Menu

Levante vs Getafe

Riadny čas

La Liga · Sezóna 2025

Estadio Ciudad de Valencia, Valencia13. apríla 2026 o 21:00
Domáci

Levante

10
Hostia

Getafe

Rozhodca: Alejandro Quintero Gonzalez

Udalosti zápasu

Levante
Getafe
Výkop
Red card cancelled10′
VAR
Polčas
46′Luis Vázquez
55′
L. VazquezM. Martin
58′Djene Dakonam
U. RaghouberK. Arriaga
63′
P. MartinezC. Alvarez
63′
70′
A. LisoV. Birmancevic
70′
A. AbqarDavinchi
78′Zaid Romero
J. A. OlasagastiV. Garcia
79′
K. TundeK. Etta Eyong
79′
C. Espi

asistencia: M. Sanchez

83′
86′
Kiko FemeniaA. Kamara
C. EspiA. Matturro
87′
87′
DjeneS. Boselli
90+1′Zaid Romero
90+1′Zaid Romero
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal1
10Shots off Goal2
22Total Shots5
8Blocked Shots2
10Shots insidebox3
12Shots outsidebox2
12Fouls24
8Corner Kicks2
1Offsides4
63%Ball Possession37%
2Yellow Cards6
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves3
398Total passes233
308Passes accurate150
77%Passes %64%
2.90expected_goals0.29
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Levante je 6.81, v porovnaní s 6.77 u Getafe. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Levante je M. Ryan (7.20), u Getafe je to D. Soria (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Levante prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 14 asistenciami, na čele s C. Espi (9G). U Getafe je to 13 gólov a 16 asistencií s lídrom M. Satriano (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Levante nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo Getafe má 5 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Levante nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 4 u Getafe s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Levante nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.86, v porovnaní s 1 u Getafe s priemerom 6.61. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Levante a 67% u Getafe. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Levante nazbierali v tejto sezóne 47 žltých kariet, v porovnaní s 60 u Getafe. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Levante je 25.5 (najmladší: C. Espi (20), najstarší: M. Ryan (33)), zatiaľ čo Getafe má priemer 28.0 (najmladší: A. Liso (20), najstarší: Kiko Femenia (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Levante majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 25 u Getafe. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Levante4-1-4-15-4-1Getafe
GKDEFMIDFWD
13Ryan22Toljan4Dela2Moreno23Sanchez14Raghoub.26Tunde8Olasaga.10Martinez9Romero19Espi13Soria17Femenia3Abqar22Duarte24Romero21Iglesias23Liso5Milla2Djene10Satriano19Vazquez

Náhradníci

Tréner: Luis Castro

Náhradníci

Tréner: Jose Bordalas Jimenez

LevanteSila pozíciíGetafe
6.81
Ø Hodnotenie
6.77
7.20Brankár (1 v 1)7.18
0G 0A0G 0A
6.74Obranca (4 v 5)6.72
4G 6A3G 6A
6.77Záložník (5 v 4)6.77
9G 8A7G 10A
6.86Útočník (1 v 1)6.61
9G 0A3G 0A
Levante4-1-4-1
13BrankárM. Ryan7.2
22ObrancaJ. Toljan6.61G3A
4ObrancaDela7.02G1A
2ObrancaM. Moreno6.8
23ObrancaM. Sanchez6.61G2A
14ZáložníkU. Raghouber6.8
26ZáložníkK. Tunde6.51A
8ZáložníkJ. A. Olasagasti6.81G3A
10ZáložníkP. Martinez6.81G3A
9ZáložníkI. Romero6.97G1A
19ÚtočníkC. Espi6.99G
Getafe5-4-1
13BrankárD. Soria7.2
17ObrancaKiko Femenia6.61G1A
3ObrancaA. Abqar6.72A
22ObrancaD. Duarte6.61G1A
24ObrancaZ. Romero6.8
21ObrancaJ. Iglesias6.81G2A
23ZáložníkA. Liso6.63G
5ZáložníkL. Milla7.19A
2ZáložníkDjene6.7
10ZáložníkM. Satriano6.84G1A
19ÚtočníkL. Vazquez6.63G

Prehľad zápasu

Levante zdolal Getafe 1:0. Zápas sa hral v La Liga 2025. Góly strelili: C. Espi 83′. Bolo udelených 8 žltých kariet, 1 červených kariet. Levante mal 63% držanie lopty, Getafe mal 37%. Levante mal 22 striel (4 na bránu), Getafe mal 5 (1 na bránu). Očakávané góly: Levante 2.90 — Getafe 0.29. Levante urobil 5 striedaní, Getafe urobil 5. VAR zasiahol: Red card cancelled (Carlos Espí 10′).

Rivalita od 2010

Levante vs Getafe vzájomné výsledky

28 stretnutí
Levante
9
výhier
Remízy
11
Getafe
8
výhier
Góly spolu
52 · 1.9/zápas
Obaja skórovali
9/28 · 32%
Nad 2,5
9/28 · 32%

Aktuálna forma

Levante

LDWWLW

Getafe

LLWLWW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Levante4výhry
3remízy10 stretnutí
Getafe3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1.8

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

20%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (35%) — kurzy môžu podceňovať Levante.

Trhové zhrnutie

Marža: 4.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 36.4%Remíza 33.3%Hostia 34.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.753.002.88
Max2.753.002.88
Nad 2,5: 36.4%Pod 2,5: 69.4%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Výsledok vs. Trh

Levante
Výsledok vs. Trh: Levante (36%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

LevantePolčas:00Getafe
22Strely5
4Strely na bránu1

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
13/04/26Levante1–0Getafe2.75/3.00/2.88
27/09/25Getafe1–1Levante2.08/3.16/4.07
04/02/22Getafe3–0Levante2.03/3.07/4.41
16/10/21Levante0–0Getafe2.54/2.91/3.28
16/05/21Getafe2–1Levante1.63/3.89/5.69
05/12/20Levante3–0Getafe2.93/3.13/2.61
19/07/20Levante1–0Getafe4.98/3.64/1.75
01/12/19Getafe4–0Levante1.67/3.81/5.50
02/02/19Levante0–0Getafe2.41/3.31/3.06
06/10/18Getafe0–1Levante1.72/3.67/5.22

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Levante

V 156R 148P 262
Nad 2,551
Goals scored635

Vonkajšia bilancia: Getafe

V 252R 213P 329
Nad 2,541
Goals scored852

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026