Menu

Kashima vs Machida Zelvia

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Kashima Soccer Stadium, Kashima8. decembra 2024 o 06:00
Domáci

Kashima

31
Hostia

Machida Zelvia

Rozhodca: H. Kimura

Udalosti zápasu

Kashima
Machida Zelvia
Výkop
S. Morooka

asistencia: Y. Suzuki

5′
8′Erik
S. NagoH. Nakama
15′
Y. Higuchi

asistencia: S. Morooka

16′
23′
H. Shimoda

asistencia: I. Drešević

Y. Suzuki

asistencia: K. Chinen

45+2′
Polčas
46′
H. ShimodaY. Nakayama
46′
ErikS. Fujio
64′
H. MochizukiK. Fujimoto
74′
Oh Se-HunM. Duke
83′
S. FujioS. Araki
S. MorookaT. Fujii
84′
Y. SuzukiH. Tokuda
84′
Ikuma Sekigawa90′
90′Mitchell Duke
Y. HiguchiY. Funabashi
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
3Shots off Goal3
11Total Shots9
2Blocked Shots3
6Shots insidebox7
5Shots outsidebox2
6Fouls22
3Corner Kicks9
2Offsides1
47%Ball Possession53%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
260Total passes309
182Passes accurate220
70%Passes %71%
0.91expected_goals0.74
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Kashima je 6.97, v porovnaní s 6.95 u Machida Zelvia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Kashima je Y. Suzuki (7.24), u Machida Zelvia je to Y. Soma (7.46).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Kashima prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 17 asistenciami, na čele s Y. Suzuki (10G). U Machida Zelvia je to 21 gólov a 16 asistencií s lídrom Y. Soma (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Kashima nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.98, zatiaľ čo Machida Zelvia má 3 obrancov s priemerom 7.05. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Kashima nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 5 u Machida Zelvia s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Kashima nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.97, v porovnaní s 2 u Machida Zelvia s priemerom 6.84. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Kashima a 69% u Machida Zelvia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Kashima nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Machida Zelvia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Kashima je 28.7 (najmladší: I. Sekigawa (25), najstarší: G. Shibasaki (33)), zatiaľ čo Machida Zelvia má priemer 28.7 (najmladší: H. Mochizuki (24), najstarší: H. Shimoda (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Kashima majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 29 u Machida Zelvia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Kashima4-4-23-1-4-2Machida Zelvia
GKDEFMIDFWD
1Hayakawa6Misao55Ueda5Sekigawa2Anzai30Nago13Chinen10Shibasa.14Higuchi36Morooka40Suzuki1Tani5Drešević14Min-Gyu3Shōji18Shimoda33Mochizu.23Shirasa.7Soma26Hayashi11Erik90Se-Hun

Náhradníci

Tréner: M. Chugo

Náhradníci

Tréner: G. Kuroda

KashimaSila pozíciíMachida Zelvia
6.97
Ø Hodnotenie
6.95
7.15Brankár (1 v 1)7.03
0G 1A0G 0A
6.98Obranca (4 v 3)7.05
2G 9A4G 2A
6.88Záložník (4 v 5)6.94
4G 2A15G 12A
6.97Útočník (2 v 2)6.84
12G 5A2G 2A
Kashima4-4-2
1BrankárT. Hayakawa7.21A
6ObrancaK. Misao6.9
55ObrancaN. Ueda7.22G5A
5ObrancaI. Sekigawa7.0
2ObrancaK. Anzai6.94A
30ZáložníkS. Nago
13ZáložníkK. Chinen7.04G
10ZáložníkG. Shibasaki6.9
14ZáložníkY. Higuchi6.82A
36ÚtočníkS. Morooka6.72G
40ÚtočníkY. Suzuki7.210G5A
Machida Zelvia3-1-4-2
1BrankárK. Tani7.0
5ObrancaI. Drešević7.11G1A
14ObrancaJang Min-Gyu
3ObrancaG. Shōji7.03G1A
18ZáložníkH. Shimoda6.91G1A
33ZáložníkH. Mochizuki6.91G1A
23ZáložníkR. Shirasaki6.6
7ZáložníkY. Soma7.59G9A
26ZáložníkK. Hayashi6.84G1A
11ÚtočníkErik6.81A
90ÚtočníkOh Se-Hun6.92G1A

Prehľad zápasu

Kashima zdolal Machida Zelvia 3:1. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: S. Morooka 5′, Y. Higuchi 16′, H. Shimoda 23′, Y. Suzuki 45′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Kashima mal 47% držanie lopty, Machida Zelvia mal 53%. Kashima mal 11 striel (6 na bránu), Machida Zelvia mal 9 (3 na bránu). Očakávané góly: Kashima 0.91 — Machida Zelvia 0.74. Kashima urobil 4 striedaní, Machida Zelvia urobil 5.

Rivalita od 2025

Kashima vs Machida Zelvia vzájomné výsledky

3 stretnutí
Kashima
1
výhier
Remízy
0
Machida Zelvia
2
výhier
Góly spolu
7 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Kashima

WWWDDD

Machida Zelvia

LWWWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026