Menu

Accrington St vs Crewe

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

The Wham Stadium, Accrington3. apríla 2026 o 16:00
20
Hostia

Crewe

Rozhodca: O. Mackey

Udalosti zápasu

Accrington ST
Crewe
Výkop
30′Josh March
Freddie Sass45+2′
Polčas
F. Sass

asistencia: S. Whalley

51′
S. Conneely

asistencia: D. Martin

56′
57′
J. MarchO. Bogle
57′
M. HolicekJ. Powell
Seamus Conneely62′
77′
E. TezgelA. Thibaut
S. ConneelyL. Coyle
78′
T. WaltonP. Madden
78′
Donald Love87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal1
6Shots off Goal1
14Total Shots3
4Blocked Shots1
9Shots insidebox2
5Shots outsidebox1
16Fouls10
4Corner Kicks7
0Offsides3
40%Ball Possession60%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
267Total passes393
173Passes accurate290
65%Passes %74%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Accrington ST je 6.75, v porovnaní s 6.88 u Crewe. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Accrington ST je F. Rawson (7.05), u Crewe je to M. Demetriou (7.26).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Accrington ST prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 18 asistenciami, na čele s S. Whalley (5G). U Crewe je to 49 gólov a 36 asistencií s lídrom J. March (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Accrington ST nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo Crewe má 4 obrancov s priemerom 6.94. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Accrington ST nasadzuje 7 stredopoliarov s priemerom 6.70, oproti 5 u Crewe s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Accrington ST nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 1 u Crewe s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 65% u Accrington ST a 69% u Crewe. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Accrington ST nazbierali v tejto sezóne 47 žltých kariet, v porovnaní s 50 u Crewe. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Accrington ST je 28.3 (najmladší: C. O'Brien (21), najstarší: S. Whalley (38)), zatiaľ čo Crewe má priemer 24.5 (najmladší: M. Holicek (20), najstarší: M. Demetriou (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Accrington ST majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 36 u Crewe. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Accrington ST4-2-3-14-2-3-1Crewe
GKDEFMIDFWD
13Wright38O'Brien5Rawson2Love3Sass28Conneely22Martin7Whalley11Sinclair39Woods23Walton41Lawlor2Billing.25Pond5Demetri.3Hutchin.17Holicek6Sanders26O'Reilly20Agius24March36Tezgel

Náhradníci

Tréner: John Doolan

Náhradníci

Tréner: Lee Bell

Accrington STSila pozíciíCrewe
6.75
Ø Hodnotenie
6.88
Brankár (0 v 1)6.66
0G 0A
6.82Obranca (3 v 4)6.94
3G 2A9G 11A
6.70Záložník (7 v 5)6.90
16G 15A30G 23A
6.76Útočník (1 v 1)6.78
5G 1A10G 2A
Accrington ST4-2-3-1
38ObrancaC. O'Brien6.7
5ObrancaF. Rawson7.02G
2ObrancaD. Love6.71G2A
13ZáložníkO. Wright
3ZáložníkF. Sass
28ZáložníkS. Conneely6.81G
22ZáložníkD. Martin6.41A
7ZáložníkS. Whalley6.85G10A
11ZáložníkI. Sinclair6.85G4A
39ZáložníkJ. Woods6.65G
23ÚtočníkT. Walton6.85G1A
Crewe4-2-3-1
41BrankárI. Lawlor6.7
2ObrancaL. Billington6.83A
25ObrancaA. Pond6.92G
5ObrancaM. Demetriou7.33G3A
3ObrancaR. Hutchinson6.94G5A
17ZáložníkM. Holicek6.83G1A
6ZáložníkM. H. Sanders7.23G4A
26ZáložníkT. O'Reilly6.87G11A
20ZáložníkC. Agius6.86G2A
24ZáložníkJ. March6.811G5A
36ÚtočníkE. Tezgel6.810G2A

Prehľad zápasu

Accrington ST zdolal Crewe 2:0. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: F. Sass 51′, S. Conneely 56′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Accrington ST mal 40% držanie lopty, Crewe mal 60%. Accrington ST mal 14 striel (4 na bránu), Crewe mal 3 (1 na bránu). Accrington ST urobil 2 striedaní, Crewe urobil 3.

Rivalita od 2011

Accrington ST vs Crewe vzájomné výsledky

18 stretnutí
Accrington ST
8
výhier
Remízy
2
Crewe
8
výhier
Góly spolu
38 · 2.1/zápas
Obaja skórovali
3/18 · 17%
Nad 2,5
4/18 · 22%

Aktuálna forma

Accrington ST

LDDLLL

Crewe

DLLLWL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Accrington ST dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Accrington ST6výhry
2remízy10 stretnutí
Crewe2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.1

Priemerný počet gólov na zápas

20%

Zápasy s 3+ gólmi

20%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (27%) — kurzy môžu podceňovať Accrington ST.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 29.4%Remíza 31.3%Hostia 47.6%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.403.202.10
Max3.403.202.10
Nad 2,5: 48.1%Pod 2,5: 57.8%
Trhový favorit:Crewe · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Accrington ST
Výsledok vs. Trh: Crewe (48%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Accrington STPolčas:00Crewe
14Strely4
3Strely na bránu1

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
03/04/26Accrington ST2–0Crewe3.40/3.20/2.10
09/08/25Crewe2–0Accrington ST2.12/3.25/3.50
25/01/25Crewe0–1Accrington ST1.89/3.48/4.06
14/09/24Accrington ST0–1Crewe2.32/3.47/2.93
06/04/24Accrington ST0–0Crewe2.67/3.55/2.51
16/12/23Crewe3–3Accrington ST2.55/3.61/2.58
13/02/18Accrington ST1–0Crewe1.70/3.96/4.95
21/10/17Crewe0–2Accrington ST3.18/3.45/2.32
31/12/16Crewe0–1Accrington ST3.39/3.35/2.26
08/04/17Accrington ST3–2Crewe1.95/3.64/4.01

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Accrington ST

V 247R 171P 272
Nad 2,550
Goals scored885

Vonkajšia bilancia: Crewe

V 190R 125P 182
Nad 2,551
Goals scored699

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026