Menu

Yokohama F Marinos vs Machida Zelvia

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Nissan Stadium, Yokohama15. júna 2024 o 09:00
Domáci

Yokohama F. Marinos

13
Hostia

Machida Zelvia

Rozhodca: R. Tanimoto

Udalosti zápasu

Yokohama F. Marinos
Machida Zelvia
Výkop
R. Miyaichi

asistencia: K. Watanabe

14′
38′Erik
43′
G. Shōji

asistencia: Y. Hirakawa

Polčas
57′
S. Fujio

asistencia: B. Vásquez

R. MiyaichiK. Inoue
58′
K. WatanabeA. Uenaka
58′
61′
H. Shimoda
79′
B. VásquezK. Fujimoto
79′
S. FujioS. Araki
Goal cancelled83′
VAR
89′
H. ShimodaK. Sento
89′
ErikT. Numata
90+6′
Y. HirakawaJ. Suzuki
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
3Shots off Goal7
9Total Shots16
3Blocked Shots4
4Shots insidebox10
5Shots outsidebox6
12Fouls16
3Corner Kicks7
2Offsides3
70%Ball Possession30%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
590Total passes245
501Passes accurate172
85%Passes %70%
0.32expected_goals1.20
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Yokohama F. Marinos je 6.81, v porovnaní s 6.89 u Machida Zelvia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Yokohama F. Marinos je Yan Matheus (7.10), u Machida Zelvia je to I. Drešević (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Yokohama F. Marinos prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 10 asistenciami, na čele s J. Amano (5G). U Machida Zelvia je to 12 gólov a 8 asistencií s lídrom K. Hayashi (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Yokohama F. Marinos nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Machida Zelvia má 4 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Yokohama F. Marinos nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 4 u Machida Zelvia s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Yokohama F. Marinos nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.80, v porovnaní s 2 u Machida Zelvia s priemerom 6.68. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 40% u Yokohama F. Marinos a 69% u Machida Zelvia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Yokohama F. Marinos nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Machida Zelvia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Yokohama F. Marinos je 30.2 (najmladší: T. Watanabe (26), najstarší: J. Amano (34)), zatiaľ čo Machida Zelvia má priemer 27.8 (najmladší: H. Mochizuki (24), najstarší: H. Shimoda (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Yokohama F. Marinos majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 27 u Machida Zelvia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Yokohama F. Marinos4-3-34-4-2Machida Zelvia
GKDEFMIDFWD
1Popp27Matsuba.15Kamijima39Watanabe2Nagato20Amano8Kida6Watanabe11Matheus10Lopes23Miyaichi1Tani33Mochizu.5Drešević3Shōji26Hayashi39Vásquez45Shibato18Shimoda7Hirakawa9Fujio11Erik

Náhradníci

Tréner: H. Kewell

Náhradníci

Tréner: G. Kuroda

Yokohama F. MarinosSila pozíciíMachida Zelvia
6.81
Ø Hodnotenie
6.89
Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (4 v 4)6.95
1G 1A9G 4A
6.81Záložník (3 v 4)6.93
7G 5A1G 1A
6.80Útočník (3 v 2)6.68
7G 4A2G 3A
Yokohama F. Marinos4-3-3
1BrankárW. Popp
27ObrancaK. Matsubara6.9
15ObrancaT. Kamijima
39ObrancaT. Watanabe6.7
2ObrancaK. Nagato6.91G1A
20ZáložníkJ. Amano6.85G2A
8ZáložníkT. Kida6.82G1A
6ZáložníkK. Watanabe6.82A
11ÚtočníkYan Matheus7.15G3A
10ÚtočníkAnderson Lopes6.72G1A
23ÚtočníkR. Miyaichi6.6
Machida Zelvia4-4-2
1BrankárK. Tani7.0
33ObrancaH. Mochizuki6.91G1A
5ObrancaI. Drešević7.11G1A
3ObrancaG. Shōji7.03G1A
26ObrancaK. Hayashi6.84G1A
39ZáložníkB. Vásquez
45ZáložníkK. Shibato
18ZáložníkH. Shimoda6.91G1A
7ZáložníkY. Hirakawa
9ÚtočníkS. Fujio6.62G2A
11ÚtočníkErik6.81A

Prehľad zápasu

Machida Zelvia zdolal Yokohama F. Marinos 3:1. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: R. Miyaichi 14′, G. Shōji 43′, S. Fujio 57′, H. Shimoda 61′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Yokohama F. Marinos mal 70% držanie lopty, Machida Zelvia mal 30%. Yokohama F. Marinos mal 9 striel (3 na bránu), Machida Zelvia mal 16 (5 na bránu). Očakávané góly: Yokohama F. Marinos 0.32 — Machida Zelvia 1.20. Yokohama F. Marinos urobil 2 striedaní, Machida Zelvia urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Jun Amano 83′).

Rivalita od 2025

Yokohama F. Marinos vs Machida Zelvia vzájomné výsledky

2 stretnutí
Yokohama F. Marinos
1
výhier
Remízy
1
Machida Zelvia
0
výhier
Góly spolu
3 · 1.5/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 03 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Yokohama F. Marinos

LWWWWL

Machida Zelvia

LWWWDW

Stadium

Nissan Stadium, Nashville — 67,700 capacity, opened in 1999, designed by Populous. Home of National Collegiate Athletic Association, Tennessee Titans, National Football League, Nashville SC.

Nissan Stadium

Kaldari · CC0

Capacity
67,700
Opened
1999
Architect
Populous
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026