Menu

Fc Tokyo vs Vissel Kobe

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Ajinomoto Stadium, Chōfu9. marca 2024 o 08:00
Domáci

FC Tokyo

12
Hostia

Vissel Kobe

Rozhodca: H. Shimizu

Udalosti zápasu

FC Tokyo
Vissel Kobe
Výkop
VAR
6′Penalty confirmed
Masato Morishige7′
Polčas
K. Koizumi
50′
57′
T. Miyashiro

asistencia: R. Hirose

K. EndoJája Silva
62′
Henrique Trevisan70′
Diego OliveiraY. Kimoto
73′
74′
Y. Osako
75′
Y. HondaR. Hatsuse
75′
R. HiroseJean Patrick
82′
T. MiyashiroY. Ideguchi
Y. NagatomoH. Nakamura
83′
T. NakagawaK. Tawaratsumida
83′
R. ArakiT. Ogashiwa
83′
89′Thuler
90+6′
Y. MutoN. Iino
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
2Shots off Goal8
12Total Shots14
7Blocked Shots3
5Shots insidebox8
7Shots outsidebox6
13Fouls11
7Corner Kicks4
1Offsides2
45%Ball Possession55%
1Yellow Cards1
1Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
313Total passes380
222Passes accurate297
71%Passes %78%
0.48expected_goals1.67

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Tokyo je 6.90, v porovnaní s 7.05 u Vissel Kobe. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Tokyo je Henrique Trevisan (7.17), u Vissel Kobe je to Matheus Thuler (7.25).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Tokyo prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 5 asistenciami, na čele s K. Endo (5G). U Vissel Kobe je to 26 gólov a 17 asistencií s lídrom T. Miyashiro (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Tokyo nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Vissel Kobe má 4 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Tokyo nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 3 u Vissel Kobe s hodnotením 7.21. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Tokyo nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 3 u Vissel Kobe s priemerom 6.99. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 45% u FC Tokyo a —% u Vissel Kobe. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Tokyo nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Vissel Kobe. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Tokyo je 30.9 (najmladší: K. Bangnagande (24), najstarší: Y. Nagatomo (39)), zatiaľ čo Vissel Kobe má priemer 31.0 (najmladší: T. Miyashiro (25), najstarší: Y. Osako (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Tokyo majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 31 u Vissel Kobe. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Tokyo4-3-34-3-3Vissel Kobe
GKDEFMIDFWD
13Hatano5Nagatomo3Morishi.44Trevisan49Bangnag.37Koizumi71Araki7Matsuki39Nakagawa9Oliveira22Endo1Maekawa24Sakai4Yamakawa3Thuler15Honda96Yamaguc.6Ohgihara9Miyashi.11Muto10Osako23Hirose

Náhradníci

Tréner: P. Cklamovski

Náhradníci

Tréner: T. Yoshida

FC TokyoSila pozíciíVissel Kobe
6.90
Ø Hodnotenie
7.05
6.91Brankár (1 v 1)6.91
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (4 v 4)7.04
2G 3A4G 5A
6.79Záložník (3 v 3)7.21
1G 2A13G 7A
6.92Útočník (3 v 3)6.99
7G 0A9G 5A
FC Tokyo4-3-3
13BrankárG. Hatano6.9
5ObrancaY. Nagatomo6.72A
3ObrancaM. Morishige7.11G
44ObrancaHenrique Trevisan7.21G1A
49ObrancaK. Bangnagande6.7
37ZáložníkK. Koizumi6.81G2A
71ZáložníkR. Araki
7ZáložníkK. Matsuki
39ÚtočníkT. Nakagawa6.72G
9ÚtočníkDiego Oliveira
22ÚtočníkK. Endo7.15G
Vissel Kobe4-3-3
1BrankárD. Maekawa6.9
24ObrancaG. Sakai7.01G1A
4ObrancaT. Yamakawa7.0
3ObrancaMatheus Thuler7.33G1A
15ObrancaY. Honda6.83A
96ZáložníkH. Yamaguchi
6ZáložníkT. Ohgihara7.22G3A
9ZáložníkT. Miyashiro7.211G4A
11ÚtočníkY. Muto6.91G1A
10ÚtočníkY. Osako7.18G3A
23ÚtočníkR. Hirose6.91A

Prehľad zápasu

Vissel Kobe zdolal FC Tokyo 2:1. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: K. Koizumi 50′, T. Miyashiro 57′, Y. Osako 74′. Bolo udelených 2 žltých kariet, 1 červených kariet. FC Tokyo mal 45% držanie lopty, Vissel Kobe mal 55%. FC Tokyo mal 12 striel (3 na bránu), Vissel Kobe mal 14 (3 na bránu). Očakávané góly: FC Tokyo 0.48 — Vissel Kobe 1.67. FC Tokyo urobil 5 striedaní, Vissel Kobe urobil 4. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Taisei Miyashiro 6′).

Rivalita od 2025

FC Tokyo vs Vissel Kobe vzájomné výsledky

2 stretnutí
FC Tokyo
1
výhier
Remízy
1
Vissel Kobe
0
výhier
Góly spolu
1 · 0.5/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 10 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

FC Tokyo

DDLWWD

Vissel Kobe

LDWWLW

Stadium

Ajinomoto Stadium, Chōfu — 48,013 capacity, opened in 1999, designed by Nihon Sekkei. Home of 2020 Summer Olympics, FC Tokyo.

Capacity
48,013
Opened
1999
Architect
Nihon Sekkei
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026