Menu

Goa vs Inter Kashi

Pandit Jawaharlal Nehru Stadium, Margao14. februára 2026 o 15:00
Domáci

Goa

11
Rozhodca: John Crystal

Udalosti zápasu

Goa
Inter Kashi
Výkop
21′Prasanth Karuthadathkuni
45′
P. Karuthadathkuni

asistencia: H. Singh

Polčas
P. GaonkarA. Rabeeh A K
46′
B. SinghS. Tavora
61′
64′
N. ChandanW. Vaz
64′
N. PetkeviciusD. Humanes
69′Wayne Vaz
69′
H. SinghS. Passi
69′
P. KaruthadathkuniA. Khan
A. ChhetriR. Fernandes
73′
83′
R. DanuS. Dhas
D. Drazic

Penalty

84′
Abdul Rabeeh85′
M. NemilI. Pandita
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
5Shots off Goal2
13Total Shots8
2Blocked Shots2
9Shots insidebox3
4Shots outsidebox5
6Fouls10
5Corner Kicks5
1Offsides2
65%Ball Possession35%
1Yellow Cards3
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves5
555Total passes290
477Passes accurate214
86%Passes %74%
1.49expected_goals0.74
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Goa je 6.96, v porovnaní s 6.70 u Inter Kashi. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Goa je P. Moreno (7.36), u Inter Kashi je to A. Planas (6.95).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Goa prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 6 asistenciami, na čele s D. Drazic (5G). U Inter Kashi je to 6 gólov a 5 asistencií s lídrom A. Planas (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Goa nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.09, zatiaľ čo Inter Kashi má 4 obrancov s priemerom 6.69. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Goa nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.76, oproti 4 u Inter Kashi s hodnotením 6.65. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Goa nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.01, v porovnaní s 2 u Inter Kashi s priemerom 6.74. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Goa a 75% u Inter Kashi. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Goa nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Inter Kashi. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Goa je 26.1 (najmladší: P. Gaonkar (19), najstarší: S. Jhingan (32)), zatiaľ čo Inter Kashi má priemer 25.3 (najmladší: H. Singh (22), najstarší: P. Das (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Goa majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 8 u Inter Kashi. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Goa4-4-24-4-2Inter Kashi
GKDEFMIDFWD
55Tiwari17Singh3Jhingan4Moreno27Sangwan21Singh14Chhetri22Gaonkar7Fernand.44Nemil71Drazic13Tarres24Das18Gahlot2Chandan16Mandi8Karutha.23Llamas6Singh9Danu11Petkevi.7Planas

Náhradníci

Tréner: Manolo Marquez

Náhradníci

Tréner: Carlos Fonseca

GoaSila pozíciíInter Kashi
6.96
Ø Hodnotenie
6.70
6.92Brankár (1 v 1)6.74
0G 0A0G 0A
7.09Obranca (4 v 4)6.69
3G 1A0G 1A
6.76Záložník (4 v 4)6.65
1G 2A1G 2A
7.01Útočník (2 v 2)6.74
6G 3A5G 2A
Goa4-4-2
55BrankárH. Tiwari6.9
17ObrancaB. Singh6.9
3ObrancaS. Jhingan7.11G
4ObrancaP. Moreno7.42G
27ObrancaA. Sangwan7.01A
21ZáložníkU. Singh6.8
14ZáložníkA. Chhetri6.81A
22ZáložníkP. Gaonkar
7ZáložníkB. Fernandes6.61G1A
44ÚtočníkM. Nemil6.71G1A
71ÚtočníkD. Drazic7.35G2A
Inter Kashi4-4-2
13BrankárL. Tarres6.7
24ObrancaP. Das6.6
18ObrancaN. Gahlot6.9
2ObrancaN. Chandan6.5
16ObrancaS. Mandi6.81A
8ZáložníkP. Karuthadathkuni
23ZáložníkS. Llamas
6ZáložníkH. Singh6.71A
9ZáložníkR. Danu6.61G1A
11ÚtočníkN. Petkevicius6.51G1A
7ÚtočníkA. Planas7.04G1A

Prehľad zápasu

Goa a Inter Kashi remizovali 1:1. Zápas sa hral v Indian Super League 2025. Góly strelili: P. Karuthadathkuni 45′, D. Drazic 84′ (pen.). Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. Goa mal 65% držanie lopty, Inter Kashi mal 35%. Goa mal 13 striel (6 na bránu), Inter Kashi mal 8 (4 na bránu). Očakávané góly: Goa 1.49 — Inter Kashi 0.74. Goa urobil 4 striedaní, Inter Kashi urobil 5.

Rivalita od 2024

Goa vs Inter Kashi vzájomné výsledky

1 stretnutí
Goa
1
výhier
Remízy
0
Inter Kashi
0
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2024Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Goa

LWWWLD

Inter Kashi

LLWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026