Menu

Nagoya Grampus vs Urawa

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Toyota Stadium, Toyota26. júna 2024 o 12:00
Domáci

Nagoya Grampus

01
Hostia

Urawa

Rozhodca: A. Ikeuchi

Udalosti zápasu

Nagoya Grampus
Urawa
Výkop
7′
R. Watanabe
Takuya Uchida37′
Polčas
H. YoshidaY. Nogami
46′
46′
O. SolbakkenN. Maeda
Yuki Nogami55′
Takuya Uchida57′
Takuya Uchida57′
61′
B. LinssenThiago Santana
61′
H. TakedaT. Sekine
K. NagaiK. Shiihashi
62′
K. MasuiT. Kubo
62′
67′
N. MaedaK. Iwao
K. MikuniPatric
71′
Y. YamagishiN. Sakai
77′
Tojiro Kubo81′
88′
T. SekineE. Panya
Chang-rae Ha90+6′
Patric90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal3
6Shots off Goal7
9Total Shots16
2Blocked Shots6
6Shots insidebox15
3Shots outsidebox1
14Fouls9
3Corner Kicks12
3Offsides3
42%Ball Possession58%
6Yellow Cards0
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
351Total passes492
263Passes accurate412
75%Passes %84%
0.28expected_goals1.86
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nagoya Grampus je 6.91, v porovnaní s 7.00 u Urawa. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nagoya Grampus je S. Inagaki (7.19), u Urawa je to M. Høibråten (7.17).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nagoya Grampus prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 21 asistenciami, na čele s S. Inagaki (11G). U Urawa je to 11 gólov a 6 asistencií s lídrom R. Watanabe (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nagoya Grampus nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo Urawa má 4 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nagoya Grampus nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.91, oproti 3 u Urawa s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nagoya Grampus nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.91, v porovnaní s 3 u Urawa s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Nagoya Grampus a 46% u Urawa. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nagoya Grampus nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Urawa. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nagoya Grampus je 30.1 (najmladší: K. Mikuni (25), najstarší: K. Nagai (36)), zatiaľ čo Urawa má priemer 29.8 (najmladší: K. Yasui (25), najstarší: S. Nishikawa (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nagoya Grampus majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 34 u Urawa. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nagoya Grampus3-1-4-24-3-3Urawa
GKDEFMIDFWD
1Langerak20Mikuni3Chang-R.5Yoshida15Inagaki27Nakayama14Morishi.17Masui34Uchida18Nagai11Yamagis.1Nishika.4Ishihara20Sato5Høibråt.66Ohata3Ito25Yasui13Watanabe17Solbakk.9Linssen47Takeda

Náhradníci

Tréner: K. Hasegawa

Náhradníci

Tréner: P. Høgmo

Nagoya GrampusSila pozíciíUrawa
6.91
Ø Hodnotenie
7.00
Brankár (1 v 1)6.97
0G 0A0G 0A
6.88Obranca (3 v 4)7.04
0G 0A3G 2A
6.91Záložník (4 v 3)6.98
12G 14A8G 4A
6.91Útočník (3 v 3)
5G 7A0G 0A
Nagoya Grampus3-1-4-2
1BrankárM. Langerak
20ObrancaK. Mikuni6.9
3ObrancaHa Chang-Rae
5ObrancaH. Yoshida
15ZáložníkS. Inagaki7.211G5A
27ZáložníkK. Nakayama6.82A
14ZáložníkT. Morishima7.01G5A
34ZáložníkT. Uchida6.82A
17ÚtočníkK. Masui
18ÚtočníkK. Nagai6.92G2A
11ÚtočníkY. Yamagishi6.93G5A
Urawa4-3-3
1BrankárS. Nishikawa7.0
4ObrancaH. Ishihara6.91G2A
20ObrancaY. Sato
5ObrancaM. Høibråten7.22G
66ObrancaA. Ohata
3ZáložníkA. Ito
25ZáložníkK. Yasui6.91G1A
13ZáložníkR. Watanabe7.17G3A
17ÚtočníkO. Solbakken
9ÚtočníkB. Linssen
47ÚtočníkH. Takeda

Prehľad zápasu

Urawa zdolal Nagoya Grampus 1:0. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: R. Watanabe 7′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Nagoya Grampus mal 42% držanie lopty, Urawa mal 58%. Nagoya Grampus mal 9 striel (1 na bránu), Urawa mal 16 (3 na bránu). Očakávané góly: Nagoya Grampus 0.28 — Urawa 1.86. Nagoya Grampus urobil 5 striedaní, Urawa urobil 5.

Rivalita od 2025

Nagoya Grampus vs Urawa vzájomné výsledky

2 stretnutí
Nagoya Grampus
1
výhier
Remízy
0
Urawa
1
výhier
Góly spolu
6 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Nagoya Grampus

WLLLDW

Urawa

WWLDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026