Menu

De Treffers vs Mvv

Riadny čas

KNVB Beker · Sezóna 2025

Sportpark Zuid, Groesbeek30. októbra 2025 o 20:00
31
Hostia

MVV

Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

De Treffers
MVV
Výkop
S. van Bakel

asistencia: B. Brussaard

8′
29′
N. El Basri

asistencia: S. Van Dessel

Joey van Beukering41′
Polčas
J. van BeukeringM. Zeller
46′
R. IppelR. Hazzat
46′
46′
L. M. TranK. Sy
53′Ilias Breugelmans
A. Yadir

asistencia: S. van Bakel

59′
62′
N. El BasriR. Pinto Da Costa
62′
S. BrakenT. Verheijen
69′
M. KleinenJ. Pawirodihardjo
72′Ricardo Da Costa Pinto
A. YadirT. Waterink
76′
S. van Bakel

asistencia: T. Waterink

78′
S. van BakelG. Vlijter
82′
85′Wout Coomans
86′
M. van KempenD. Tehubijuluw
Steven van der Heijden88′
Willem den Dekker88′
B. BrussaardG. Joppen
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

11Shots on Goal4
2Shots off Goal5
16Total Shots9
3Blocked Shots0
11Shots insidebox6
5Shots outsidebox3
13Fouls10
5Corner Kicks5
6Offsides2
41%Ball Possession59%
3Yellow Cards5
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves8
354Total passes515
258Passes accurate418
73%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy De Treffers je 7.14, v porovnaní s 6.66 u MVV. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč De Treffers je J. van Ginkel (7.60), u MVV je to N. El Basri (7.90).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky De Treffers prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 2 asistenciami, na čele s W. den Dekker (2G). U MVV je to 2 gólov a 1 asistencií s lídrom N. El Basri (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

De Treffers nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo MVV má 4 obrancov s priemerom 6.38. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

De Treffers nasadzuje 8 stredopoliarov s priemerom 7.15, oproti 6 u MVV s hodnotením 6.74. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

De Treffers nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.40, v porovnaní s 0 u MVV s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 67% u De Treffers a 82% u MVV. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu De Treffers nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 3 u MVV. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky De Treffers je 24.9 (najmladší: C. Frehe (19), najstarší: R. Ippel (35)), zatiaľ čo MVV má priemer 23.6 (najmladší: L. M. Tran (18), najstarší: S. Braken (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu De Treffers majú priemerne 3 ligových štartov, oproti 2 u MVV. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

De Treffers4-2-3-1MVV
GKDEFMIDFWD
1Westerv.32Tran22Breugel.4Coomans26Kempen31Kleinen6Basri9Braken8Dessel21Asante7Mmaee

Náhradníci

Náhradníci

Tréner: Edwin Hermans

De TreffersSila pozíciíMVV
7.14
Ø Hodnotenie
6.66
Brankár (0 v 1)7.30
0G 0A
7.00Obranca (2 v 4)6.38
0G 0A0G 0A
7.15Záložník (8 v 6)6.74
4G 2A2G 1A
7.40Útočník (1 v 0)
1G 0A
De Treffers
3ObrancaT. Langeveld7.2
18ObrancaR. van Strien6.8
31ZáložníkC. Frehe
21ZáložníkJ. van Ginkel7.6
15ZáložníkJ. van Beukering
6ZáložníkR. Ippel6.5
8ZáložníkS. van der Heijden6.9
24ZáložníkB. Brussaard7.0
10ZáložníkW. den Dekker7.42G
17ZáložníkS. van Bakel7.62G2A
22ÚtočníkA. Yadir7.41G
MVV4-2-3-1
1BrankárS. Westerveld7.3
32ObrancaL. M. Tran6.2
22ObrancaI. Breugelmans6.9
4ObrancaW. Coomans6.2
26ObrancaM. van Kempen6.2
31ZáložníkM. Kleinen6.2
6ZáložníkN. El Basri7.91G
9ZáložníkS. Braken6.0
8ZáložníkS. Van Dessel6.91A
21ZáložníkD. Asante6.5
7ZáložníkCamil Mmaee6.91G

Prehľad zápasu

De Treffers zdolal MVV 3:1. Zápas sa hral v KNVB Beker 2025. Góly strelili: S. van Bakel 8′, N. El Basri 29′, A. Yadir 59′, S. van Bakel 78′. Bolo udelených 8 žltých kariet. De Treffers mal 41% držanie lopty, MVV mal 59%. De Treffers mal 16 striel (11 na bránu), MVV mal 9 (4 na bránu). De Treffers urobil 5 striedaní, MVV urobil 5.

Aktuálna forma

De Treffers

WWWWDW

MVV

LDDLLL

Predpoveď zápasu

De Treffers

33%

Výhra domácich

 

33%

Remíza

MVV

33%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

No predictions available

100%Forma0%
100%Útok0%
0%Obrana100%
0%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026