Menu

Tranmere vs Crewe

Riadny čas

League Two · Sezóna 2024

Prenton Park, Birkenhead, Merseyside26. apríla 2025 o 16:00
Domáci

Tranmere

20
Hostia

Crewe

Rozhodca: T. Parsons
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Tranmere
Crewe
Výkop
T. Davies

asistencia: R. Hendry

22′
26′
J. TabinerC. Agius
Kristian Dennis30′
Polčas
H. SaundersJ. Davison
63′
66′
C. LongK. Hemmings
69′Tom Lowery
72′
O. LuntM. Sanders
K. MorrisC. Jennings
80′
Regan Hendry84′
K. Dennis

asistencia: O. Patrick

87′
Luke McGee90+5′
Josh Davison90+5′
Regan Hendry90+2′
Regan Hendry90+2′
90+5′Adrien Thibaut
90+4′Zac Williams
O. PatrickZ. Bradshaw
90′
K. DennisJ. Hawkes
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal0
4Shots off Goal1
16Total Shots5
3Blocked Shots4
12Shots insidebox3
4Shots outsidebox2
13Fouls16
4Corner Kicks2
1Offsides3
54%Ball Possession46%
5Yellow Cards1
1Red Cards2
0Goalkeeper Saves7
306Total passes268
223Passes accurate193
73%Passes %72%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Tranmere je 6.89, v porovnaní s 6.63 u Crewe. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Tranmere je L. McGee (7.22), u Crewe je to C. Thomas (6.85).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Tranmere prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 7 asistenciami, na čele s O. Patrick (7G). U Crewe je to 7 gólov a 8 asistencií s lídrom C. Thomas (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Tranmere nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo Crewe má 4 obrancov s priemerom 6.54. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Tranmere nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 3 u Crewe s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Tranmere nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.64, v porovnaní s 3 u Crewe s priemerom 6.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 67% u Tranmere a 67% u Crewe. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Tranmere nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Crewe. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Tranmere je 29.7 (najmladší: L. O'Connor (25), najstarší: K. Dennis (35)), zatiaľ čo Crewe má priemer 23.0 (najmladší: L. Billington (21), najstarší: C. Thomas (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Tranmere majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 26 u Crewe. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Tranmere3-4-1-24-3-3Crewe
GKDEFMIDFWD
1McGee22O'Connor5Davies6Turnbull30Patrick16Merrie8Hendry23Wood7Morris14Dennis19Saunders12Marscha.28Billing.26O'Riord.4Williams25Conway19Lunt8Thomas30Lowery11Tabiner29Thibaut7Long

Náhradníci

Tréner: A. Crosby

Náhradníci

Tréner: L. Bell

TranmereSila pozíciíCrewe
6.89
Ø Hodnotenie
6.63
7.22Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.88Obranca (3 v 4)6.54
0G 1A0G 3A
6.80Záložník (4 v 3)6.79
7G 5A5G 3A
6.64Útočník (3 v 3)6.50
4G 1A2G 2A
Tranmere3-4-1-2
1BrankárL. McGee7.2
22ObrancaL. O'Connor6.8
5ObrancaT. Davies
6ObrancaJ. Turnbull6.91A
30ZáložníkO. Patrick6.87G5A
16ZáložníkC. Merrie
8ZáložníkR. Hendry
23ZáložníkC. Wood
7ÚtočníkK. Morris
14ÚtočníkK. Dennis6.64G1A
19ÚtočníkH. Saunders
Crewe4-3-3
12BrankárF. Marschall
28ObrancaL. Billington6.83A
26ObrancaC. O'Riordan
4ObrancaZ. Williams6.3
25ObrancaM. Conway
19ZáložníkO. Lunt6.72G3A
8ZáložníkC. Thomas6.83G
30ZáložníkT. Lowery
11ÚtočníkJ. Tabiner
29ÚtočníkA. Thibaut6.52G2A
7ÚtočníkC. Long

Prehľad zápasu

Tranmere zdolal Crewe 2:0. Zápas sa hral v League Two 2024. Góly strelili: T. Davies 22′, K. Dennis 87′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 3 červených kariet. Tranmere mal 54% držanie lopty, Crewe mal 46%. Tranmere mal 16 striel (9 na bránu), Crewe mal 5 (0 na bránu). Tranmere urobil 4 striedaní, Crewe urobil 3.

Rivalita od 2012

Tranmere vs Crewe vzájomné výsledky

15 stretnutí
Tranmere
5
výhier
Remízy
2
Crewe
8
výhier
Góly spolu
39 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
7/15 · 47%
Nad 2,5
8/15 · 53%

Aktuálna forma

Tranmere

DLWLDL

Crewe

DLLLWL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Crewe dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Tranmere3výhry
1remízy10 stretnutí
Crewe6výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.6

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (49%) — kurzy môžu podceňovať Tranmere.

Trhové zhrnutie

Marža: 7.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 52.9%Remíza 27.1%Hostia 27.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.853.583.60
Max1.933.803.72
Nad 2,5: 48.1%Pod 2,5: 57.8%
Trhový favorit:Tranmere · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh48.6%26.2%25.2%
Verejný trh50.0%24.3%25.7%
Δ1.4%1.9%0.5%

Tranmere vs Crewe — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Tranmere
Výsledok vs. Trh: Tranmere (53%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

TranmerePolčas:10Crewe
16Strely5
9Strely na bránu0

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
28/02/26Crewe2–1Tranmere2.01/3.40/3.40
13/12/25Tranmere1–4Crewe2.50/3.30/2.57
26/04/25Tranmere2–0Crewe1.89/3.69/3.66
26/10/24Crewe3–1Tranmere2.28/3.29/3.16
03/02/24Tranmere0–0Crewe2.17/3.75/3.04
14/10/23Crewe2–0Tranmere1.94/3.75/3.71
01/01/23Crewe1–0Tranmere3.09/3.22/2.37
14/10/22Tranmere3–0Crewe1.99/3.23/4.17
08/03/19Tranmere1–0Crewe2.35/3.40/3.13
17/11/18Crewe3–2Tranmere2.99/3.43/2.40

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Tranmere

V 124R 95P 149
Nad 2,542
Goals scored427

Vonkajšia bilancia: Crewe

V 190R 125P 182
Nad 2,551
Goals scored699

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026