Menu

Osasuna vs Girona

Riadny čas

La Liga · Sezóna 2025

Estadio El Sadar, Pamplona21. marca 2026 o 18:30
Domáci

Osasuna

10
Hostia

Girona

Rozhodca: Jose Luis Guzman Mansilla

Udalosti zápasu

Osasuna
Girona
Výkop
39′V. Tsygankov
Polčas
60′
J. RocaC. Echeverri
A. OrozK. Barja
69′
75′
V. VanatI. Martin
75′
A. MartinezA. Moreno
A. Budimir

asistencia: K. Barja

80′
I. MunozA. Osambela
83′
R. GarciaA. Bretones
83′
A. BudimirR. Garcia
83′
86′
F. BeltranA. Ruiz
86′
V. TsygankovT. Lemar
Riadny čas

Štatistiky zápasu

11Shots on Goal0
5Shots off Goal2
19Total Shots5
3Blocked Shots3
15Shots insidebox4
4Shots outsidebox1
18Fouls7
6Corner Kicks2
0Offsides3
48%Ball Possession52%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves10
440Total passes495
388Passes accurate427
88%Passes %86%
1.90expected_goals0.22
2goals_prevented2

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Osasuna je 6.84, v porovnaní s 6.89 u Girona. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Osasuna je Sergio Herrera (7.03), u Girona je to Azzedine Ounahi (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Osasuna prispeli v tejto sezóne 28 gólmi a 18 asistenciami, na čele s Ante Budimir (16G). U Girona je to 28 gólov a 14 asistencií s lídrom Vladyslav Vanat (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Osasuna nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Girona má 4 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Osasuna nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 5 u Girona s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Osasuna nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.89, v porovnaní s 1 u Girona s priemerom 6.64. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Osasuna a 84% u Girona. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Osasuna nazbierali v tejto sezóne 54 žltých kariet, v porovnaní s 44 u Girona. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Osasuna je 28.1 (najmladší: Victor Muñoz (22), najstarší: Ante Budimir (34)), zatiaľ čo Girona má priemer 26.3 (najmladší: Vitor Reis (19), najstarší: Axel Witsel (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Osasuna majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 27 u Girona. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Osasuna4-2-3-14-2-3-1Girona
GKDEFMIDFWD
1Herrera19Rosier24Catena22Boyomo20Galán7Moncayo.8Muñoz14García10Oroz21Muñoz17Budimir13Gazzani.2Rincón12Reis17Blind4Martínez8Beltrán20Witsel15Tsygank.18Ounahi3Roca19Vanat

Náhradníci

Tréner: Alessio Lisci

Náhradníci

Tréner: Michel

OsasunaSila pozíciíGirona
6.84
Ø Hodnotenie
6.89
7.03Brankár (1 v 1)7.07
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (4 v 4)6.84
5G 5A3G 4A
6.80Záložník (5 v 5)6.93
7G 13A16G 9A
6.89Útočník (1 v 1)6.64
16G 0A9G 1A
Osasuna4-2-3-1
1BrankárSergio Herrera7.0
19ObrancaValentin Rosier6.71G1A
24ObrancaAlejandro Catena6.93G2A
22ObrancaFlavien Boyomo6.81G1A
20ObrancaJavi Galán6.91A
7ZáložníkJon Moncayola6.84A
8ZáložníkIker Muñoz6.7
14ZáložníkRubén García6.82G5A
10ZáložníkAimar Oroz6.82A
21ZáložníkVictor Muñoz6.85G2A
17ÚtočníkAnte Budimir6.916G
Girona4-2-3-1
13BrankárPaulo Gazzaniga7.1
2ObrancaHugo Rincón6.71G1A
12ObrancaVitor Reis6.91G1A
17ObrancaDaley Blind7.0
4ObrancaArnau Martínez6.81G2A
8ZáložníkFran Beltrán7.01G
20ZáložníkAxel Witsel6.91G2A
15ZáložníkViktor Tsygankov6.96G4A
18ZáložníkAzzedine Ounahi7.25G2A
3ZáložníkJoel Roca6.73G1A
19ÚtočníkVladyslav Vanat6.69G1A

Prehľad zápasu

Osasuna zdolal Girona 1:0. Zápas sa hral v La Liga 2025. Góly strelili: A. Budimir 80′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Osasuna mal 48% držanie lopty, Girona mal 52%. Osasuna mal 19 striel (11 na bránu), Girona mal 5 (0 na bránu). Očakávané góly: Osasuna 1.90 — Girona 0.22. Osasuna urobil 4 striedaní, Girona urobil 5.

Rivalita od 2022

Osasuna vs Girona vzájomné výsledky

9 stretnutí
Osasuna
2
výhier
Remízy
2
Girona
5
výhier
Góly spolu
24 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
5/9 · 56%
Nad 2,5
4/9 · 44%

Aktuálna forma

Osasuna

LWLDDW

Girona

LLLDWL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Osasuna3výhry
1remízy8 stretnutí
Girona4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.8

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (75%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (44%) — kurzy môžu podceňovať Osasuna.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 46.5%Remíza 29.4%Hostia 29.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.153.403.40
Max2.153.403.40
Nad 2,5: 51.3%Pod 2,5: 52.6%
Trhový favorit:Osasuna · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Osasuna
Výsledok vs. Trh: Osasuna (47%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

OsasunaPolčas:00Girona
19Strely5
11Strely na bránu0

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
21/03/26Osasuna1–0Girona2.15/3.40/3.40
10/01/26Girona1–0Osasuna2.38/3.23/3.17
13/04/25Osasuna2–1Girona2.49/3.19/3.10
29/08/24Girona4–0Osasuna1.74/3.93/4.50
09/03/24Girona2–0Osasuna1.60/4.20/5.43
04/11/23Osasuna2–4Girona2.84/3.42/2.43
04/06/23Osasuna2–1Girona2.09/3.46/3.31
23/10/22Girona1–1Osasuna2.56/3.21/2.93

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Osasuna

V 266R 240P 364
Nad 2,543
Goals scored936

Vonkajšia bilancia: Girona

V 81R 54P 89
Nad 2,553
Goals scored310

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026