Menu

Fc Tokyo vs Kawasaki Frontale

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Ajinomoto Stadium, Chōfu11. augusta 2024 o 12:00
Domáci

FC Tokyo

03
Rozhodca: Y. Nishimura

Udalosti zápasu

FC Tokyo
Kawasaki Frontale
Výkop
14′
S. Yamada

asistencia: Marcinho

20′
S. Yamada

asistencia: S. van Wermeskerken

Diego Oliveira36′
Polčas
S. AnzaiR. Araki
46′
57′
MarcinhoD. Tono
K. KoizumiR. Harakawa
60′
Diego OliveiraT. Ogashiwa
69′
T. NakagawaK. Tawaratsumida
70′
72′
K. Takai

asistencia: S. Miura

73′
S. van WermeskerkenY. Segawa
73′
R. OshimaT. Seko
85′
A. IenagaY. Kobayashi
85′
S. YamadaH. Yamauchi
K. DoiM. Morishige
86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
5Shots off Goal2
12Total Shots9
4Blocked Shots3
9Shots insidebox9
3Shots outsidebox0
8Fouls9
3Corner Kicks6
4Offsides1
41%Ball Possession59%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
379Total passes553
332Passes accurate492
88%Passes %89%
2.08expected_goals1.17
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Tokyo je 6.87, v porovnaní s 6.93 u Kawasaki Frontale. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Tokyo je K. Endo (7.12), u Kawasaki Frontale je to S. Miura (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Tokyo prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 11 asistenciami, na čele s K. Endo (5G). U Kawasaki Frontale je to 22 gólov a 24 asistencií s lídrom Y. Wakizaka (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Tokyo nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Kawasaki Frontale má 4 obrancov s priemerom 7.03. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Tokyo nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 5 u Kawasaki Frontale s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Tokyo nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.01, v porovnaní s 1 u Kawasaki Frontale s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 40% u FC Tokyo a 51% u Kawasaki Frontale. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Tokyo nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 23 u Kawasaki Frontale. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Tokyo je 26.7 (najmladší: K. Doi (21), najstarší: T. Nakagawa (33)), zatiaľ čo Kawasaki Frontale má priemer 29.5 (najmladší: K. Takai (21), najstarší: Jung Sung-Ryong (40)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Tokyo majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 25 u Kawasaki Frontale. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Tokyo4-3-34-2-3-1Kawasaki Frontale
GKDEFMIDFWD
41Nozawa99Shirai32Doi30Oka43Tokumoto8Ko39Nakagawa37Koizumi38Anzai9Oliveira22Endo1Sung-Ry.31Wermesk.2Takai5Sasaki13Miura8Tachiba.10Oshima41Ienaga14Wakizaka23Marcinho20Yamada

Náhradníci

Tréner: P. Cklamovski

Náhradníci

Tréner: T. Oniki

FC TokyoSila pozíciíKawasaki Frontale
6.87
Ø Hodnotenie
6.93
6.90Brankár (1 v 1)6.65
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (4 v 4)7.03
1G 2A5G 12A
6.86Záložník (3 v 5)6.96
5G 6A15G 11A
7.01Útočník (3 v 1)6.71
7G 3A2G 1A
FC Tokyo4-3-3
41BrankárT. Nozawa6.9
99ObrancaK. Shirai6.81G1A
32ObrancaK. Doi6.71A
30ObrancaT. Oka6.8
43ObrancaS. Tokumoto
8ZáložníkT. Ko7.12G4A
39ZáložníkT. Nakagawa6.72G
37ZáložníkK. Koizumi6.81G2A
38ÚtočníkS. Anzai6.92G3A
9ÚtočníkDiego Oliveira
22ÚtočníkK. Endo7.15G
Kawasaki Frontale4-2-3-1
1BrankárJung Sung-Ryong6.7
31ObrancaS. van Wermeskerken6.84A
2ObrancaK. Takai7.12G
5ObrancaA. Sasaki7.03G2A
13ObrancaS. Miura7.26A
8ZáložníkK. Tachibanada6.81G
10ZáložníkR. Oshima7.2
41ZáložníkA. Ienaga6.91G1A
14ZáložníkY. Wakizaka7.17G7A
23ZáložníkMarcinho6.86G3A
20ÚtočníkS. Yamada6.72G1A

Prehľad zápasu

Kawasaki Frontale zdolal FC Tokyo 3:0. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: S. Yamada 14′, S. Yamada 20′, K. Takai 72′. Bolo udelených 1 žltých kariet. FC Tokyo mal 41% držanie lopty, Kawasaki Frontale mal 59%. FC Tokyo mal 12 striel (3 na bránu), Kawasaki Frontale mal 9 (4 na bránu). Očakávané góly: FC Tokyo 2.08 — Kawasaki Frontale 1.17. FC Tokyo urobil 5 striedaní, Kawasaki Frontale urobil 5.

Rivalita od 2012

FC Tokyo vs Kawasaki Frontale vzájomné výsledky

31 stretnutí
FC Tokyo
8
výhier
Remízy
4
Kawasaki Frontale
19
výhier
Góly spolu
82 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
11/31 · 35%
Nad 2,5
16/31 · 52%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 24 v 2021

Aktuálna forma

FC Tokyo

DDLWWD

Kawasaki Frontale

LLDLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026