Menu

Gamba Osaka vs Kyoto Sanga

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Panasonic Stadium Suita, Suita3. apríla 2024 o 12:00
00
Rozhodca: Y. Yamashita

Udalosti zápasu

Gamba Osaka
Kyoto Sanga
Výkop
Juan AlanoR. Meshino
37′
Polčas
K. YamadaI. Sakamoto
46′
57′
Y. AnzaiMarco Túlio
69′Kyo Sato
N. LaviDawhan
72′
T. UsamiI. Jebali
83′
K. KurokawaS. Fukuoka
83′
83′
Y. ToyokawaS. Hiraga
90+2′
T. HaraR. Yamasaki
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal5
9Shots off Goal5
22Total Shots15
11Blocked Shots5
12Shots insidebox6
10Shots outsidebox9
15Fouls14
6Corner Kicks6
3Offsides2
50%Ball Possession50%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
392Total passes384
279Passes accurate275
71%Passes %72%
3.09expected_goals0.69

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Gamba Osaka je 6.92, v porovnaní s 6.78 u Kyoto Sanga. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Gamba Osaka je R. Handa (7.19), u Kyoto Sanga je to T. Hara (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Gamba Osaka prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 20 asistenciami, na čele s T. Usami (8G). U Kyoto Sanga je to 16 gólov a 15 asistencií s lídrom T. Hara (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Gamba Osaka nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Kyoto Sanga má 4 obrancov s priemerom 6.71. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Gamba Osaka nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 3 u Kyoto Sanga s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Gamba Osaka nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.15, v porovnaní s 3 u Kyoto Sanga s priemerom 7.19. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 50% u Gamba Osaka a —% u Kyoto Sanga. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Gamba Osaka nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Kyoto Sanga. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Gamba Osaka je 29.1 (najmladší: R. Handa (23), najstarší: J. Ichimori (34)), zatiaľ čo Kyoto Sanga má priemer 26.6 (najmladší: Y. Anzai (20), najstarší: Gu Sung-Yun (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Gamba Osaka majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 18 u Kyoto Sanga. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Gamba Osaka4-2-3-14-3-3Kyoto Sanga
GKDEFMIDFWD
22Ichimori3Handa5Miura20Nakatani4Kurokawa16Suzuki6Lavi47Alano9Yamada97Felipe7Usami94Sung-Yun2Fukuda5Tawiah3Asada44Sato7Kawasaki16Takeda18Matsuda23Toyokawa14Hara17Anzai

Náhradníci

Tréner: Daniel Algaba

Náhradníci

Tréner: Cho Kwi-Jae

Gamba OsakaSila pozíciíKyoto Sanga
6.92
Ø Hodnotenie
6.78
6.95Brankár (1 v 1)6.55
0G 1A0G 0A
6.92Obranca (4 v 4)6.71
5G 6A3G 1A
6.84Záložník (5 v 3)6.81
3G 11A8G 4A
7.15Útočník (1 v 3)7.19
8G 2A5G 10A
Gamba Osaka4-2-3-1
22BrankárJ. Ichimori7.01A
3ObrancaR. Handa7.21G4A
5ObrancaG. Miura6.7
20ObrancaS. Nakatani7.02G
4ObrancaK. Kurokawa6.82G2A
16ZáložníkT. Suzuki6.6
6ZáložníkN. Lavi7.11G2A
47ZáložníkJuan Alano6.91G7A
9ZáložníkK. Yamada
97ZáložníkWelton Felipe6.81G2A
7ÚtočníkT. Usami7.28G2A
Kyoto Sanga4-3-3
94BrankárGu Sung-Yun6.5
2ObrancaS. Fukuda6.83G1A
5ObrancaH. Tawiah6.8
3ObrancaS. Asada6.5
44ObrancaK. Sato6.8
7ZáložníkS. Kawasaki7.04G1A
16ZáložníkS. Takeda6.71G
18ZáložníkT. Matsuda6.83G3A
23ÚtočníkY. Toyokawa
14ÚtočníkT. Hara7.25G10A
17ÚtočníkY. Anzai

Prehľad zápasu

Gamba Osaka a Kyoto Sanga remizovali 0:0. Zápas sa hral v J1 League 2024. Bolo udelených 1 žltých kariet. Gamba Osaka mal 50% držanie lopty, Kyoto Sanga mal 50%. Gamba Osaka mal 22 striel (2 na bránu), Kyoto Sanga mal 15 (5 na bránu). Očakávané góly: Gamba Osaka 3.09 — Kyoto Sanga 0.69. Gamba Osaka urobil 5 striedaní, Kyoto Sanga urobil 3.

Rivalita od 2013

Gamba Osaka vs Kyoto Sanga vzájomné výsledky

11 stretnutí
Gamba Osaka
4
výhier
Remízy
4
Kyoto Sanga
3
výhier
Góly spolu
32 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
8/11 · 73%
Nad 2,5
6/11 · 55%

Aktuálna forma

Gamba Osaka

WLWDWD

Kyoto Sanga

WWLDDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026