Menu

Walsall vs Gillingham

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Bescot Stadium, Walsall3. apríla 2026 o 16:00
Domáci

Walsall

22
Rozhodca: W. Davis

Udalosti zápasu

Walsall
Gillingham
Výkop
A. Loupalo-Bi

asistencia: C. Clarke

21′
A. PattisonC. Lakin
38′
Polčas
50′
R. Hale

asistencia: G. McCleary

52′Bradley Dack
63′
S. Palmer-Houlden
J. JellisD. Kanu
64′
D. Kanu
66′
69′
S. Palmer-HouldenJ. Andrews
A. Loupalo-BiA. Adomah
74′
82′
H. WaldockJ. Williams
90+4′Sam Gale
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
4Shots off Goal6
10Total Shots12
2Blocked Shots2
6Shots insidebox8
4Shots outsidebox4
6Fouls17
5Corner Kicks3
2Offsides1
59%Ball Possession41%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
375Total passes265
257Passes accurate154
69%Passes %58%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Walsall je 6.73, v porovnaní s 6.69 u Gillingham. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Walsall je P. Farquharson (6.99), u Gillingham je to R. Hutton (6.88).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Walsall prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 16 asistenciami, na čele s A. Pressley (7G). U Gillingham je to 25 gólov a 18 asistencií s lídrom B. Dack (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Walsall nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Gillingham má 4 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Walsall nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 5 u Gillingham s hodnotením 6.66. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Walsall nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.66, v porovnaní s 1 u Gillingham s priemerom 6.38. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 67% u Walsall a 61% u Gillingham. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Walsall nazbierali v tejto sezóne 36 žltých kariet, v porovnaní s 47 u Gillingham. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Walsall je 25.0 (najmladší: A. Loupalo-Bi (20), najstarší: B. Comley (30)), zatiaľ čo Gillingham má priemer 27.5 (najmladší: H. Waldock (19), najstarší: G. Morris (42)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Walsall majú priemerne 30 ligových štartov, oproti 31 u Gillingham. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Walsall4-3-34-2-3-1Gillingham
GKDEFMIDFWD
1Roberts33Browne6Farquha.5Burke3Hancock23Pattison14Comley22Jellis11Loupalo.19Pressley17Clarke1Morris2Hutton5Smith30Gale3Clark24Waldock27Khumbeni7McCleary23Dack38Hale12Palmer-.

Náhradníci

Tréner: Darren Byfield

Náhradníci

Tréner: Gareth Ainsworth

WalsallSila pozíciíGillingham
6.73
Ø Hodnotenie
6.69
6.55Brankár (1 v 1)6.87
0G 0A0G 1A
6.84Obranca (3 v 4)6.76
8G 3A5G 11A
6.74Záložník (4 v 5)6.66
2G 4A16G 6A
6.66Útočník (3 v 1)6.38
9G 9A4G 0A
Walsall4-3-3
1BrankárM. Roberts6.5
33ObrancaR. Browne6.71G1A
6ObrancaP. Farquharson7.05G1A
3ObrancaM. Hancock6.92G1A
5ZáložníkH. Burke
23ZáložníkA. Pattison6.91G3A
14ZáložníkB. Comley6.6
22ZáložníkJ. Jellis6.71G1A
11ÚtočníkA. Loupalo-Bi6.51G1A
19ÚtočníkA. Pressley6.77G2A
17ÚtočníkC. Clarke6.81G6A
Gillingham4-2-3-1
1BrankárG. Morris6.91A
2ObrancaR. Hutton6.93A
5ObrancaA. Smith6.61G1A
30ObrancaS. Gale6.71G1A
3ObrancaM. Clark6.93G6A
24ZáložníkH. Waldock6.5
27ZáložníkN. Khumbeni6.51A
7ZáložníkG. McCleary6.84G3A
23ZáložníkB. Dack6.87G1A
38ZáložníkR. Hale6.65G1A
12ÚtočníkS. Palmer-Houlden6.44G

Prehľad zápasu

Walsall a Gillingham remizovali 2:2. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: A. Loupalo-Bi 21′, R. Hale 50′, S. Palmer-Houlden 63′, D. Kanu 66′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Walsall mal 59% držanie lopty, Gillingham mal 41%. Walsall mal 10 striel (4 na bránu), Gillingham mal 12 (4 na bránu). Walsall urobil 3 striedaní, Gillingham urobil 2.

Rivalita od 2013

Walsall vs Gillingham vzájomné výsledky

19 stretnutí
Walsall
6
výhier
Remízy
10
Gillingham
3
výhier
Góly spolu
40 · 2.1/zápas
Obaja skórovali
11/19 · 58%
Nad 2,5
7/19 · 37%

Aktuálna forma

Walsall

LLWLLD

Gillingham

WLLLDW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Walsall2výhry
5remízy8 stretnutí
Gillingham1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2

Priemerný počet gólov na zápas

25%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 9.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 60.2%Remíza 27.8%Hostia 21.1%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.663.604.75
Max1.663.604.75
Nad 2,5: 48.8%Pod 2,5: 57.1%
Trhový favorit:Walsall · Mierny favorit

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Walsall (60%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

WalsallPolčas:10Gillingham
11Strely12
5Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
03/04/26Walsall2–2Gillingham1.66/3.60/4.75
09/08/25Gillingham1–0Walsall2.72/3.08/2.65
22/03/25Gillingham0–0Walsall3.19/3.08/2.35
11/02/25Walsall1–1Gillingham1.55/3.90/6.34
03/02/24Gillingham1–1Walsall2.02/3.41/3.75
14/10/23Walsall4–1Gillingham2.77/3.28/2.62
18/03/23Walsall2–0Gillingham2.26/3.10/3.49
20/08/22Gillingham0–0Walsall2.45/3.14/3.09

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Walsall

V 132R 109P 117
Nad 2,545
Goals scored444

Vonkajšia bilancia: Gillingham

V 140R 106P 122
Nad 2,540
Goals scored446

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026