Menu

Nagoya Grampus vs Yokohama F Marinos

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Toyota Stadium, Toyota30. marca 2024 o 08:00

Udalosti zápasu

Nagoya Grampus
Yokohama F. Marinos
Výkop
Y. YamagishiPatric
24′
Tsukasa Morishima33′
Ha Chang-RaeH. Yoshida
39′
Polčas
54′
K. Nagato
57′
K. MizunumaA. Uenaka
58′
ÉlberR. Miyaichi
T. UchidaR. Yamanaka
60′
T. KuboR. Izumi
60′
62′Asahi Uenaka
69′
Nam Tae-HeeJ. Amano
T. YonemotoK. Shiihashi
77′
K. NagaiK. Masui
77′
T. Morishima

asistencia: H. Yoshida

77′
79′
K. WatanabeR. Yamane
79′
R. KatoS. Hatanaka
83′Takumi Kamijima
R. Yamanaka
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
5Shots off Goal7
15Total Shots19
5Blocked Shots7
12Shots insidebox13
3Shots outsidebox6
19Fouls19
2Corner Kicks9
1Offsides3
37%Ball Possession63%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
307Total passes528
229Passes accurate459
75%Passes %87%
1.54expected_goals1.75

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nagoya Grampus je 6.90, v porovnaní s 6.83 u Yokohama F. Marinos. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nagoya Grampus je S. Inagaki (7.19), u Yokohama F. Marinos je to K. Nagato (6.91).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nagoya Grampus prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 19 asistenciami, na čele s S. Inagaki (11G). U Yokohama F. Marinos je to 6 gólov a 7 asistencií s lídrom T. Kida (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nagoya Grampus nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.80, zatiaľ čo Yokohama F. Marinos má 4 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nagoya Grampus nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 3 u Yokohama F. Marinos s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nagoya Grampus nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.91, v porovnaní s 3 u Yokohama F. Marinos s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Nagoya Grampus a 40% u Yokohama F. Marinos. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nagoya Grampus nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Yokohama F. Marinos. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nagoya Grampus je 30.4 (najmladší: K. Mikuni (25), najstarší: K. Nagai (36)), zatiaľ čo Yokohama F. Marinos má priemer 30.1 (najmladší: R. Kato (26), najstarší: Élber (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nagoya Grampus majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 23 u Yokohama F. Marinos. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nagoya Grampus4-4-24-3-3Yokohama F. Marinos
GKDEFMIDFWD
1Langerak25Kubo20Mikuni3Chang-R.24Kawazura14Morishi.15Inagaki6Yonemoto34Uchida18Nagai11Yamagis.31Shirasa.16Kato15Kamijima27Matsuba.2Nagato6Watanabe8Kida29Tae-Hee18Mizunuma10Lopes7Élber

Náhradníci

Tréner: K. Hasegawa

Náhradníci

Tréner: H. Kewell

Nagoya GrampusSila pozíciíYokohama F. Marinos
6.90
Ø Hodnotenie
6.83
6.80Obranca (4 v 4)6.89
1G 0A1G 3A
6.97Záložník (4 v 3)6.79
12G 12A2G 3A
6.91Útočník (2 v 3)6.79
5G 7A3G 1A
Nagoya Grampus4-4-2
1BrankárM. Langerak
25ObrancaT. Kubo
20ObrancaK. Mikuni6.9
3ObrancaHa Chang-Rae
24ObrancaA. Kawazura6.71G
14ZáložníkT. Morishima7.01G5A
15ZáložníkS. Inagaki7.211G5A
6ZáložníkT. Yonemoto
34ZáložníkT. Uchida6.82A
18ÚtočníkK. Nagai6.92G2A
11ÚtočníkY. Yamagishi6.93G5A
Yokohama F. Marinos4-3-3
31BrankárF. Shirasaka
16ObrancaR. Kato6.92A
15ObrancaT. Kamijima
27ObrancaK. Matsubara6.9
2ObrancaK. Nagato6.91G1A
6ZáložníkK. Watanabe6.82A
8ZáložníkT. Kida6.82G1A
29ZáložníkNam Tae-Hee
18ÚtočníkK. Mizunuma
10ÚtočníkAnderson Lopes6.72G1A
7ÚtočníkÉlber6.91G

Prehľad zápasu

Nagoya Grampus zdolal Yokohama F. Marinos 2:1. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: K. Nagato 54′, T. Morishima 77′, R. Yamanaka 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Nagoya Grampus mal 37% držanie lopty, Yokohama F. Marinos mal 63%. Nagoya Grampus mal 15 striel (5 na bránu), Yokohama F. Marinos mal 19 (5 na bránu). Očakávané góly: Nagoya Grampus 1.54 — Yokohama F. Marinos 1.75. Nagoya Grampus urobil 6 striedaní, Yokohama F. Marinos urobil 5.

Rivalita od 2012

Nagoya Grampus vs Yokohama F. Marinos vzájomné výsledky

28 stretnutí
Nagoya Grampus
10
výhier
Remízy
8
Yokohama F. Marinos
10
výhier
Góly spolu
75 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
18/28 · 64%
Nad 2,5
15/28 · 54%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 15 v 2019

Aktuálna forma

Nagoya Grampus

WLLLDW

Yokohama F. Marinos

LWWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026