Menu

Heerenveen vs Waalwijk

Riadny čas

KNVB Beker · Sezóna 2025

Abe Lenstra Stadion, Heerenveen15. januára 2026 o 18:45
Domáci

Heerenveen

31
Hostia

Waalwijk

Udalosti zápasu

Heerenveen
Waalwijk
Výkop
J. Trenskow

asistencia: L. Brouwers

40′
Polčas
59′
D. CleoniseM. Witteveen
L. OyenM. Rivera
61′
65′
J. Uneken
68′Melle Witteveen
O. Braude

asistencia: V. Zagaritis

75′
76′
L. van GelderenL. Postma
76′
J. UnekenT. van der Leij
L. BrouwersA. van Axel Dongen
80′
D. VenteL. Nordas
80′
83′
C. LokesaM. Kramer
84′
G. RoemeratoeN. Held
J. Trenskow

asistencia: M. Rivera

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
9Shots off Goal3
22Total Shots10
6Blocked Shots3
15Shots insidebox9
7Shots outsidebox1
8Fouls10
9Corner Kicks3
1Offsides0
70%Ball Possession30%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
696Total passes302
601Passes accurate225
86%Passes %75%
2.17expected_goals1.22
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Heerenveen je 6.95, v porovnaní s 7.01 u Waalwijk. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Heerenveen je J. Trenskow (7.35), u Waalwijk je to C. Lokesa (8.25).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Heerenveen prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 4 asistenciami, na čele s J. Trenskow (3G). U Waalwijk je to 4 gólov a 4 asistencií s lídrom C. Lokesa (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Heerenveen nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Waalwijk má 4 obrancov s priemerom 6.69. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Heerenveen nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 5 u Waalwijk s hodnotením 7.11. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Heerenveen nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.11, v porovnaní s 1 u Waalwijk s priemerom 7.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Heerenveen a 80% u Waalwijk. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Heerenveen nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 0 u Waalwijk. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Heerenveen je 24.3 (najmladší: B. Klaverboer (20), najstarší: J. van Overeem (31)), zatiaľ čo Waalwijk má priemer 23.6 (najmladší: F. Al Mazyani (20), najstarší: M. Spenkelink (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Heerenveen majú priemerne 4 ligových štartov, oproti 2 u Waalwijk. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Heerenveen4-3-34-2-3-1Waalwijk
GKDEFMIDFWD
22Klaverb.45Braude4Kersten3Willems.19Zagarit.6Overeem8Brouwers16Linday20Trenskow9Vente11Oyen16Spenkel.33Mazyani4Gelderen15Wouters5Familia.6Roemera.20Kuster7Cleonise8Kaam14Lokesa9Uneken

Náhradníci

Tréner: Robin Veldman

Náhradníci

Tréner: Sander Duits

HeerenveenSila pozíciíWaalwijk
6.95
Ø Hodnotenie
7.01
6.97Brankár (1 v 1)7.37
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (4 v 4)6.69
1G 1A1G 0A
6.93Záložník (3 v 5)7.11
0G 1A2G 4A
7.11Útočník (3 v 1)7.50
5G 2A1G 0A
Heerenveen4-3-3
22BrankárB. Klaverboer7.0
45ObrancaO. Braude6.91G
4ObrancaS. Kersten6.7
3ObrancaM. Willemsen6.7
19ObrancaV. Zagaritis7.01A
6ZáložníkJ. van Overeem7.3
8ZáložníkL. Brouwers6.81A
16ZáložníkM. Linday6.7
20ÚtočníkJ. Trenskow7.33G2A
9ÚtočníkD. Vente6.71G
11ÚtočníkL. Oyen7.31G
Waalwijk4-2-3-1
16BrankárM. Spenkelink7.4
33ObrancaF. Al Mazyani6.7
4ObrancaL. van Gelderen6.5
15ObrancaL. Wouters6.8
5ObrancaJ. Familia-Castillo6.81G
6ZáložníkG. Roemeratoe6.81A
20ZáložníkH. Kuster6.8
7ZáložníkD. Cleonise7.0
8ZáložníkD. van Kaam6.81A
14ZáložníkC. Lokesa8.32G2A
9ÚtočníkJ. Uneken7.51G

Prehľad zápasu

Heerenveen zdolal Waalwijk 3:1. Zápas sa hral v KNVB Beker 2025. Góly strelili: J. Trenskow 40′, J. Uneken 65′, O. Braude 75′, J. Trenskow 90′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Heerenveen mal 70% držanie lopty, Waalwijk mal 30%. Heerenveen mal 22 striel (7 na bránu), Waalwijk mal 10 (4 na bránu). Očakávané góly: Heerenveen 2.17 — Waalwijk 1.22. Heerenveen urobil 3 striedaní, Waalwijk urobil 5.

Rivalita od 2011

Heerenveen vs Waalwijk vzájomné výsledky

17 stretnutí
Heerenveen
7
výhier
Remízy
7
Waalwijk
3
výhier
Góly spolu
46 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
11/17 · 65%
Nad 2,5
7/17 · 41%

Aktuálna forma

Heerenveen

WWLWDW

Waalwijk

LDDDWL

Predpoveď zápasu

Heerenveen

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Waalwijk

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Waalwijk and +2.5 goals

50%Forma50%
33%Útok67%
50%Obrana50%
38%Vzájomné zápasy62%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026