Menu

Cerezo Osaka vs Machida Zelvia

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Yodoko Sakura Stadium, Osaka7. augusta 2024 o 12:00
00
Rozhodca: K. Koya
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Cerezo Osaka
Machida Zelvia
Výkop
20′Henry Heroki Mochizuki
27′Yuki Soma
Polčas
51′Ibrahim Drešević
Lucas FernandesR. Yamasaki
64′
68′
Y. SomaK. Fujimoto
68′
K. ShibatoR. Shirasaki
68′
Oh Se-HunM. Duke
M. ShibayamaVitor Bueno
81′
H. TamedaS. Kitano
82′
Léo CearáS. Uejo
89′
89′
Na Sang-HoErik
90+3′
H. MochizukiK. Hayashi
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
1Shots off Goal6
8Total Shots14
5Blocked Shots5
4Shots insidebox9
4Shots outsidebox5
5Fouls20
2Corner Kicks6
2Offsides1
59%Ball Possession41%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
400Total passes257
314Passes accurate187
79%Passes %73%
0.24expected_goals1.21
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cerezo Osaka je 6.92, v porovnaní s 6.96 u Machida Zelvia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cerezo Osaka je Lucas Fernandes (7.59), u Machida Zelvia je to Y. Soma (7.46).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cerezo Osaka prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 18 asistenciami, na čele s Lucas Fernandes (7G). U Machida Zelvia je to 25 gólov a 19 asistencií s lídrom Y. Soma (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cerezo Osaka nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.73, zatiaľ čo Machida Zelvia má 4 obrancov s priemerom 7.01. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cerezo Osaka nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 4 u Machida Zelvia s hodnotením 7.01. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cerezo Osaka nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.59, v porovnaní s 2 u Machida Zelvia s priemerom 6.76. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 47% u Cerezo Osaka a —% u Machida Zelvia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cerezo Osaka nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Machida Zelvia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cerezo Osaka je 30.3 (najmladší: M. Shibayama (23), najstarší: Kim Jin-Hyeon (38)), zatiaľ čo Machida Zelvia má priemer 27.7 (najmladší: H. Mochizuki (24), najstarší: G. Shōji (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cerezo Osaka majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 33 u Machida Zelvia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cerezo Osaka4-3-34-4-2Machida Zelvia
GKDEFMIDFWD
21Jin-Hye.33Nishio24Toriumi14Funaki6Noboriz.48Shibaya.10Tanaka25Okuno77Fernand.9Ceará19Tameda1Tani33Mochizu.5Drešević3Shōji25Sugioka10Sang-Ho45Shibato8Sento7Soma9Fujio90Se-Hun

Náhradníci

Tréner: A. Kogiku

Náhradníci

Tréner: G. Kuroda

Cerezo OsakaSila pozíciíMachida Zelvia
6.92
Ø Hodnotenie
6.96
6.79Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
6.73Obranca (4 v 4)7.01
0G 1A5G 3A
6.94Záložník (3 v 4)7.01
7G 2A16G 13A
7.59Útočník (3 v 2)6.76
7G 15A4G 3A
Cerezo Osaka4-3-3
21BrankárKim Jin-Hyeon6.8
33ObrancaR. Nishio6.91A
24ObrancaK. Toriumi
14ObrancaK. Funaki6.5
6ObrancaK. Noborizato6.8
48ZáložníkM. Shibayama7.14G2A
10ZáložníkS. Tanaka7.13G
25ZáložníkH. Okuno6.6
77ÚtočníkLucas Fernandes7.67G15A
9ÚtočníkLéo Ceará
19ÚtočníkH. Tameda
Machida Zelvia4-4-2
1BrankárK. Tani7.0
33ObrancaH. Mochizuki6.91G1A
5ObrancaI. Drešević7.11G1A
3ObrancaG. Shōji7.03G1A
25ObrancaD. Sugioka
10ZáložníkNa Sang-Ho6.86G3A
45ZáložníkK. Shibato
8ZáložníkK. Sento6.81G1A
7ZáložníkY. Soma7.59G9A
9ÚtočníkS. Fujio6.62G2A
90ÚtočníkOh Se-Hun6.92G1A

Prehľad zápasu

Cerezo Osaka a Machida Zelvia remizovali 0:0. Zápas sa hral v J1 League 2024. Bolo udelených 4 žltých kariet. Cerezo Osaka mal 59% držanie lopty, Machida Zelvia mal 41%. Cerezo Osaka mal 8 striel (2 na bránu), Machida Zelvia mal 14 (3 na bránu). Očakávané góly: Cerezo Osaka 0.24 — Machida Zelvia 1.21. Cerezo Osaka urobil 4 striedaní, Machida Zelvia urobil 5.

Rivalita od 2016

Cerezo Osaka vs Machida Zelvia vzájomné výsledky

7 stretnutí
Cerezo Osaka
1
výhier
Remízy
1
Machida Zelvia
5
výhier
Góly spolu
22 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
5/7 · 71%
Nad 2,5
6/7 · 86%

Aktuálna forma

Cerezo Osaka

LLWWWL

Machida Zelvia

LWWWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026