Menu

Barrow vs Chesterfield

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Holker Street, Barrow in Furness6. apríla 2026 o 16:00
Domáci

Barrow

01
Rozhodca: Darren Drysdale

Udalosti zápasu

Barrow
Chesterfield
Výkop
17′
R. StirkA. Dobra
18′Sam Curtis
45+2′Kyle McFadzean
Polčas
46′
W. DicksonL. Bonis
J. GordonI. Fletcher
55′
Danny Rose58′
62′
J. Berry-McNally
N. CanavanC. McCann
64′
72′
L. MandevilleD. Markanday
73′
S. CurtisJ. Donacien
E. NewbyB. Whitfield
82′
C. MahoneyS. Smith
82′
83′
J. Berry-McNallyD. Duffy
Charlie McCann89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal3
4Shots off Goal3
7Total Shots13
2Blocked Shots7
5Shots insidebox11
2Shots outsidebox2
10Fouls8
1Corner Kicks12
3Offsides4
37%Ball Possession63%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
285Total passes495
162Passes accurate383
57%Passes %77%
0.46expected_goals1.53
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Barrow je 6.66, v porovnaní s 6.99 u Chesterfield. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Barrow je W. Stanway (6.80), u Chesterfield je to R. Boot (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Barrow prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 10 asistenciami, na čele s J. Gordon (9G). U Chesterfield je to 27 gólov a 22 asistencií s lídrom T. Naylor (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Barrow nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.66, zatiaľ čo Chesterfield má 4 obrancov s priemerom 7.03. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Barrow nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 5 u Chesterfield s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Barrow nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.60, v porovnaní s 1 u Chesterfield s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 65% u Barrow a 76% u Chesterfield. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Barrow nazbierali v tejto sezóne 45 žltých kariet, v porovnaní s 37 u Chesterfield. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Barrow je 28.5 (najmladší: L. Shipley (22), najstarší: N. Canavan (34)), zatiaľ čo Chesterfield má priemer 26.1 (najmladší: S. Curtis (20), najstarší: K. McFadzean (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Barrow majú priemerne 31 ligových štartov, oproti 28 u Chesterfield. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Barrow4-4-24-2-3-1Chesterfield
GKDEFMIDFWD
1Stanway7Jackson2MacDona.6Canavan3Shipley23Mahoney4Williams45Harper11Newby33Rose25Gordon23Boot29Curtis6McFadze.26Swinkels2Owolabi.36Braybro.8Stirk7Mandevi.4Naylor28Berry-M.25Dickson

Náhradníci

Tréner: Sam Foley

Náhradníci

Tréner: Paul Cook

BarrowSila pozíciíChesterfield
6.66
Ø Hodnotenie
6.99
6.80Brankár (1 v 1)7.33
0G 0A0G 0A
6.66Obranca (4 v 4)7.03
6G 3A4G 2A
6.67Záložník (4 v 5)6.98
4G 6A20G 20A
6.60Útočník (2 v 1)6.53
13G 1A3G 0A
Barrow4-4-2
1BrankárW. Stanway6.8
7ObrancaB. Jackson6.81G
2ObrancaA. MacDonald6.71A
6ObrancaN. Canavan6.52G2A
3ObrancaL. Shipley6.73G
23ZáložníkC. Mahoney6.71G2A
4ZáložníkM. Williams6.61A
45ZáložníkR. Harper6.82G1A
11ZáložníkE. Newby6.61G2A
33ÚtočníkD. Rose6.74G1A
25ÚtočníkJ. Gordon6.59G
Chesterfield4-2-3-1
23BrankárR. Boot7.3
29ObrancaS. Curtis7.02G1A
6ObrancaK. McFadzean7.12G
26ObrancaS. Swinkels6.91A
2ObrancaM. Owolabi-Belewu7.0
36ZáložníkS. Braybrooke7.23A
8ZáložníkR. Stirk7.01G1A
7ZáložníkL. Mandeville6.96G11A
4ZáložníkT. Naylor7.08G2A
28ZáložníkJ. Berry-McNally6.95G3A
25ÚtočníkW. Dickson6.53G

Prehľad zápasu

Chesterfield zdolal Barrow 1:0. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: J. Berry-McNally 62′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Barrow mal 37% držanie lopty, Chesterfield mal 63%. Barrow mal 7 striel (1 na bránu), Chesterfield mal 13 (3 na bránu). Očakávané góly: Barrow 0.46 — Chesterfield 1.53. Barrow urobil 4 striedaní, Chesterfield urobil 5.

Rivalita od 2018

Barrow vs Chesterfield vzájomné výsledky

6 stretnutí
Barrow
1
výhier
Remízy
2
Chesterfield
3
výhier
Góly spolu
12 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
2/6 · 33%
Nad 2,5
2/6 · 33%

Aktuálna forma

Barrow

LLLWLL

Chesterfield

WWDWDW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Chesterfield dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Barrow0výhry
0remízy4 stretnutí
Chesterfield4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1

Priemerný počet gólov na zápas

0%

Zápasy s 3+ gólmi

0%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (27%) — kurzy môžu podceňovať Chesterfield.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 29.4%Remíza 30.3%Hostia 48.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.403.302.05
Max3.403.302.05
Nad 2,5: 48.8%Pod 2,5: 57.1%
Trhový favorit:Chesterfield · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Chesterfield
Výsledok vs. Trh: Chesterfield (49%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

BarrowPolčas:00Chesterfield
7Strely13
1Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
06/04/26Barrow0–1Chesterfield3.40/3.30/2.05
02/08/25Chesterfield1–0Barrow1.63/3.83/5.17
29/03/25Barrow0–1Chesterfield2.50/3.28/2.84
23/11/24Chesterfield1–0Barrow1.97/3.44/3.77

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Barrow

V 83R 71P 122
Nad 2,543
Goals scored303

Vonkajšia bilancia: Chesterfield

V 171R 113P 130
Nad 2,549
Goals scored606

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026