Menu

Cerezo Osaka vs Tokyo Verdy

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Yodoko Sakura Stadium, Osaka9. marca 2024 o 08:00
Domáci

Cerezo Osaka

21
Hostia

Tokyo Verdy

Rozhodca: Y. Araki

Udalosti zápasu

Cerezo Osaka
Tokyo Verdy
Výkop
28′Tetsuyuki Inami
S. Kagawa

asistencia: J. Croux

42′
Polčas
53′
Y. Kimura
VAR
54′Goal confirmed
65′Tetsuyuki Inami
65′Tetsuyuki Inami
S. UejoLéo Ceará
66′
H. OkunoVitor Bueno
66′
70′
K. SaitoK. Yamakoshi
70′
F. YamadaH. Onaga
J. CrouxM. Shibayama
77′
Shunta Tanaka79′
83′
I. SomenoY. Matsuhashi
Kakeru Funaki85′
K. NoborizatoK. Toriumi
90+4′
90+5′
D. FukazawaH. Yamami
Léo Ceará

Penalty

90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
4Shots off Goal2
13Total Shots9
6Blocked Shots2
9Shots insidebox7
4Shots outsidebox2
7Fouls13
5Corner Kicks3
2Offsides2
62%Ball Possession38%
2Yellow Cards2
0Red Cards1
4Goalkeeper Saves1
633Total passes385
538Passes accurate291
85%Passes %76%
1.85expected_goals0.68

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cerezo Osaka je 6.83, v porovnaní s 6.92 u Tokyo Verdy. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cerezo Osaka je S. Tanaka (7.12), u Tokyo Verdy je to H. Taniguchi (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cerezo Osaka prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 3 asistenciami, na čele s S. Tanaka (3G). U Tokyo Verdy je to 13 gólov a 11 asistencií s lídrom I. Someno (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cerezo Osaka nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.73, zatiaľ čo Tokyo Verdy má 4 obrancov s priemerom 6.97. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cerezo Osaka nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.89, oproti 4 u Tokyo Verdy s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cerezo Osaka nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.99, v porovnaní s 2 u Tokyo Verdy s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 47% u Cerezo Osaka a 44% u Tokyo Verdy. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cerezo Osaka nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Tokyo Verdy. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cerezo Osaka je 31.5 (najmladší: R. Nishio (24), najstarší: Kim Jin-Hyeon (38)), zatiaľ čo Tokyo Verdy má priemer 26.6 (najmladší: I. Someno (24), najstarší: Matheus Vidotto (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cerezo Osaka majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 28 u Tokyo Verdy. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cerezo Osaka4-3-34-4-2Tokyo Verdy
GKDEFMIDFWD
21Jin-Hye.2Maikuma33Nishio14Funaki6Noboriz.8Kagawa10Tanaka25Okuno11Croux7Uejo19Tameda1Vidotto17Inami4Hayashi3Taniguc.2Fukazawa18Yamada7Morita10Miki8Saito9Someno20Kimura

Náhradníci

Tréner: A. Kogiku

Náhradníci

Tréner: H. Jofuku

Cerezo OsakaSila pozíciíTokyo Verdy
6.83
Ø Hodnotenie
6.92
6.79Brankár (1 v 1)7.06
0G 0A0G 0A
6.73Obranca (4 v 4)6.97
0G 1A5G 1A
6.89Záložník (3 v 4)6.90
5G 2A1G 6A
6.99Útočník (3 v 2)6.79
1G 0A7G 4A
Cerezo Osaka4-3-3
21BrankárKim Jin-Hyeon6.8
2ObrancaS. Maikuma
33ObrancaR. Nishio6.91A
14ObrancaK. Funaki6.5
6ObrancaK. Noborizato6.8
8ZáložníkS. Kagawa6.92G2A
10ZáložníkS. Tanaka7.13G
25ZáložníkH. Okuno6.6
11ÚtočníkJ. Croux
7ÚtočníkS. Uejo7.01G
19ÚtočníkH. Tameda
Tokyo Verdy4-4-2
1BrankárMatheus Vidotto7.1
17ObrancaT. Inami6.6
4ObrancaN. Hayashi7.11G
3ObrancaH. Taniguchi7.23G1A
2ObrancaD. Fukazawa7.01G
18ZáložníkF. Yamada
7ZáložníkK. Morita7.03A
10ZáložníkT. Miki
8ZáložníkK. Saito6.81G3A
9ÚtočníkI. Someno6.95G4A
20ÚtočníkY. Kimura6.72G

Prehľad zápasu

Cerezo Osaka zdolal Tokyo Verdy 2:1. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: S. Kagawa 42′, Y. Kimura 53′, Léo Ceará 90′ (pen.). Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. Cerezo Osaka mal 62% držanie lopty, Tokyo Verdy mal 38%. Cerezo Osaka mal 13 striel (3 na bránu), Tokyo Verdy mal 9 (5 na bránu). Očakávané góly: Cerezo Osaka 1.85 — Tokyo Verdy 0.68. Cerezo Osaka urobil 4 striedaní, Tokyo Verdy urobil 4. VAR zasiahol: Goal confirmed (Yudai Kimura 54′).

Rivalita od 2025

Cerezo Osaka vs Tokyo Verdy vzájomné výsledky

2 stretnutí
Cerezo Osaka
1
výhier
Remízy
0
Tokyo Verdy
1
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Cerezo Osaka

LLWWWL

Tokyo Verdy

LLDLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026