Menu

Kyoto Sanga vs Cerezo Osaka

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Sanga Stadium by Kyocera, Kameoka1. júna 2024 o 12:00
11
Rozhodca: H. Kasahara

Udalosti zápasu

Kyoto Sanga
Cerezo Osaka
Výkop
19′Ryuya Nishio
33′
Léo Ceará

asistencia: Vitor Bueno

Polčas
T. Matsuda

asistencia: S. Kawasaki

55′
Y. ToyokawaK. Ichimi
72′
75′
CapixabaH. Tameda
75′
Vitor BuenoH. Kiyotake
T. MatsudaS. Hiraga
77′
S. KawasakiS. Fukuoka
77′
89′
Lucas FernandesH. Yamada
89′
Léo CearáS. Uejo
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal2
4Shots off Goal4
16Total Shots7
5Blocked Shots1
11Shots insidebox4
5Shots outsidebox3
11Fouls11
5Corner Kicks5
0Offsides2
39%Ball Possession61%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves6
275Total passes440
170Passes accurate331
62%Passes %75%
2.35expected_goals1.09
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Kyoto Sanga je 6.82, v porovnaní s 6.89 u Cerezo Osaka. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Kyoto Sanga je T. Hara (7.19), u Cerezo Osaka je to Lucas Fernandes (7.59).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Kyoto Sanga prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 21 asistenciami, na čele s T. Hara (5G). U Cerezo Osaka je to 13 gólov a 16 asistencií s lídrom Lucas Fernandes (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Kyoto Sanga nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo Cerezo Osaka má 4 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Kyoto Sanga nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 5 u Cerezo Osaka s hodnotením 7.01. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Kyoto Sanga nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.99, v porovnaní s 1 u Cerezo Osaka s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Kyoto Sanga a 47% u Cerezo Osaka. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Kyoto Sanga nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 7 u Cerezo Osaka. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Kyoto Sanga je 26.9 (najmladší: S. Kawasaki (24), najstarší: Gu Sung-Yun (31)), zatiaľ čo Cerezo Osaka má priemer 30.7 (najmladší: R. Nishio (24), najstarší: Kim Jin-Hyeon (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Kyoto Sanga majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 17 u Cerezo Osaka. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Kyoto Sanga4-3-34-2-3-1Cerezo Osaka
GKDEFMIDFWD
94Sung-Yun2Fukuda24Miyamoto3Asada44Sato7Kawasaki19Kaneko39Hirato23Toyokawa14Hara18Matsuda21Jin-Hye.2Maikuma33Nishio24Toriumi14Funaki10Tanaka25Okuno77Fernand.55Bueno27Capixaba9Ceará

Náhradníci

Tréner: Cho Kwi-Jae

Náhradníci

Tréner: A. Kogiku

Kyoto SangaSila pozíciíCerezo Osaka
6.82
Ø Hodnotenie
6.89
6.55Brankár (1 v 1)6.79
0G 0A0G 0A
6.75Obranca (4 v 4)6.70
3G 1A0G 1A
6.94Záložník (3 v 5)7.01
4G 7A13G 15A
6.99Útočník (3 v 1)
8G 13A0G 0A
Kyoto Sanga4-3-3
94BrankárGu Sung-Yun6.5
2ObrancaS. Fukuda6.83G1A
24ObrancaY. Miyamoto6.9
3ObrancaS. Asada6.5
44ObrancaK. Sato6.8
7ZáložníkS. Kawasaki7.04G1A
19ZáložníkD. Kaneko
39ZáložníkT. Hirato6.96A
23ÚtočníkY. Toyokawa
14ÚtočníkT. Hara7.25G10A
18ÚtočníkT. Matsuda6.83G3A
Cerezo Osaka4-2-3-1
21BrankárKim Jin-Hyeon6.8
2ObrancaS. Maikuma
33ObrancaR. Nishio6.91A
24ObrancaK. Toriumi
14ObrancaK. Funaki6.5
10ZáložníkS. Tanaka7.13G
25ZáložníkH. Okuno6.6
77ZáložníkLucas Fernandes7.67G15A
55ZáložníkVitor Bueno6.73G
27ZáložníkCapixaba
9ÚtočníkLéo Ceará

Prehľad zápasu

Kyoto Sanga a Cerezo Osaka remizovali 1:1. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: Léo Ceará 33′, T. Matsuda 55′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Kyoto Sanga mal 39% držanie lopty, Cerezo Osaka mal 61%. Kyoto Sanga mal 16 striel (7 na bránu), Cerezo Osaka mal 7 (2 na bránu). Očakávané góly: Kyoto Sanga 2.35 — Cerezo Osaka 1.09. Kyoto Sanga urobil 3 striedaní, Cerezo Osaka urobil 4.

Rivalita od 2015

Kyoto Sanga vs Cerezo Osaka vzájomné výsledky

15 stretnutí
Kyoto Sanga
7
výhier
Remízy
4
Cerezo Osaka
4
výhier
Góly spolu
45 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
7/15 · 47%
Nad 2,5
7/15 · 47%

Aktuálna forma

Kyoto Sanga

WWLDDD

Cerezo Osaka

LLWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026