Menu

Kawasaki Frontale vs Urawa

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Uvance Todoroki Stadium by Fujitsu, Kawasaki3. mája 2024 o 09:00
31
Hostia

Urawa

Rozhodca: A. Ikeuchi

Udalosti zápasu

Kawasaki Frontale
Urawa
Výkop
Y. Wakizaka
18′
34′
T. Okubo

asistencia: S. Nakajima

41′Alexander Scholz
Polčas
A. Sasaki

asistencia: K. Tachibanada

48′
D. TonoT. Seko
69′
73′
S. NakajimaE. Panya
73′
K. YasuiB. Linssen
B. GomisS. Yamada
75′
MarcinhoH. Yamauchi
76′
Y. WakizakaJesiel
81′
S. van WermeskerkenZé Ricardo
81′
88′
Thiago SantanaS. Koroki
88′
A. ItoH. Takeda
A. Ienaga

asistencia: S. Yamada

90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal7
6Shots off Goal2
16Total Shots14
3Blocked Shots5
9Shots insidebox8
7Shots outsidebox6
8Fouls10
7Corner Kicks11
3Offsides1
40%Ball Possession60%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves3
393Total passes602
322Passes accurate526
82%Passes %87%
2.29expected_goals0.97

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Kawasaki Frontale je 6.90, v porovnaní s 6.90 u Urawa. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Kawasaki Frontale je Y. Wakizaka (7.10), u Urawa je to M. Høibråten (7.17).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Kawasaki Frontale prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 18 asistenciami, na čele s Y. Wakizaka (7G). U Urawa je to 21 gólov a 9 asistencií s lídrom R. Watanabe (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Kawasaki Frontale nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.90, zatiaľ čo Urawa má 4 obrancov s priemerom 7.05. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Kawasaki Frontale nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 3 u Urawa s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Kawasaki Frontale nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.87, v porovnaní s 3 u Urawa s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Kawasaki Frontale a 46% u Urawa. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Kawasaki Frontale nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Urawa. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Kawasaki Frontale je 30.4 (najmladší: A. Sasaki (25), najstarší: A. Ienaga (39)), zatiaľ čo Urawa má priemer 29.9 (najmladší: K. Yasui (25), najstarší: S. Nishikawa (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Kawasaki Frontale majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 28 u Urawa. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Kawasaki Frontale4-3-34-3-3Urawa
GKDEFMIDFWD
99Kamifuk.30Segawa3Ominami5Sasaki31Wermesk.14Wakizaka8Tachiba.17Tono41Ienaga18Gomis23Marcinho1Nishika.4Ishihara28Scholz5Høibråt.13Watanabe3Ito11Gustafs.25Yasui21Okubo12Santana10Nakajima

Náhradníci

Tréner: T. Oniki

Náhradníci

Tréner: P. Høgmo

Kawasaki FrontaleSila pozíciíUrawa
6.90
Ø Hodnotenie
6.90
Brankár (1 v 1)6.97
0G 0A0G 0A
6.90Obranca (4 v 4)7.05
4G 7A10G 5A
6.94Záložník (3 v 3)6.95
8G 7A4G 2A
6.87Útočník (3 v 3)6.71
7G 4A7G 2A
Kawasaki Frontale4-3-3
99BrankárN. Kamifukumoto
30ObrancaY. Segawa6.91G1A
3ObrancaT. Ominami
5ObrancaA. Sasaki7.03G2A
31ObrancaS. van Wermeskerken6.84A
14ZáložníkY. Wakizaka7.17G7A
8ZáložníkK. Tachibanada6.81G
17ZáložníkD. Tono
41ÚtočníkA. Ienaga6.91G1A
18ÚtočníkB. Gomis
23ÚtočníkMarcinho6.86G3A
Urawa4-3-3
1BrankárS. Nishikawa7.0
4ObrancaH. Ishihara6.91G2A
28ObrancaA. Scholz
5ObrancaM. Høibråten7.22G
13ObrancaR. Watanabe7.17G3A
3ZáložníkA. Ito
11ZáložníkS. Gustafson7.03G1A
25ZáložníkK. Yasui6.91G1A
21ÚtočníkT. Okubo6.51G
12ÚtočníkThiago Santana6.85G
10ÚtočníkS. Nakajima6.81G2A

Prehľad zápasu

Kawasaki Frontale zdolal Urawa 3:1. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: Y. Wakizaka 18′, T. Okubo 34′, A. Sasaki 48′, A. Ienaga 90′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Kawasaki Frontale mal 40% držanie lopty, Urawa mal 60%. Kawasaki Frontale mal 16 striel (7 na bránu), Urawa mal 14 (7 na bránu). Očakávané góly: Kawasaki Frontale 2.29 — Urawa 0.97. Kawasaki Frontale urobil 5 striedaní, Urawa urobil 4.

Rivalita od 2012

Kawasaki Frontale vs Urawa vzájomné výsledky

37 stretnutí
Kawasaki Frontale
14
výhier
Remízy
13
Urawa
10
výhier
Góly spolu
108 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
24/37 · 65%
Nad 2,5
19/37 · 51%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 33 v 2021

Aktuálna forma

Kawasaki Frontale

LLDLWL

Urawa

WWLDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026