Menu

Fc Tokyo vs Cerezo Osaka

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Ajinomoto Stadium, Chōfu8. decembra 2024 o 06:00
Domáci

FC Tokyo

30
Hostia

Cerezo Osaka

Rozhodca: Y. Yamashita

Udalosti zápasu

FC Tokyo
Cerezo Osaka
Výkop
T. Nakagawa

asistencia: R. Araki

12′
T. Ko
42′
Polčas
46′
S. KitanoM. Shibayama
Diego OliveiraK. Tawaratsumida
63′
63′
Lucas FernandesH. Yamada
64′
CapixabaK. Noborizato
T. NakagawaK. Yamashita
72′
K. HigashiK. Koizumi
72′
Goal cancelled75′
VAR
Henrique Trevisan
88′
89′
H. TamedaR. Yamasaki
89′
H. OkunoS. Uejo
R. ArakiL. Nozawa
90+2′
K. EndoY. Nagatomo
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
5Shots off Goal6
14Total Shots14
2Blocked Shots4
10Shots insidebox12
4Shots outsidebox2
11Fouls11
5Corner Kicks6
2Offsides0
43%Ball Possession57%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
400Total passes517
313Passes accurate439
78%Passes %85%
2.70expected_goals2.17
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Tokyo je 6.88, v porovnaní s 6.99 u Cerezo Osaka. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Tokyo je Henrique Trevisan (7.17), u Cerezo Osaka je to Lucas Fernandes (7.59).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Tokyo prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 10 asistenciami, na čele s K. Endo (5G). U Cerezo Osaka je to 16 gólov a 20 asistencií s lídrom Lucas Fernandes (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Tokyo nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo Cerezo Osaka má 4 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Tokyo nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 5 u Cerezo Osaka s hodnotením 7.13. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Tokyo nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 1 u Cerezo Osaka s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 40% u FC Tokyo a 46% u Cerezo Osaka. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Tokyo nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Cerezo Osaka. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Tokyo je 27.7 (najmladší: K. Doi (21), najstarší: K. Higashi (35)), zatiaľ čo Cerezo Osaka má priemer 28.9 (najmladší: S. Kitano (21), najstarší: Kim Jin-Hyeon (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Tokyo majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 21 u Cerezo Osaka. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Tokyo4-3-34-2-3-1Cerezo Osaka
GKDEFMIDFWD
41Nozawa99Shirai32Doi44Trevisan38Anzai10Higashi71Araki8Ko39Nakagawa9Oliveira22Endo21Jin-Hye.16Okuda3Shindo33Nishio19Tameda10Tanaka25Okuno77Fernand.38Kitano27Capixaba9Ceará

Náhradníci

Tréner: P. Cklamovski

Náhradníci

Tréner: A. Kogiku

FC TokyoSila pozíciíCerezo Osaka
6.88
Ø Hodnotenie
6.99
6.90Brankár (1 v 1)6.79
0G 0A0G 0A
6.89Obranca (4 v 4)6.87
4G 6A2G 1A
6.81Záložník (3 v 5)7.13
2G 4A14G 19A
6.92Útočník (3 v 1)
7G 0A0G 0A
FC Tokyo4-3-3
41BrankárT. Nozawa6.9
99ObrancaK. Shirai6.81G1A
32ObrancaK. Doi6.71A
44ObrancaHenrique Trevisan7.21G1A
38ObrancaS. Anzai6.92G3A
10ZáložníkK. Higashi6.6
71ZáložníkR. Araki
8ZáložníkT. Ko7.12G4A
39ÚtočníkT. Nakagawa6.72G
9ÚtočníkDiego Oliveira
22ÚtočníkK. Endo7.15G
Cerezo Osaka4-2-3-1
21BrankárKim Jin-Hyeon6.8
16ObrancaH. Okuda6.7
3ObrancaR. Shindo7.02G
33ObrancaR. Nishio6.91A
19ObrancaH. Tameda
10ZáložníkS. Tanaka7.13G
25ZáložníkH. Okuno6.6
77ZáložníkLucas Fernandes7.67G15A
38ZáložníkS. Kitano7.24G4A
27ZáložníkCapixaba
9ÚtočníkLéo Ceará

Prehľad zápasu

FC Tokyo zdolal Cerezo Osaka 3:0. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: T. Nakagawa 12′, T. Ko 42′, Henrique Trevisan 88′. FC Tokyo mal 43% držanie lopty, Cerezo Osaka mal 57%. FC Tokyo mal 14 striel (7 na bránu), Cerezo Osaka mal 14 (4 na bránu). Očakávané góly: FC Tokyo 2.70 — Cerezo Osaka 2.17. FC Tokyo urobil 5 striedaní, Cerezo Osaka urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Kota Tawaratsumida 75′).

Rivalita od 2025

FC Tokyo vs Cerezo Osaka vzájomné výsledky

3 stretnutí
FC Tokyo
1
výhier
Remízy
2
Cerezo Osaka
0
výhier
Góly spolu
9 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
3/3 · 100%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

FC Tokyo

DDLWWD

Cerezo Osaka

LLWWWL

Stadium

Ajinomoto Stadium, Chōfu — 48,013 capacity, opened in 1999, designed by Nihon Sekkei. Home of 2020 Summer Olympics, FC Tokyo.

Capacity
48,013
Opened
1999
Architect
Nihon Sekkei
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026