Menu

Shrewsbury vs Tranmere

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

The Croud Meadow, Shrewsbury3. apríla 2026 o 16:00
Domáci

Shrewsbury

10
Hostia

Tranmere

Rozhodca: O. Yates

Udalosti zápasu

Shrewsbury
Tranmere
Výkop
Polčas
S. Stubbs

asistencia: K. Berkoe

55′
61′
C. WhitakerK. Woolery
61′
N. KennehL. O'Connor
68′
S. FinleyO. Patrick
B. IhionvienT. Perry
74′
78′
J. IronsideK. Dennis
T. OjinnakaS. Clucas
80′
86′Patrick Brough
I. MorganG. Lloyd
90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal1
9Shots off Goal2
18Total Shots4
4Blocked Shots1
13Shots insidebox3
5Shots outsidebox1
4Fouls8
5Corner Kicks5
0Offsides2
52%Ball Possession48%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
247Total passes229
136Passes accurate113
55%Passes %49%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Shrewsbury je 6.82, v porovnaní s 6.79 u Tranmere. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Shrewsbury je M. Cox (7.37), u Tranmere je to S. Finley (7.02).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Shrewsbury prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 11 asistenciami, na čele s W. Boyle (4G). U Tranmere je to 26 gólov a 13 asistencií s lídrom C. Whitaker (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Shrewsbury nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.81, zatiaľ čo Tranmere má 3 obrancov s priemerom 6.75. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Shrewsbury nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 5 u Tranmere s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Shrewsbury nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 2 u Tranmere s priemerom 6.82. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 63% u Shrewsbury a 63% u Tranmere. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Shrewsbury nazbierali v tejto sezóne 39 žltých kariet, v porovnaní s 43 u Tranmere. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Shrewsbury je 25.9 (najmladší: I. Morgan (19), najstarší: J. Marquis (33)), zatiaľ čo Tranmere má priemer 27.0 (najmladší: J. Joseph (19), najstarší: S. Finley (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Shrewsbury majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 31 u Tranmere. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Shrewsbury3-4-2-13-5-1-1Tranmere
GKDEFMIDFWD
1Cox26Stubbs5Boyle25Ruffels20Kabia16Freeman22Ojinnaka30Berkoe27Marquis19Morgan48Ihionvi.33Marosi28Negru5Smith30McGowan14Joseph8Finley42Kenneh24Blacker3Brough7Whitaker29Ironside

Náhradníci

Tréner: Michael Appleton

Náhradníci

Tréner: Pete Wild

ShrewsburySila pozíciíTranmere
6.82
Ø Hodnotenie
6.79
7.37Brankár (1 v 1)6.83
0G 0A0G 0A
6.81Obranca (3 v 3)6.75
8G 7A5G 3A
6.75Záložník (4 v 5)6.80
3G 4A6G 5A
6.70Útočník (3 v 2)6.82
8G 0A15G 5A
Shrewsbury3-4-2-1
1BrankárM. Cox7.4
26ObrancaS. Stubbs6.92G2A
5ObrancaW. Boyle6.84G3A
25ObrancaJ. Ruffels6.72G2A
20ZáložníkI. Kabia6.72G2A
16ZáložníkN. Freeman6.81G
22ZáložníkT. Ojinnaka
30ZáložníkK. Berkoe6.72A
27ÚtočníkJ. Marquis6.53G
19ÚtočníkI. Morgan6.93G
48ÚtočníkB. Ihionvien6.72G
Tranmere3-5-1-1
33BrankárM. Marosi6.8
28ObrancaS. Negru6.71A
5ObrancaN. Smith6.75G
30ObrancaA. McGowan6.82A
14ZáložníkJ. Joseph6.83G2A
8ZáložníkS. Finley7.02G
42ZáložníkN. Kenneh6.71A
24ZáložníkB. Blacker
3ZáložníkP. Brough6.71G2A
7ÚtočníkC. Whitaker7.010G3A
29ÚtočníkJ. Ironside6.75G2A

Prehľad zápasu

Shrewsbury zdolal Tranmere 1:0. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: S. Stubbs 55′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Shrewsbury mal 52% držanie lopty, Tranmere mal 48%. Shrewsbury mal 18 striel (5 na bránu), Tranmere mal 4 (1 na bránu). Shrewsbury urobil 3 striedaní, Tranmere urobil 4.

Rivalita od 2012

Shrewsbury vs Tranmere vzájomné výsledky

10 stretnutí
Shrewsbury
4
výhier
Remízy
1
Tranmere
5
výhier
Góly spolu
30 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
5/10 · 50%
Nad 2,5
6/10 · 60%

Aktuálna forma

Shrewsbury

LDDWLW

Tranmere

DLWLDL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Shrewsbury2výhry
0remízy4 stretnutí
Tranmere2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.8

Priemerný počet gólov na zápas

75%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (100%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (42%) — kurzy môžu podceňovať Shrewsbury.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 45.5%Remíza 31.3%Hostia 31.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.203.203.20
Max2.203.203.20
Nad 2,5: 45.5%Pod 2,5: 60.6%
Trhový favorit:Shrewsbury · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Shrewsbury
Výsledok vs. Trh: Shrewsbury (45%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

ShrewsburyPolčas:00Tranmere
20Strely6
5Strely na bránu1

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
03/04/26Shrewsbury1–0Tranmere2.20/3.20/3.20
09/08/25Tranmere4–0Shrewsbury2.06/3.20/3.65
16/08/14Shrewsbury2–1Tranmere2.11/3.31/3.82
21/02/15Tranmere2–1Shrewsbury3.85/3.28/2.11

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Shrewsbury

V 179R 131P 150
Nad 2,542
Goals scored590

Vonkajšia bilancia: Tranmere

V 124R 95P 149
Nad 2,542
Goals scored427

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026