Menu

Saint Etienne W vs Le Havre W

Stade Salif Keita, Saint-Étienne31. januára 2026 o 15:00
11
Rozhodca: E. Rochebiliere

Udalosti zápasu

Saint-Étienne W
Le Havre W
Výkop
Polčas
51′Madeline Roth
Chloé Tapia56′
59′
F. RossiC. Effa Effa
63′
C. Boisard

asistencia: M. Mendy

C. TapiaK. Johnson
65′
A. LamontagneK. Williams
65′
L. M. HermannR. Corboz
71′
H. MansuyN. Ali Nadjim
75′
D. Bien-AimeM. Belkhiter
75′
N. Ali Nadjim
79′
88′
S. KassiL. Laboucarie
88′
Z. StievenartE. Mbakem-Niaro
90+1′Luna Laboucarie
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
3Shots off Goal1
9Total Shots4
3Blocked Shots0
5Shots insidebox3
4Shots outsidebox1
6Fouls16
2Corner Kicks5
1Offsides3
61%Ball Possession39%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
424Total passes277
257Passes accurate134
61%Passes %48%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Saint-Étienne W je 6.59, v porovnaní s 6.51 u Le Havre W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Saint-Étienne W je A. Pinguet (6.83), u Le Havre W je to M. Roth (6.91).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Saint-Étienne W prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 2 asistenciami, na čele s L. M. Hermann (1G). U Le Havre W je to 6 gólov a 2 asistencií s lídrom M. Roth (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Saint-Étienne W nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.58, zatiaľ čo Le Havre W má 4 obrancov s priemerom 6.30. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Saint-Étienne W nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.62, oproti 5 u Le Havre W s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Saint-Étienne W nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.44, v porovnaní s 1 u Le Havre W s priemerom 6.42. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 68% u Saint-Étienne W a 59% u Le Havre W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Saint-Étienne W nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Le Havre W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Saint-Étienne W je 24.8 (najmladší: F. Bataillard (21), najstarší: S. Cambot (32)), zatiaľ čo Le Havre W má priemer 23.9 (najmladší: M. Mendy (19), najstarší: L. Philippe (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Saint-Étienne W majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 18 u Le Havre W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Saint-Étienne W5-3-24-2-3-1Le Havre W
GKDEFMIDFWD
16Pinguet17Mansuy24Kelley14Bien-Ai.15Gajic3Tapia18Hermann13Bataill.9Cambot11Hornema.8Lamonta.16Philippe18Kouache3Baron28Boisard14Engueha.17Kassi37Lefevre10Roth11Mendy20Rossi7Stieven.

Náhradníci

Tréner: Sébastien Joseph

Náhradníci

Tréner: Maxime Di Liberto

Saint-Étienne WSila pozíciíLe Havre W
6.59
Ø Hodnotenie
6.51
6.83Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.58Obranca (3 v 4)6.30
0G 0A2G 1A
6.62Záložník (5 v 5)6.70
1G 1A3G 1A
6.44Útočník (2 v 1)6.42
0G 1A1G 0A
Saint-Étienne W5-3-2
16BrankárA. Pinguet6.8
17ObrancaH. Mansuy6.6
14ObrancaD. Bien-Aime6.7
3ObrancaC. Tapia6.5
24ZáložníkM. Kelley
15ZáložníkA. Gajic
18ZáložníkL. M. Hermann6.41G
13ZáložníkF. Bataillard6.7
9ZáložníkS. Cambot6.81A
11ÚtočníkS. Hornemann6.31A
8ÚtočníkA. Lamontagne6.6
Le Havre W4-2-3-1
16BrankárL. Philippe6.8
18ObrancaE. Kouache6.4
3ObrancaA. Baron6.41A
28ObrancaC. Boisard6.32G
14ObrancaR. Enguehard6.2
17ZáložníkS. Kassi6.7
37ZáložníkE. Lefevre
10ZáložníkM. Roth6.93G
11ZáložníkM. Mendy6.51A
20ZáložníkF. Rossi
7ÚtočníkZ. Stievenart6.41G

Prehľad zápasu

Saint-Étienne W a Le Havre W remizovali 1:1. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: C. Boisard 63′, N. Ali Nadjim 79′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Saint-Étienne W mal 61% držanie lopty, Le Havre W mal 39%. Saint-Étienne W mal 9 striel (3 na bránu), Le Havre W mal 4 (3 na bránu). Saint-Étienne W urobil 5 striedaní, Le Havre W urobil 3.

Rivalita od 2025

Saint-Étienne W vs Le Havre W vzájomné výsledky

1 stretnutí
Saint-Étienne W
0
výhier
Remízy
1
Le Havre W
0
výhier
Góly spolu
0 · 0.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Saint-Étienne W

LLWLLL

Le Havre W

WLLDLL

Predpoveď zápasu

Saint-Étienne W

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Le Havre W

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Le Havre W

80%Forma20%
33%Útok67%
85%Obrana15%
7%Vzájomné zápasy93%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 29. 4. 2026