Menu

Waalwijk vs Cambuur

Riadny čas

KNVB Beker · Sezóna 2025

Mandemakers Stadion, Waalwijk29. októbra 2025 o 20:00
Domáci

Waalwijk

32
Hostia

Cambuur

Udalosti zápasu

Waalwijk
Cambuur
Výkop
T. van der Leij

asistencia: R. Kuijpers

39′
Polčas
M. SchaapmanO. Panneflek
46′
46′
N. BinderI. Ferrah
J. Familia-Castillo

asistencia: J. Altena

50′
52′
T. Rolke

asistencia: Y. van der Veen

56′
M. Diemers

Penalty

59′
I. BaoufJ. Berkhout
59′
Y. van der VeenO. Sjostrand
R. KuijpersD. Cleonise
61′
J. Familia-CastilloN. Held
61′
66′
M. DiemersN. Souren
N. Held

asistencia: J. Altena

74′
78′R. Balk
M. WitteveenR. van Eijma
81′
81′
J. AmofaJ. van der Sande
H. KusterB. Zorgdrager
87′
90+1′T. Rolke
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
3Shots off Goal5
10Total Shots12
1Blocked Shots3
9Shots insidebox7
1Shots outsidebox5
11Fouls9
3Corner Kicks4
4Offsides2
44%Ball Possession56%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
408Total passes532
348Passes accurate461
85%Passes %87%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Waalwijk je 7.15, v porovnaní s 6.67 u Cambuur. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Waalwijk je J. Altena (8.95), u Cambuur je to M. Diemers (7.90).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Waalwijk prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 7 asistenciami, na čele s T. van der Leij (4G). U Cambuur je to 2 gólov a 1 asistencií s lídrom T. Rolke (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Waalwijk nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.22, zatiaľ čo Cambuur má 4 obrancov s priemerom 6.35. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Waalwijk nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 3 u Cambuur s hodnotením 7.47. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Waalwijk nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.30, v porovnaní s 3 u Cambuur s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Waalwijk a 85% u Cambuur. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Waalwijk nazbierali v tejto sezóne 2 žltých kariet, v porovnaní s 2 u Cambuur. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Waalwijk je 23.4 (najmladší: T. van der Leij (19), najstarší: M. Spenkelink (28)), zatiaľ čo Cambuur má priemer 22.4 (najmladší: W. Kooistra (19), najstarší: M. Diemers (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Waalwijk majú priemerne 3 ligových štartov, oproti 2 u Cambuur. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

WaalwijkSila pozíciíCambuur
7.15
Ø Hodnotenie
6.67
Brankár (0 v 1)6.00
0G 0A
7.22Obranca (4 v 4)6.35
3G 3A0G 0A
7.00Záložník (5 v 3)7.47
0G 3A2G 0A
7.30Útočník (2 v 3)6.53
4G 1A0G 1A
Waalwijk
27ObrancaJ. Altena8.92G3A
35ObrancaL. Postma6.4
15ObrancaL. Wouters6.8
5ObrancaJ. Familia-Castillo6.81G
16ZáložníkM. Spenkelink7.4
25ZáložníkM. Witteveen6.4
20ZáložníkH. Kuster6.8
21ZáložníkM. Schaapman
17ZáložníkR. Kuijpers7.53A
11ÚtočníkT. van der Leij7.84G
8ÚtočníkD. van Kaam6.81A
Cambuur
21BrankárJ. Meijster6.0
27ObrancaW. Kooistra5.9
4ObrancaI. Baouf6.2
6ObrancaJ. Amofa6.6
22ObrancaT. Galvez6.7
46ZáložníkJ. Nap6.9
18ZáložníkT. Rolke7.61G
10ZáložníkM. Diemers7.91G
7ÚtočníkR. Balk6.2
13ÚtočníkN. Binder6.7
30ÚtočníkY. van der Veen6.71A

Prehľad zápasu

Waalwijk zdolal Cambuur 3:2. Zápas sa hral v KNVB Beker 2025. Góly strelili: T. van der Leij 39′, J. Familia-Castillo 50′, T. Rolke 52′, M. Diemers 56′ (pen.), N. Held 74′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Waalwijk mal 44% držanie lopty, Cambuur mal 56%. Waalwijk mal 10 striel (6 na bránu), Cambuur mal 12 (4 na bránu). Waalwijk urobil 5 striedaní, Cambuur urobil 5.

Rivalita od 2013

Waalwijk vs Cambuur vzájomné výsledky

16 stretnutí
Waalwijk
3
výhier
Remízy
7
Cambuur
6
výhier
Góly spolu
52 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
10/16 · 63%
Nad 2,5
8/16 · 50%

Aktuálna forma

Waalwijk

LDDDWL

Cambuur

WLDDLW

Predpoveď zápasu

Waalwijk

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Cambuur

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Waalwijk or draw

0%Forma0%
0%Útok0%
0%Obrana0%
71%Vzájomné zápasy29%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026