Menu

Albirex Niigata vs Sanfrecce Hiroshima

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Denka Big Swan Stadium, Niigata3. mája 2024 o 07:00

Udalosti zápasu

Albirex Niigata
Sanfrecce Hiroshima
Výkop
Shusuke Ota8′
E. MiyamotoY. Shimada
28′
Card upgrade31′
VAR
Fumiya Hayakawa33′
S. OtaY. Hoshi
37′
Polčas
46′
S. KoshimichiMarcos Júnior
63′
S. NakanoN. Arai
Y. OnoDanilo Gomes
66′
M. HasegawaY. Takagi
66′
K. SuzukiM. Nagakura
66′
69′
H. Araki

asistencia: S. Higashi

77′
P. SotiriouT. Shichi
Y. Takagi
90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
3Shots off Goal8
6Total Shots17
0Blocked Shots3
5Shots insidebox12
1Shots outsidebox5
14Fouls11
3Corner Kicks6
0Offsides4
33%Ball Possession67%
1Yellow Cards0
1Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
291Total passes593
192Passes accurate500
66%Passes %84%
0.45expected_goals1.56

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Albirex Niigata je 6.74, v porovnaní s 7.02 u Sanfrecce Hiroshima. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Albirex Niigata je M. Hasegawa (6.96), u Sanfrecce Hiroshima je to H. Araki (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Albirex Niigata prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 7 asistenciami, na čele s M. Hasegawa (7G). U Sanfrecce Hiroshima je to 13 gólov a 7 asistencií s lídrom H. Araki (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Albirex Niigata nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo Sanfrecce Hiroshima má 3 obrancov s priemerom 7.21. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Albirex Niigata nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 4 u Sanfrecce Hiroshima s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Albirex Niigata nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.66, v porovnaní s 3 u Sanfrecce Hiroshima s priemerom 6.87. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 50% u Albirex Niigata a 68% u Sanfrecce Hiroshima. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Albirex Niigata nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Sanfrecce Hiroshima. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Albirex Niigata je 29.9 (najmladší: H. Akiyama (25), najstarší: M. Fitzgerald (37)), zatiaľ čo Sanfrecce Hiroshima má priemer 28.0 (najmladší: S. Koshimichi (21), najstarší: T. Shiotani (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Albirex Niigata majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 28 u Sanfrecce Hiroshima. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Albirex Niigata4-2-3-13-4-2-1Sanfrecce Hiroshima
GKDEFMIDFWD
1Kojima25Fujiwara26Endo5Fitzger.18Hayakawa8Miyamoto6Akiyama11Ota9Suzuki14Hasegawa99Ono1Osako33Shiotani4Araki19Sasaki15Nakano14Matsumo.24Higashi32Koshimi.51Kato11Mitsuta20Sotiriou

Náhradníci

Tréner: R. Matsuhashi

Náhradníci

Tréner: M. Skibbe

Albirex NiigataSila pozíciíSanfrecce Hiroshima
6.74
Ø Hodnotenie
7.02
Brankár (1 v 1)6.98
0G 0A0G 0A
6.76Obranca (4 v 3)7.21
1G 1A6G 3A
6.75Záložník (5 v 4)6.94
8G 5A4G 2A
6.66Útočník (1 v 3)6.87
0G 1A3G 2A
Albirex Niigata4-2-3-1
1BrankárR. Kojima
25ObrancaS. Fujiwara6.81A
26ObrancaR. Endo
5ObrancaM. Fitzgerald6.81G
18ObrancaF. Hayakawa6.7
8ZáložníkE. Miyamoto6.71A
6ZáložníkH. Akiyama6.8
11ZáložníkS. Ota6.51G
9ZáložníkK. Suzuki
14ZáložníkM. Hasegawa7.07G4A
99ÚtočníkY. Ono6.71A
Sanfrecce Hiroshima3-4-2-1
1BrankárK. Osako7.0
33ObrancaT. Shiotani7.02G1A
4ObrancaH. Araki7.33G2A
19ObrancaS. Sasaki7.31G
15ZáložníkS. Nakano7.21G1A
14ZáložníkT. Matsumoto6.7
24ZáložníkS. Higashi7.13G
32ZáložníkS. Koshimichi6.71A
51ÚtočníkM. Kato6.93G2A
11ÚtočníkM. Mitsuta
20ÚtočníkP. Sotiriou

Prehľad zápasu

Albirex Niigata a Sanfrecce Hiroshima remizovali 1:1. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: H. Araki 69′, Y. Takagi 90′. Bolo udelených 1 žltých kariet, 1 červených kariet. Albirex Niigata mal 33% držanie lopty, Sanfrecce Hiroshima mal 67%. Albirex Niigata mal 6 striel (3 na bránu), Sanfrecce Hiroshima mal 17 (6 na bránu). Očakávané góly: Albirex Niigata 0.45 — Sanfrecce Hiroshima 1.56. Albirex Niigata urobil 5 striedaní, Sanfrecce Hiroshima urobil 3. VAR zasiahol: Card upgrade (Fumiya Hayakawa 31′).

Rivalita od 2012

Albirex Niigata vs Sanfrecce Hiroshima vzájomné výsledky

19 stretnutí
Albirex Niigata
4
výhier
Remízy
5
Sanfrecce Hiroshima
10
výhier
Góly spolu
33 · 1.7/zápas
Obaja skórovali
5/19 · 26%
Nad 2,5
3/19 · 16%

Aktuálna forma

Albirex Niigata

DLLDLD

Sanfrecce Hiroshima

WLDWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026