Menu

Vissel Kobe vs Machida Zelvia

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

NOEVIR Stadium Kobe, Kobe26. júna 2024 o 12:00
00
Rozhodca: Y. Nishimura

Udalosti zápasu

Vissel Kobe
Machida Zelvia
Výkop
Polčas
46′
K. FujimotoB. Vásquez
D. SasakiY. Osako
64′
Jean PatrickR. Hirose
75′
76′
ErikS. Araki
76′
S. FujioK. Kuwayama
76′
H. ShimodaK. Sento
T. MiyashiroN. Iino
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
7Shots off Goal1
15Total Shots4
5Blocked Shots1
10Shots insidebox3
5Shots outsidebox1
13Fouls10
4Corner Kicks3
2Offsides2
61%Ball Possession39%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
408Total passes252
314Passes accurate162
77%Passes %64%
0.69expected_goals0.54
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Vissel Kobe je 7.04, v porovnaní s 6.89 u Machida Zelvia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Vissel Kobe je Matheus Thuler (7.25), u Machida Zelvia je to I. Drešević (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Vissel Kobe prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 16 asistenciami, na čele s T. Miyashiro (11G). U Machida Zelvia je to 12 gólov a 8 asistencií s lídrom K. Hayashi (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Vissel Kobe nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.14, zatiaľ čo Machida Zelvia má 4 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Vissel Kobe nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 4 u Machida Zelvia s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Vissel Kobe nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.19, v porovnaní s 2 u Machida Zelvia s priemerom 6.68. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Vissel Kobe a 69% u Machida Zelvia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Vissel Kobe nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Machida Zelvia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Vissel Kobe je 29.0 (najmladší: T. Miyashiro (25), najstarší: G. Sakai (34)), zatiaľ čo Machida Zelvia má priemer 28.1 (najmladší: H. Mochizuki (24), najstarší: H. Shimoda (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Vissel Kobe majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 31 u Machida Zelvia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Vissel Kobe4-2-3-14-4-2Machida Zelvia
GKDEFMIDFWD
1Maekawa24Sakai81Kikuchi3Thuler19Hatsuse7Ideguchi96Yamaguc.11Muto9Miyashi.26Patrick22Sasaki1Tani33Mochizu.5Drešević3Shōji26Hayashi7Hirakawa45Shibato18Shimoda22Fujimoto9Fujio11Erik

Náhradníci

Tréner: T. Yoshida

Náhradníci

Tréner: G. Kuroda

Vissel KobeSila pozíciíMachida Zelvia
7.04
Ø Hodnotenie
6.89
6.91Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
7.14Obranca (4 v 4)6.95
4G 2A9G 4A
6.99Záložník (5 v 4)6.93
13G 7A1G 1A
7.19Útočník (1 v 2)6.68
5G 7A2G 3A
Vissel Kobe4-2-3-1
1BrankárD. Maekawa6.9
24ObrancaG. Sakai7.01G1A
81ObrancaR. Kikuchi
3ObrancaMatheus Thuler7.33G1A
19ObrancaR. Hatsuse
7ZáložníkY. Ideguchi7.11G2A
96ZáložníkH. Yamaguchi
11ZáložníkY. Muto6.91G1A
9ZáložníkT. Miyashiro7.211G4A
26ZáložníkJean Patrick6.7
22ÚtočníkD. Sasaki7.25G7A
Machida Zelvia4-4-2
1BrankárK. Tani7.0
33ObrancaH. Mochizuki6.91G1A
5ObrancaI. Drešević7.11G1A
3ObrancaG. Shōji7.03G1A
26ObrancaK. Hayashi6.84G1A
7ZáložníkY. Hirakawa
45ZáložníkK. Shibato
18ZáložníkH. Shimoda6.91G1A
22ZáložníkK. Fujimoto
9ÚtočníkS. Fujio6.62G2A
11ÚtočníkErik6.81A

Prehľad zápasu

Vissel Kobe a Machida Zelvia remizovali 0:0. Zápas sa hral v J1 League 2024. Vissel Kobe mal 61% držanie lopty, Machida Zelvia mal 39%. Vissel Kobe mal 15 striel (3 na bránu), Machida Zelvia mal 4 (2 na bránu). Očakávané góly: Vissel Kobe 0.69 — Machida Zelvia 0.54. Vissel Kobe urobil 3 striedaní, Machida Zelvia urobil 4.

Rivalita od 2024

Vissel Kobe vs Machida Zelvia vzájomné výsledky

4 stretnutí
Vissel Kobe
2
výhier
Remízy
0
Machida Zelvia
2
výhier
Góly spolu
10 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
2/4 · 50%
Nad 2,5
2/4 · 50%

Aktuálna forma

Vissel Kobe

LDWWLW

Machida Zelvia

LWWWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026