Menu

Cheltenham vs Gillingham

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Whaddon Road, Cheltenham14. apríla 2026 o 20:45
Domáci

Cheltenham

21

Udalosti zápasu

Cheltenham
Gillingham
Výkop
18′
R. Hale

asistencia: S. Vokes

Polčas
A. Jude-BoydG. Nurse
59′
J. BickerstaffR. Broom
59′
J. DavisonM. Faal
59′
I. Hutchinson

asistencia: L. Young

63′
68′
C. MastersonN. Khumbeni
Mo Faal74′
77′
A. SmithG. McCleary
77′
R. HaleJ. Andrews
78′
S. VokesS. Palmer-Houlden
H. AshfieldJ. Martin
90+6′
J. ThomasG. Miller
90+4′
90+4′
B. DackJ. Williams
M. Faal
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
1Shots off Goal5
8Total Shots13
4Blocked Shots3
6Shots insidebox12
2Shots outsidebox1
7Fouls10
8Corner Kicks4
1Offsides2
54%Ball Possession46%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
388Total passes326
288Passes accurate224
74%Passes %69%
0.81expected_goals2.31
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cheltenham je 6.71, v porovnaní s 6.78 u Gillingham. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cheltenham je I. Hutchinson (7.08), u Gillingham je to A. Little (6.98).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cheltenham prispeli v tejto sezóne 32 gólmi a 22 asistenciami, na čele s I. Hutchinson (15G). U Gillingham je to 30 gólov a 19 asistencií s lídrom B. Dack (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cheltenham nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.67, zatiaľ čo Gillingham má 4 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cheltenham nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 5 u Gillingham s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cheltenham nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.39, v porovnaní s 1 u Gillingham s priemerom 6.61. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u Cheltenham a 64% u Gillingham. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cheltenham nazbierali v tejto sezóne 51 žltých kariet, v porovnaní s 52 u Gillingham. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cheltenham je 26.7 (najmladší: H. Ashfield (19), najstarší: J. Wilson (36)), zatiaľ čo Gillingham má priemer 29.1 (najmladší: S. Gale (21), najstarší: G. Morris (42)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cheltenham majú priemerne 35 ligových štartov, oproti 34 u Gillingham. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cheltenham4-1-4-14-2-3-1Gillingham
GKDEFMIDFWD
1Day2Jude-Bo.6Cundy5Wilson27Tomkins.8Young11Thomas4Ashfield23Hutchin.20Bickers.9Davison1Morris2Hutton30Gale5Smith3Clark8Little4Masters.19Vokes23Dack14McKenzie38Hale

Náhradníci

Tréner: Steve Cotterill

Náhradníci

Tréner: Gareth Ainsworth

CheltenhamSila pozíciíGillingham
6.71
Ø Hodnotenie
6.78
6.74Brankár (1 v 1)6.87
0G 0A0G 1A
6.67Obranca (4 v 4)6.76
2G 2A5G 11A
6.81Záložník (5 v 5)6.81
29G 18A20G 6A
6.39Útočník (1 v 1)6.61
1G 2A5G 1A
Cheltenham4-1-4-1
1BrankárJ. Day6.7
2ObrancaA. Jude-Boyd6.51A
6ObrancaR. Cundy6.91G1A
5ObrancaJ. Wilson6.6
27ObrancaJ. Tomkinson6.71G
8ZáložníkL. Young6.92G5A
11ZáložníkJ. Thomas6.96G5A
4ZáložníkH. Ashfield6.72G1A
23ZáložníkI. Hutchinson7.115G3A
20ZáložníkJ. Bickerstaff6.54G4A
9ÚtočníkJ. Davison6.41G2A
Gillingham4-2-3-1
1BrankárG. Morris6.91A
2ObrancaR. Hutton6.93A
30ObrancaS. Gale6.71G1A
5ObrancaA. Smith6.61G1A
3ObrancaM. Clark6.93G6A
8ZáložníkA. Little7.05G3A
4ZáložníkC. Masterson6.82G
19ZáložníkS. Vokes6.62G2A
23ZáložníkB. Dack6.87G1A
14ZáložníkR. McKenzie6.84G
38ÚtočníkR. Hale6.65G1A

Prehľad zápasu

Cheltenham zdolal Gillingham 2:1. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: R. Hale 18′, I. Hutchinson 63′, M. Faal 90′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Cheltenham mal 54% držanie lopty, Gillingham mal 46%. Cheltenham mal 8 striel (3 na bránu), Gillingham mal 13 (5 na bránu). Očakávané góly: Cheltenham 0.81 — Gillingham 2.31. Cheltenham urobil 5 striedaní, Gillingham urobil 5.

Rivalita od 2011

Cheltenham vs Gillingham vzájomné výsledky

11 stretnutí
Cheltenham
3
výhier
Remízy
6
Gillingham
2
výhier
Góly spolu
22 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
5/11 · 45%
Nad 2,5
3/11 · 27%

Aktuálna forma

Cheltenham

LLLWWW

Gillingham

WLLLDW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Cheltenham2výhry
5remízy10 stretnutí
Gillingham3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.1

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 8.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 42.6%Remíza 31.3%Hostia 35.1%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.353.202.85
Max2.353.202.85
Nad 2,5: 48.8%Pod 2,5: 57.1%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Výsledok vs. Trh

Cheltenham
Výsledok vs. Trh: Cheltenham (43%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

CheltenhamPolčas:01Gillingham
8Strely13
3Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
27/03/11Cheltenham1–2Gillingham3.16/3.27/2.24
14/04/26Cheltenham2–1Gillingham2.35/3.20/2.85
11/10/25Gillingham1–1Cheltenham1.52/3.83/6.06
18/04/25Cheltenham1–1Gillingham2.65/3.12/2.69
20/12/24Gillingham2–2Cheltenham2.32/3.21/3.18
07/08/10Gillingham1–1Cheltenham1.62/3.60/5.04
06/11/12Gillingham0–0Cheltenham1.71/3.81/4.93
13/04/13Cheltenham1–0Gillingham2.68/3.23/2.83
17/03/12Cheltenham0–3Gillingham1.85/3.40/4.23
06/08/11Gillingham1–0Cheltenham1.91/3.37/3.96

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Cheltenham

V 234R 194P 252
Nad 2,545
Goals scored842

Vonkajšia bilancia: Gillingham

V 140R 106P 122
Nad 2,540
Goals scored446

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026