Menu

Den Bosch vs Katwijk

Riadny čas

KNVB Beker · Sezóna 2025

De Vliert16. decembra 2025 o 20:00
Domáci

Den Bosch

21
Hostia

Katwijk

Udalosti zápasu

Den Bosch
Katwijk
Výkop
8′
M. Suleiman

asistencia: G. Korte

Polčas
D. KuijpersD. Verbeek
61′
B. WangZ. el Bakkali
61′
62′Mohammed Tahiri
69′Bart Sinteur
I. BoumassaoudiS. Karlsson Grach
77′
S. MaasA. Boushaba
77′
77′
M. BrennaF. Janmaat
88′
M. TahiriD. Van der Moot
90+1′
J. RavensbergenK. van der Veldt
A. Boushaba

asistencia: E. Semedo

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
10Shots off Goal8
24Total Shots20
7Blocked Shots8
16Shots insidebox15
8Shots outsidebox5
8Fouls10
5Corner Kicks10
1Offsides3
58%Ball Possession42%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves6
488Total passes338
411Passes accurate260
84%Passes %77%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Den Bosch je 6.92, v porovnaní s 6.84 u Katwijk. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Den Bosch je P. van de Merbel (7.57), u Katwijk je to M. Suleiman (8.00).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Den Bosch prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 1 asistenciami, na čele s T. van Leeuwen (2G). U Katwijk je to 1 gólov a 1 asistencií s lídrom M. Suleiman (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Den Bosch nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo Katwijk má 4 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Den Bosch nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.01, oproti 4 u Katwijk s hodnotením 7.04. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Den Bosch nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.50, v porovnaní s 2 u Katwijk s priemerom 6.47. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Den Bosch a 78% u Katwijk. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Den Bosch nazbierali v tejto sezóne 1 žltých kariet, v porovnaní s 4 u Katwijk. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Den Bosch je 23.6 (najmladší: M. Laros (20), najstarší: J. Fortes (36)), zatiaľ čo Katwijk má priemer 27.4 (najmladší: D. van Wageningen (22), najstarší: G. Korte (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Den Bosch majú priemerne 3 ligových štartov, oproti 2 u Katwijk. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Den Bosch4-2-3-14-4-2Katwijk
GKDEFMIDFWD
36Merbel22Fortes3Maas5Groot33Laros16Wang6Felida17Semedo10Leeuwen40Boumass.19Kuijpers41Bladeren15Sinteur5Pluijm4Maatsen3Ravensb.7Korte16Wagenin.6Meer10Suleiman22Brenna19Tahiri

Náhradníci

Tréner: Ulrich Landvreugd

Náhradníci

Tréner: Jasper Ketting

Den BoschSila pozíciíKatwijk
6.92
Ø Hodnotenie
6.84
7.57Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.75Obranca (4 v 4)6.74
1G 0A0G 0A
7.01Záložník (5 v 4)7.04
2G 1A1G 1A
6.50Útočník (1 v 2)6.47
0G 0A0G 0A
Den Bosch4-2-3-1
36BrankárP. van de Merbel7.6
22ObrancaJ. Fortes6.91G
3ObrancaS. Maas6.6
5ObrancaN. de Groot6.6
33ObrancaM. Laros7.0
16ZáložníkB. Wang6.9
6ZáložníkK. Felida7.4
17ZáložníkE. Semedo7.11A
10ZáložníkT. van Leeuwen7.12G
40ZáložníkI. Boumassaoudi6.5
19ÚtočníkD. Kuijpers6.5
Katwijk4-4-2
41BrankárS. van Bladeren7.2
15ObrancaB. Sinteur6.5
5ObrancaY. van der Pluijm6.9
4ObrancaD. Maatsen6.5
3ObrancaJ. Ravensbergen7.0
7ZáložníkG. Korte6.71A
16ZáložníkD. van Wageningen6.5
6ZáložníkR. van der Meer7.0
10ZáložníkM. Suleiman8.01G
22ÚtočníkM. Brenna6.6
19ÚtočníkM. Tahiri6.3

Prehľad zápasu

Den Bosch zdolal Katwijk 2:1. Zápas sa hral v KNVB Beker 2025. Góly strelili: M. Suleiman 8′, J. Fortes 16′, A. Boushaba 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Den Bosch mal 58% držanie lopty, Katwijk mal 42%. Den Bosch mal 24 striel (7 na bránu), Katwijk mal 20 (4 na bránu). Den Bosch urobil 4 striedaní, Katwijk urobil 3.

Aktuálna forma

Den Bosch

LLLDLD

Katwijk

WLWLWW

Predpoveď zápasu

Den Bosch

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Katwijk

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Den Bosch and +2.5 goals

50%Forma50%
67%Útok33%
25%Obrana75%
0%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026