Menu

De Treffers vs Nec Nijmegen

Riadny čas

KNVB Beker · Sezóna 2025

Sportpark Zuid, Groesbeek20. januára 2026 o 18:45
12

Udalosti zápasu

De Treffers
NEC Nijmegen
Výkop
3′
B. Onal

asistencia: N. Lebreton

Polčas
W. den Dekker

asistencia: S. van Bakel

50′
56′Brayann Pereira
62′
J. WillemsE. Dasa
65′
A. Kaplan

asistencia: B. Pereira

70′
T. OuwejanP. Sandler
70′
R. GonzalezT. Chery
70′
N. LebretonK. Ogawa
R. HazzatR. Ippel
77′
M. ZellerA. Yadir
77′
B. BrussaardT. Waterink
84′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal2
7Shots off Goal6
17Total Shots10
6Blocked Shots2
11Shots insidebox6
6Shots outsidebox4
11Fouls10
4Corner Kicks6
1Offsides3
36%Ball Possession64%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves3
265Total passes472
166Passes accurate387
63%Passes %82%
0.91expected_goals0.84
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy De Treffers je 7.05, v porovnaní s 6.98 u NEC Nijmegen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč De Treffers je J. van Ginkel (7.60), u NEC Nijmegen je to B. Onal (7.34).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky De Treffers prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 3 asistenciami, na čele s W. den Dekker (2G). U NEC Nijmegen je to 7 gólov a 8 asistencií s lídrom B. Onal (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

De Treffers nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.22, zatiaľ čo NEC Nijmegen má 3 obrancov s priemerom 6.91. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

De Treffers nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 4 u NEC Nijmegen s hodnotením 7.01. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

De Treffers nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.29, v porovnaní s 3 u NEC Nijmegen s priemerom 6.96. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u De Treffers a 77% u NEC Nijmegen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu De Treffers nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 4 u NEC Nijmegen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky De Treffers je 26.8 (najmladší: R. van Strien (22), najstarší: P. Stoskovic (32)), zatiaľ čo NEC Nijmegen má priemer 26.1 (najmladší: B. Onal (21), najstarší: J. Cillessen (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu De Treffers majú priemerne 3 ligových štartov, oproti 4 u NEC Nijmegen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

De Treffers3-4-33-4-2-1NEC Nijmegen
GKDEFMIDFWD
1Stoskov.3Langeve.21Ginkel2Zeller24Brussaa.8Heijden16Hazzat18Strien11Vlijter10Dekker17Bakel22Cilless.15Willems4Kaplan5Ouwejan2Pereira71Proper23Sano11Onal21Gonzalez20Lebreton30Linssen

Náhradníci

Tréner: Theo Janssen

Náhradníci

Tréner: Dick Schreuder

De TreffersSila pozíciíNEC Nijmegen
7.05
Ø Hodnotenie
6.98
6.55Brankár (1 v 1)7.18
0G 0A0G 0A
7.22Obranca (3 v 3)6.91
0G 0A1G 0A
6.86Záložník (4 v 4)7.01
0G 0A2G 5A
7.29Útočník (3 v 3)6.96
4G 3A4G 3A
De Treffers3-4-3
1BrankárP. Stoskovic6.5
3ObrancaT. Langeveld7.2
21ObrancaJ. van Ginkel7.6
2ObrancaM. Zeller6.9
24ZáložníkB. Brussaard7.0
8ZáložníkS. van der Heijden6.9
16ZáložníkR. Hazzat6.8
18ZáložníkR. van Strien6.8
11ÚtočníkG. Vlijter6.91A
10ÚtočníkW. den Dekker7.42G
17ÚtočníkS. van Bakel7.62G2A
NEC Nijmegen3-4-2-1
22BrankárJ. Cillessen7.2
15ObrancaJ. Willems6.8
4ObrancaA. Kaplan7.31G
5ObrancaT. Ouwejan6.6
2ZáložníkB. Pereira7.22A
71ZáložníkD. Proper6.71A
23ZáložníkK. Sano6.81A
11ZáložníkB. Onal7.32G1A
21ÚtočníkR. Gonzalez7.21G1A
20ÚtočníkN. Lebreton7.22G2A
30ÚtočníkB. Linssen6.51G

Prehľad zápasu

NEC Nijmegen zdolal De Treffers 2:1. Zápas sa hral v KNVB Beker 2025. Góly strelili: B. Onal 3′, W. den Dekker 50′, A. Kaplan 65′. Bolo udelených 1 žltých kariet. De Treffers mal 36% držanie lopty, NEC Nijmegen mal 64%. De Treffers mal 17 striel (4 na bránu), NEC Nijmegen mal 10 (2 na bránu). Očakávané góly: De Treffers 0.91 — NEC Nijmegen 0.84. De Treffers urobil 3 striedaní, NEC Nijmegen urobil 4.

Rivalita od 2020

De Treffers vs NEC Nijmegen vzájomné výsledky

2 stretnutí
De Treffers
0
výhier
Remízy
0
NEC Nijmegen
2
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 03 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

De Treffers

WWWWDW

NEC Nijmegen

DDLDWD

Predpoveď zápasu

De Treffers

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

NEC Nijmegen

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : De Treffers or draw and +2.5 goals

60%Forma40%
63%Útok38%
43%Obrana57%
20%Vzájomné zápasy80%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026