Menu

Atk Mohun Bagan vs Kerala Blasters

Vivekananda Yuba Bharati Krirangan, Kolkata14. februára 2026 o 12:30
Rozhodca: Aditya Purkayastha

Udalosti zápasu

ATK Mohun Bagan
Kerala Blasters
Výkop
30′Danish Farooq Bhat
J. Maclaren

asistencia: D. Petratos

36′
Polčas
S. BoseA. Ranawade
46′
46′
R. BorgesH. N. Singh
46′
Ebindas YM. Roos-Trujillo
48′Naocha Huidrom Singh
57′
N. SudeeshK. Yoke
79′
V. BertomeuS. M S
D. PetratosT. Aldred
81′
M. SinghS. Samad
81′
82′Bikash Yumnam
L. ColacoM. Singh
83′
J. MaclarenJ. Cummings
87′
87′
O. BahV. Mohanan
T. Aldred

asistencia: A. Thapa

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal0
10Shots off Goal2
26Total Shots3
9Blocked Shots1
13Shots insidebox2
13Shots outsidebox1
7Fouls13
10Corner Kicks1
1Offsides1
65%Ball Possession35%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves5
594Total passes321
520Passes accurate252
88%Passes %79%
2.37expected_goals0.21
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy ATK Mohun Bagan je 7.11, v porovnaní s 6.69 u Kerala Blasters. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč ATK Mohun Bagan je A. Rodriguez (7.52), u Kerala Blasters je to V. Bertomeu (7.04).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky ATK Mohun Bagan prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 11 asistenciami, na čele s J. Maclaren (9G). U Kerala Blasters je to 3 gólov a 5 asistencií s lídrom V. Bertomeu (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

ATK Mohun Bagan nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.17, zatiaľ čo Kerala Blasters má 4 obrancov s priemerom 6.63. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

ATK Mohun Bagan nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.13, oproti 5 u Kerala Blasters s hodnotením 6.54. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

ATK Mohun Bagan nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.00, v porovnaní s 2 u Kerala Blasters s priemerom 7.02. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u ATK Mohun Bagan a 80% u Kerala Blasters. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu ATK Mohun Bagan nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Kerala Blasters. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky ATK Mohun Bagan je 28.5 (najmladší: T. Singh (20), najstarší: A. Rodriguez (33)), zatiaľ čo Kerala Blasters má priemer 26.3 (najmladší: K. Singh (19), najstarší: R. Borges (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu ATK Mohun Bagan majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 7 u Kerala Blasters. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

ATK Mohun Bagan4-4-24-4-2Kerala Blasters
GKDEFMIDFWD
1Kaith27Singh55Singh21Rodrigu.15Bose7Colaco45Apuia6Thapa10Robinho29Maclaren9Petratos1Suresh27Dohling2Bah63Yumnam5Saheef11Singh13Farooq22Borges17Sudeesh7Bertomeu47Y

Náhradníci

Tréner: Sergio Lobera

Náhradníci

Tréner: David Catala

ATK Mohun BaganSila pozíciíKerala Blasters
7.11
Ø Hodnotenie
6.69
7.02Brankár (1 v 0)
0G 0A
7.17Obranca (4 v 4)6.63
1G 4A0G 0A
7.13Záložník (4 v 5)6.54
4G 5A0G 0A
7.00Útočník (2 v 2)7.02
11G 2A3G 5A
ATK Mohun Bagan4-4-2
1BrankárV. Kaith7.0
27ObrancaT. Singh6.81A
55ObrancaM. Singh7.1
21ObrancaA. Rodriguez7.51G
15ObrancaS. Bose7.33A
7ZáložníkL. Colaco7.01G2A
45ZáložníkApuia7.3
6ZáložníkA. Thapa6.82A
10ZáložníkRobinho7.33G1A
29ÚtočníkJ. Maclaren7.19G
9ÚtočníkD. Petratos6.92G2A
Kerala Blasters4-4-2
27ObrancaA. Dohling6.5
2ObrancaO. Bah6.6
63ObrancaB. Yumnam6.6
5ObrancaM. Saheef6.8
1ZáložníkS. Suresh
11ZáložníkK. Singh6.5
13ZáložníkD. Farooq6.5
22ZáložníkR. Borges6.6
17ZáložníkN. Sudeesh
7ÚtočníkV. Bertomeu7.03G
47ÚtočníkEbindas Y7.05A

Prehľad zápasu

ATK Mohun Bagan zdolal Kerala Blasters 2:0. Zápas sa hral v Indian Super League 2025. Góly strelili: J. Maclaren 36′, T. Aldred 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. ATK Mohun Bagan mal 65% držanie lopty, Kerala Blasters mal 35%. ATK Mohun Bagan mal 26 striel (7 na bránu), Kerala Blasters mal 3 (0 na bránu). Očakávané góly: ATK Mohun Bagan 2.37 — Kerala Blasters 0.21. ATK Mohun Bagan urobil 5 striedaní, Kerala Blasters urobil 5.

Rivalita od 2020

ATK Mohun Bagan vs Kerala Blasters vzájomné výsledky

11 stretnutí
ATK Mohun Bagan
9
výhier
Remízy
1
Kerala Blasters
1
výhier
Góly spolu
45 · 4.1/zápas
Obaja skórovali
8/11 · 73%
Nad 2,5
9/11 · 82%

Aktuálna forma

ATK Mohun Bagan

DDWWDL

Kerala Blasters

WWDWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026