Menu

Kyoto Sanga vs Shonan Bellmare

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Sanga Stadium by Kyocera, Kameoka2. marca 2024 o 06:00
Domáci

Kyoto Sanga

12
Hostia

Shonan Bellmare

Rozhodca: F. Nakamura

Udalosti zápasu

Kyoto Sanga
Shonan Bellmare
Výkop
Hisashi Appiah Tawiah10′
15′
S. Tanaka
Y. Toyokawa

asistencia: S. Fukuda

19′
Polčas
Marco TúlioR. Yamasaki
46′
51′Akimi Barada
S. FukudaY. Miyamoto
61′
T. SuzukiK. Sato
62′
70′
A. BaradaJ. Suzuki
77′
M. IkedaH. Abe
77′
T. HiraokaT. Hata
T. HaraS. Hiraga
82′
82′
A. Suzuki

asistencia: K. Oiwa

S. TakedaY. Anzai
86′
88′
D. SugiokaK. Ohno
89′
A. SuzukiS. Fukuda
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal5
4Shots off Goal6
15Total Shots13
3Blocked Shots2
10Shots insidebox6
5Shots outsidebox7
11Fouls12
7Corner Kicks8
0Offsides0
49%Ball Possession51%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves7
382Total passes405
253Passes accurate278
66%Passes %69%
1.09expected_goals1.43

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Kyoto Sanga je 6.82, v porovnaní s 6.79 u Shonan Bellmare. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Kyoto Sanga je T. Hara (7.19), u Shonan Bellmare je to A. Suzuki (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Kyoto Sanga prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 16 asistenciami, na čele s Marco Túlio (7G). U Shonan Bellmare je to 18 gólov a 7 asistencií s lídrom A. Suzuki (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Kyoto Sanga nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.69, zatiaľ čo Shonan Bellmare má 4 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Kyoto Sanga nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 4 u Shonan Bellmare s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Kyoto Sanga nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.13, v porovnaní s 2 u Shonan Bellmare s priemerom 6.81. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Kyoto Sanga a 46% u Shonan Bellmare. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Kyoto Sanga nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Shonan Bellmare. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Kyoto Sanga je 27.3 (najmladší: S. Kawasaki (24), najstarší: Gu Sung-Yun (31)), zatiaľ čo Shonan Bellmare má priemer 29.9 (najmladší: A. Suzuki (22), najstarší: K. Oiwa (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Kyoto Sanga majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 23 u Shonan Bellmare. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Kyoto Sanga4-3-34-4-2Shonan Bellmare
GKDEFMIDFWD
94Sung-Yun2Fukuda5Tawiah3Asada28Suzuki7Kawasaki19Kaneko16Takeda23Toyokawa9Túlio14Hara23Tomii37Suzuki22Oiwa47Min-Tae2Sugioka18Ikeda14Barada5Tanaka13Hiraoka29Suzuki11Lukian

Náhradníci

Tréner: Cho Kwi-Jae

Náhradníci

Tréner: S. Yamaguchi

Kyoto SangaSila pozíciíShonan Bellmare
6.82
Ø Hodnotenie
6.79
6.55Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.69Obranca (4 v 4)6.88
3G 1A3G 1A
6.83Záložník (3 v 4)6.69
5G 1A5G 2A
7.13Útočník (3 v 2)6.81
12G 14A10G 4A
Kyoto Sanga4-3-3
94BrankárGu Sung-Yun6.5
2ObrancaS. Fukuda6.83G1A
5ObrancaH. Tawiah6.8
3ObrancaS. Asada6.5
28ObrancaT. Suzuki
7ZáložníkS. Kawasaki7.04G1A
19ZáložníkD. Kaneko
16ZáložníkS. Takeda6.71G
23ÚtočníkY. Toyokawa
9ÚtočníkMarco Túlio7.17G4A
14ÚtočníkT. Hara7.25G10A
Shonan Bellmare4-4-2
23BrankárD. Tomii
37ObrancaY. Suzuki7.02G1A
22ObrancaK. Oiwa6.71G
47ObrancaKim Min-Tae7.0
2ObrancaD. Sugioka
18ZáložníkM. Ikeda6.61G1A
14ZáložníkA. Barada6.6
5ZáložníkS. Tanaka
13ZáložníkT. Hiraoka6.84G1A
29ÚtočníkA. Suzuki7.19G4A
11ÚtočníkLukian6.51G

Prehľad zápasu

Shonan Bellmare zdolal Kyoto Sanga 2:1. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: S. Tanaka 15′, Y. Toyokawa 19′, A. Suzuki 82′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Kyoto Sanga mal 49% držanie lopty, Shonan Bellmare mal 51%. Kyoto Sanga mal 15 striel (8 na bránu), Shonan Bellmare mal 13 (5 na bránu). Očakávané góly: Kyoto Sanga 1.09 — Shonan Bellmare 1.43. Kyoto Sanga urobil 5 striedaní, Shonan Bellmare urobil 5.

Rivalita od 2025

Kyoto Sanga vs Shonan Bellmare vzájomné výsledky

2 stretnutí
Kyoto Sanga
1
výhier
Remízy
1
Shonan Bellmare
0
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Kyoto Sanga

WWLDDD

Shonan Bellmare

LWWLDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026