Menu

Cherno More Varna vs Cska 1948

Ticha, Varna15. apríla 2026 o 17:00
04
Hostia

CSKA 1948

Rozhodca: Vasil Minev

Udalosti zápasu

Cherno More Varna
CSKA 1948
Výkop
7′
E. Franco

asistencia: L. Dvali

15′Lasha Dvali
24′
B. Sobrero
41′
Y. MagninM. Boychev
42′
M. Diallo

Penalty

Asen Chandarov45+3′
Polčas
D. TonevA. Calcan
46′
A. ChandarovA. Donchev
46′
D. TelesB. Beyhan
46′
C. SidneyN. Zlatev
46′
61′
F. KrebsA. David
72′
P. VitanovA. Hoffmann
72′
M. DialloA. Iliev
72′
E. FrancoFrederic
80′
A. Iliev
Zhivko Atanasov82′
Jorge Padilla88′
V. PanayotovN. Kostadinov
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal5
3Shots off Goal4
7Total Shots15
1Blocked Shots5
2Shots insidebox11
5Shots outsidebox4
16Fouls7
2Corner Kicks4
3Offsides2
50%Ball Possession50%
4Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
459Total passes468
368Passes accurate383
80%Passes %82%
0.46expected_goals2.02
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cherno More Varna je 6.75, v porovnaní s 6.94 u CSKA 1948. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cherno More Varna je K. Tomov (7.10), u CSKA 1948 je to L. Dvali (7.25).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cherno More Varna prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 3 asistenciami, na čele s A. Chandarov (2G). U CSKA 1948 je to 5 gólov a 5 asistencií s lídrom E. Franco (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cherno More Varna nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.77, zatiaľ čo CSKA 1948 má 4 obrancov s priemerom 7.05. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cherno More Varna nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 5 u CSKA 1948 s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cherno More Varna nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 1 u CSKA 1948 s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Cherno More Varna a 81% u CSKA 1948. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cherno More Varna nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 27 u CSKA 1948. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cherno More Varna je 27.7 (najmladší: K. Tomov (23), najstarší: T. Panov (36)), zatiaľ čo CSKA 1948 má priemer 27.0 (najmladší: E. Parkhomenko (22), najstarší: L. Dvali (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cherno More Varna majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 20 u CSKA 1948. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cherno More Varna4-2-3-14-4-2CSKA 1948
GKDEFMIDFWD
81Tomov2Panov3Atanasov4Stefanov15Martin10Chandar.24Teles9Padilla71Panayot.23Tonev77Sidney13Sheytan.96Grivic6Parkhom.21Dvali22Gasevic23Krebs8Magnin34Vitanov20Sobrero93Diallo77Franco

Náhradníci

Tréner: Ilian Iliev

Náhradníci

Tréner: Aleksandar Aleksandrov

Cherno More VarnaSila pozíciíCSKA 1948
6.75
Ø Hodnotenie
6.94
7.10Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
6.77Obranca (3 v 4)7.05
0G 0A2G 3A
6.67Záložník (6 v 5)6.90
5G 3A1G 1A
6.76Útočník (1 v 1)6.78
2G 0A2G 1A
Cherno More Varna4-2-3-1
81BrankárK. Tomov7.1
2ObrancaT. Panov6.7
3ObrancaZ. Atanasov7.0
4ObrancaR. Stefanov6.6
15ZáložníkD. Martin
10ZáložníkA. Chandarov6.82G1A
24ZáložníkD. Teles6.71A
9ZáložníkJ. Padilla6.6
71ZáložníkV. Panayotov6.72G1A
23ZáložníkD. Tonev6.51G
77ÚtočníkC. Sidney6.82G
CSKA 19484-4-2
13BrankárD. Sheytanov6.8
96ObrancaD. Grivic6.91G1A
6ObrancaE. Parkhomenko7.1
21ObrancaL. Dvali7.31G2A
22ObrancaO. Gasevic6.9
23ZáložníkF. Krebs7.11G1A
8ZáložníkY. Magnin6.9
34ZáložníkP. Vitanov6.8
20ZáložníkB. Sobrero
93ZáložníkM. Diallo
77ÚtočníkE. Franco6.82G1A

Prehľad zápasu

CSKA 1948 zdolal Cherno More Varna 4:0. Zápas sa hral v First League 2025. Góly strelili: E. Franco 7′, B. Sobrero 24′, M. Diallo 42′ (pen.), A. Iliev 80′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Cherno More Varna mal 50% držanie lopty, CSKA 1948 mal 50%. Cherno More Varna mal 7 striel (2 na bránu), CSKA 1948 mal 15 (5 na bránu). Očakávané góly: Cherno More Varna 0.46 — CSKA 1948 2.02. Cherno More Varna urobil 5 striedaní, CSKA 1948 urobil 5.

Rivalita od 2020

Cherno More Varna vs CSKA 1948 vzájomné výsledky

13 stretnutí
Cherno More Varna
6
výhier
Remízy
6
CSKA 1948
1
výhier
Góly spolu
23 · 1.8/zápas
Obaja skórovali
5/13 · 38%
Nad 2,5
4/13 · 31%

Aktuálna forma

Cherno More Varna

DWLDLL

CSKA 1948

LWWWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026