZáložníkN. Freeman6.81G
22ZáložníkT. Ojinnaka
30ZáložníkK. Berkoe6.72A
19ÚtočníkI. Morgan6.93G
48ÚtočníkB. Ihionvien6.72G
27ÚtočníkJ. Marquis6.53G

Prehľad zápasu

Bromley zdolal Shrewsbury 2:1. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: B. Ihionvien 6′, M. Ifill 38′, K. Cameron 49′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Bromley mal 50% držanie lopty, Shrewsbury mal 50%. Bromley mal 11 striel (4 na bránu), Shrewsbury mal 7 (3 na bránu). Očakávané góly: Bromley 1.65 — Shrewsbury 0.57. Bromley urobil 3 striedaní, Shrewsbury urobil 5.

Rivalita od 2025

Bromley vs Shrewsbury vzájomné výsledky

1 stretnutí
Bromley
0
výhier
Remízy
1
Shrewsbury
0
výhier
Góly spolu
0 · 0.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Bromley

WLDLWD

Shrewsbury

LDDWLW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Bromley1výhry
1remízy2 stretnutí
Shrewsbury0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1.5

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (100%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (57%) — kurzy môžu podceňovať Bromley.

Trhové zhrnutie

Marža: 9.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 62.1%Remíza 27.0%Hostia 20.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.613.705.00
Max1.613.705.00
Nad 2,5: 44.4%Pod 2,5: 61.7%
Trhový favorit:Bromley · Mierny favorit

Výsledok vs. Trh

Bromley
Výsledok vs. Trh: Bromley (62%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

BromleyPolčas:11Shrewsbury
11Strely7
4Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
07/04/26Bromley2–1Shrewsbury1.61/3.70/5.00
02/08/25Shrewsbury0–0Bromley2.31/3.53/2.83

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Bromley

V 41R 30P 21
Nad 2,549
Goals scored135

Vonkajšia bilancia: Shrewsbury

V 179R 131P 150
Nad 2,542
Goals scored590

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026