Menu

Real Madrid vs Pachuca

Lusail Stadium, Lusail18. decembra 2024 o 18:00
30
Hostia

Pachuca

Rozhodca: J. Valenzuela

Udalosti zápasu

Real Madrid
Pachuca
Výkop
K. Mbappé

asistencia: Vinícius Júnior

37′
Polčas
51′Pedro Pedraza
Rodrygo

asistencia: K. Mbappé

53′
Goal confirmed55′
VAR
E. CamavingaDani Ceballos
62′
K. MbappéBrahim Díaz
62′
RodrygoL. Modrić
70′
75′
L. RodríguezC. Sánchez
75′
A. BautistaÁ. Mena
Penalty confirmed82′
VAR
84′
J. BellinghamA. Güler
88′
Lucas VázquezRaúl Asencio
88′
88′
O. IdrissiA. Domínguez
89′
N. DeossaS. Hernández
90+3′Salomón Rondón
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
6Shots off Goal2
12Total Shots12
1Blocked Shots6
9Shots insidebox4
3Shots outsidebox8
14Fouls13
6Corner Kicks5
1Offsides1
65%Ball Possession35%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
699Total passes359
636Passes accurate287
91%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Real Madrid je 6.84, v porovnaní s 6.82 u Pachuca. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Real Madrid je Thibaut Courtois (7.09), u Pachuca je to Elías Montiel (7.12).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Real Madrid prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 7 asistenciami, na čele s Vinícius Júnior (3G). U Pachuca je to 17 gólov a 10 asistencií s lídrom Oussama Idrissi (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Real Madrid nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Pachuca má 4 obrancov s priemerom 6.69. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Real Madrid nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.76, oproti 5 u Pachuca s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Real Madrid nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Pachuca s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Real Madrid a 81% u Pachuca. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Real Madrid nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 39 u Pachuca. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Real Madrid je 28.6 (najmladší: Rodrygo (24), najstarší: Lucas Vázquez (34)), zatiaľ čo Pachuca má priemer 26.8 (najmladší: Elías Montiel (20), najstarší: Salomón Rondón (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Real Madrid majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 20 u Pachuca. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Real Madrid4-2-3-14-2-3-1Pachuca
GKDEFMIDFWD
1Courtois17Vázquez14Tchouam.22Rüdiger20García8Valverde6Camavin.11Rodrygo5Belling.7Júnior9Mbappé25Moreno24Rodrígu.2Barreto33Micolta8González28Montiel5Pedraza26Bautista6Deossa11Idrissi23Rondón

Náhradníci

Tréner: C. Ancelotti

Náhradníci

Tréner: G. Almada

Real MadridSila pozíciíPachuca
6.84
Ø Hodnotenie
6.82
7.09Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (4 v 4)6.69
2G 1A2G 2A
6.76Záložník (5 v 5)6.88
7G 6A10G 8A
Útočník (1 v 1)6.78
0G 0A5G 0A
Real Madrid4-2-3-1
1BrankárThibaut Courtois7.1
17ObrancaLucas Vázquez6.82G1A
14ObrancaAurélien Tchouaméni
22ObrancaAntonio Rüdiger
20ObrancaFran García
8ZáložníkFederico Valverde6.92G5A
6ZáložníkEduardo Camavinga
11ZáložníkRodrygo6.72G
5ZáložníkJude Bellingham
7ZáložníkVinícius Júnior6.73G1A
9ÚtočníkKylian Mbappé
Pachuca4-2-3-1
25BrankárCarlos Moreno7.1
24ObrancaLuís Rodríguez6.7
2ObrancaSergio Barreto6.91G1A
33ObrancaAndres Micolta6.81A
8ObrancaBryan González6.51G
28ZáložníkElías Montiel7.12G3A
5ZáložníkPedro Pedraza6.6
26ZáložníkAlan Bautista6.83G2A
6ZáložníkNelson Deossa
11ZáložníkOussama Idrissi7.05G3A
23ÚtočníkSalomón Rondón6.85G

Prehľad zápasu

Real Madrid zdolal Pachuca 3:0. Zápas sa hral v FIFA Intercontinental Cup 2024. Góly strelili: K. Mbappé 37′, Rodrygo 53′, Vinícius Júnior 84′ (pen.). Bolo udelených 2 žltých kariet. Real Madrid mal 65% držanie lopty, Pachuca mal 35%. Real Madrid mal 12 striel (5 na bránu), Pachuca mal 12 (4 na bránu). Real Madrid urobil 5 striedaní, Pachuca urobil 4. VAR zasiahol: Goal confirmed (Rodrygo 55′), Penalty confirmed (Lucas Vázquez 82′).

Rivalita od 2025

Real Madrid vs Pachuca vzájomné výsledky

1 stretnutí
Real Madrid
1
výhier
Remízy
0
Pachuca
0
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 31 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Real Madrid

LDWWWW

Pachuca

WWWDDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026