Menu

Yokohama F Marinos vs Nagoya Grampus

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Nissan Stadium, Yokohama8. decembra 2024 o 06:00

Udalosti zápasu

Yokohama F. Marinos
Nagoya Grampus
Výkop
24′
R. Izumi
Polčas
Takuma Nishimura64′
ÉlberK. Inoue
66′
Yan MatheusK. Mizunuma
66′
70′
K. NagaiY. Yamagishi
70′
Y. Yamagishi
T. WatanabeEduardo
71′
T. NishimuraA. Uenaka
71′
78′
T. MorishimaT. Kikuchi
78′
Y. NogamiK. Nakayama
90+3′
R. IzumiK. Sakakibara
90+3′
K. ShiihashiH. Yoshida
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal3
5Shots off Goal2
9Total Shots10
3Blocked Shots5
2Shots insidebox5
7Shots outsidebox5
17Fouls15
6Corner Kicks3
1Offsides3
72%Ball Possession28%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
635Total passes232
540Passes accurate143
85%Passes %62%
0.28expected_goals0.89
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Yokohama F. Marinos je 6.86, v porovnaní s 6.86 u Nagoya Grampus. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Yokohama F. Marinos je Yan Matheus (7.10), u Nagoya Grampus je to S. Inagaki (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Yokohama F. Marinos prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 9 asistenciami, na čele s J. Amano (5G). U Nagoya Grampus je to 24 gólov a 15 asistencií s lídrom S. Inagaki (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Yokohama F. Marinos nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Nagoya Grampus má 3 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Yokohama F. Marinos nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 4 u Nagoya Grampus s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Yokohama F. Marinos nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 3 u Nagoya Grampus s priemerom 6.93. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 40% u Yokohama F. Marinos a —% u Nagoya Grampus. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Yokohama F. Marinos nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 23 u Nagoya Grampus. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Yokohama F. Marinos je 30.6 (najmladší: R. Yamane (22), najstarší: H. Iikura (39)), zatiaľ čo Nagoya Grampus má priemer 31.2 (najmladší: K. Mikuni (25), najstarší: Y. Takeda (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Yokohama F. Marinos majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 27 u Nagoya Grampus. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Yokohama F. Marinos4-2-3-13-4-1-2Nagoya Grampus
GKDEFMIDFWD
21Iikura27Matsuba.4Hatanaka39Watanabe2Nagato28Yamane20Amano11Matheus9Nishimu.7Élber10Lopes16Takeda34Uchida20Mikuni24Kawazura2Nogami15Inagaki8Shiihas.55Tokumoto7Izumi14Morishi.18Nagai

Náhradníci

Tréner: J. Hutchinson

Náhradníci

Tréner: K. Hasegawa

Yokohama F. MarinosSila pozíciíNagoya Grampus
6.86
Ø Hodnotenie
6.86
6.92Brankár (1 v 1)6.73
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (4 v 3)6.79
1G 1A1G 2A
6.90Záložník (5 v 4)6.90
12G 7A16G 6A
6.71Útočník (1 v 3)6.93
2G 1A7G 7A
Yokohama F. Marinos4-2-3-1
21BrankárH. Iikura6.9
27ObrancaK. Matsubara6.9
4ObrancaS. Hatanaka
39ObrancaT. Watanabe6.7
2ObrancaK. Nagato6.91G1A
28ZáložníkR. Yamane6.81G2A
20ZáložníkJ. Amano6.85G2A
11ZáložníkYan Matheus7.15G3A
9ZáložníkT. Nishimura
7ZáložníkÉlber6.91G
10ÚtočníkAnderson Lopes6.72G1A
Nagoya Grampus3-4-1-2
16BrankárY. Takeda6.7
34ObrancaT. Uchida6.82A
20ObrancaK. Mikuni6.9
24ObrancaA. Kawazura6.71G
2ZáložníkY. Nogami6.81G
15ZáložníkS. Inagaki7.211G5A
8ZáložníkK. Shiihashi6.82G1A
55ZáložníkS. Tokumoto6.82G
7ÚtočníkR. Izumi6.94G
14ÚtočníkT. Morishima7.01G5A
18ÚtočníkK. Nagai6.92G2A

Prehľad zápasu

Nagoya Grampus zdolal Yokohama F. Marinos 2:0. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: R. Izumi 24′, Y. Yamagishi 70′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Yokohama F. Marinos mal 72% držanie lopty, Nagoya Grampus mal 28%. Yokohama F. Marinos mal 9 striel (1 na bránu), Nagoya Grampus mal 10 (3 na bránu). Očakávané góly: Yokohama F. Marinos 0.28 — Nagoya Grampus 0.89. Yokohama F. Marinos urobil 4 striedaní, Nagoya Grampus urobil 5.

Rivalita od 2012

Yokohama F. Marinos vs Nagoya Grampus vzájomné výsledky

28 stretnutí
Yokohama F. Marinos
10
výhier
Remízy
8
Nagoya Grampus
10
výhier
Góly spolu
76 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
19/28 · 68%
Nad 2,5
16/28 · 57%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 15 v 2019

Aktuálna forma

Yokohama F. Marinos

LWWWWL

Nagoya Grampus

WLLLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026