Menu

Lens W vs Fc Fleury 91 W

Degouve-Brabant Stadium, Arras7. februára 2026 o 14:00
Domáci

Lens W

02
Rozhodca: E. Daupeux
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Lens W
FC Fleury 91 W
Výkop
Romane Lejeune6′
24′Anaig Butel
R. LejeuneJ. Limage
25′
31′Shana Chossenotte
Clara Bertrand37′
Aude Gbedjissi39′
Polčas
59′
C. HoarauE. Laurent
62′
C. Caputo

Penalty

K. El KoumirA. Connesson
63′
C. BertrandS. Jeudy
76′
A. GbedjissiT. David
76′
76′
S. ChossenotteI. Moussa
Manon Revelli79′
89′
L. GoetschS. Sundahl
89′
C. CaputoM. Martins
90+4′Emelyne Laurent
90′
E. Laurent

asistencia: C. Fernandes

Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
3Shots off Goal6
11Total Shots9
3Blocked Shots0
10Shots insidebox8
1Shots outsidebox1
14Fouls11
6Corner Kicks3
0Offsides4
49%Ball Possession51%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
374Total passes395
255Passes accurate284
68%Passes %72%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lens W je 6.74, v porovnaní s 6.78 u FC Fleury 91 W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lens W je A. Gbedjissi (7.34), u FC Fleury 91 W je to C. Picaud (7.32).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lens W prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 6 asistenciami, na čele s A. Gbedjissi (7G). U FC Fleury 91 W je to 5 gólov a 5 asistencií s lídrom C. Caputo (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lens W nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 6.71, zatiaľ čo FC Fleury 91 W má 2 obrancov s priemerom 6.81. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lens W nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.69, oproti 5 u FC Fleury 91 W s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lens W nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.80, v porovnaní s 3 u FC Fleury 91 W s priemerom 6.61. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 67% u Lens W a 72% u FC Fleury 91 W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lens W nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 25 u FC Fleury 91 W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lens W je 22.0 (najmladší: L. Archier (20), najstarší: E. Jezequel (24)), zatiaľ čo FC Fleury 91 W má priemer 26.0 (najmladší: S. Chossenotte (20), najstarší: C. Meffometou (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lens W majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 17 u FC Fleury 91 W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lens W3-4-33-4-1-2FC Fleury 91 W
GKDEFMIDFWD
1Anderson29Jezequel4Guellati5Lejeune13Revelli20Bertrand26Polito2Babou24Archier11Koumir7Gbedjis.1Picaud44Diaz10Butel12Meffome.4Goetsch6Ngock28Jaurena20Fernand.17Hoarau7Chossen.18Caputo

Náhradníci

Tréner: Sarah M'Barek

Náhradníci

Tréner: Frédéric Biancalani

Lens WSila pozíciíFC Fleury 91 W
6.74
Ø Hodnotenie
6.78
Brankár (0 v 1)7.32
0G 0A
6.71Obranca (2 v 2)6.81
0G 1A0G 0A
6.69Záložník (6 v 5)6.75
1G 3A2G 2A
6.80Útočník (3 v 3)6.61
8G 2A3G 3A
Lens W3-4-3
29ObrancaE. Jezequel6.6
5ObrancaR. Lejeune6.81A
1ZáložníkM. Anderson
4ZáložníkS. Guellati
13ZáložníkM. Revelli6.91G2A
20ZáložníkC. Bertrand6.61A
26ZáložníkC. Polito6.6
2ZáložníkM. Babou
24ÚtočníkL. Archier6.51G
11ÚtočníkK. El Koumir6.61A
7ÚtočníkA. Gbedjissi7.37G1A
FC Fleury 91 W3-4-1-2
1BrankárC. Picaud7.3
44ObrancaH. Diaz6.7
12ObrancaC. Meffometou6.9
10ZáložníkA. Butel
4ZáložníkL. Goetsch7.0
6ZáložníkM. Ngock6.51G
28ZáložníkI. Jaurena
20ZáložníkC. Fernandes6.71G2A
17ÚtočníkC. Hoarau6.6
7ÚtočníkS. Chossenotte6.4
18ÚtočníkC. Caputo6.83G3A

Prehľad zápasu

FC Fleury 91 W zdolal Lens W 2:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: C. Caputo 62′ (pen.), E. Laurent 90′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Lens W mal 49% držanie lopty, FC Fleury 91 W mal 51%. Lens W mal 11 striel (5 na bránu), FC Fleury 91 W mal 9 (3 na bránu). Lens W urobil 4 striedaní, FC Fleury 91 W urobil 4.

Rivalita od 2025

Lens W vs FC Fleury 91 W vzájomné výsledky

1 stretnutí
Lens W
0
výhier
Remízy
0
FC Fleury 91 W
1
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 40 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Lens W

LWLLWL

FC Fleury 91 W

LWLLLD

Predpoveď zápasu

Lens W

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Fleury 91 W

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or FC Fleury 91 W

45%Forma55%
63%Útok38%
45%Obrana55%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026