Menu

Fc Fleury 91 W vs Montpellier W

Terrain Walter Felder, Fleury Merogis31. januára 2026 o 17:00
10
Rozhodca: R. Fournier
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC Fleury 91 W
Montpellier W
Výkop
Anaig Butel39′
C. Caputo
41′
Polčas
I. MoussaH. Diaz
56′
58′Ella Palis
Monique Ngock59′
60′
E. PalisC. Blanc
C. HoarauN. Ekwalla
66′
71′
N. NgueleuC. Chabod
71′
J. CoquetE. Rambaud
Naomi Ekwalla75′
A. ButelM. Martins
88′
88′
L. GstalterI. Aboucharif
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal1
3Shots off Goal6
6Total Shots8
0Blocked Shots1
2Shots insidebox6
4Shots outsidebox2
12Fouls13
1Corner Kicks4
1Offsides2
44%Ball Possession56%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
332Total passes423
231Passes accurate318
70%Passes %75%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Fleury 91 W je 6.84, v porovnaní s 6.57 u Montpellier W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Fleury 91 W je C. Picaud (7.32), u Montpellier W je to S. Ouchene (6.80).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Fleury 91 W prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 5 asistenciami, na čele s C. Caputo (3G). U Montpellier W je to 3 gólov a 3 asistencií s lídrom J. Coquet (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Fleury 91 W nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 6.95, zatiaľ čo Montpellier W má 4 obrancov s priemerom 6.53. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Fleury 91 W nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.71, oproti 5 u Montpellier W s hodnotením 6.67. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Fleury 91 W nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 1 u Montpellier W s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u FC Fleury 91 W a 71% u Montpellier W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Fleury 91 W nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 26 u Montpellier W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Fleury 91 W je 28.0 (najmladší: M. Ngock (21), najstarší: C. Meffometou (35)), zatiaľ čo Montpellier W má priemer 21.9 (najmladší: C. Yilmaz (18), najstarší: M. Levasseur (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Fleury 91 W majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 18 u Montpellier W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Fleury 91 W3-5-24-1-4-1Montpellier W
GKDEFMIDFWD
1Picaud21Cometti10Butel12Meffome.20Fernand.17Hoarau28Jaurena6Ngock4Goetsch35Moussa18Caputo40Yilmaz3Levasse.18Rastocle20Felden19Baylet6Palis22Gstalter8Ouchene17Coquet99Kadzere21Ngueleu

Náhradníci

Tréner: Frédéric Biancalani

Náhradníci

Tréner: Yannick Chandioux

FC Fleury 91 WSila pozíciíMontpellier W
6.84
Ø Hodnotenie
6.57
7.32Brankár (1 v 1)6.38
0G 0A0G 0A
6.95Obranca (2 v 4)6.53
0G 0A0G 0A
6.71Záložník (6 v 5)6.67
2G 2A3G 2A
6.76Útočník (2 v 1)6.53
3G 3A0G 1A
FC Fleury 91 W3-5-2
1BrankárC. Picaud7.3
21ObrancaA. Cometti7.0
12ObrancaC. Meffometou6.9
10ZáložníkA. Butel
20ZáložníkC. Fernandes6.71G2A
17ZáložníkC. Hoarau6.6
28ZáložníkI. Jaurena
6ZáložníkM. Ngock6.51G
4ZáložníkL. Goetsch7.0
35ÚtočníkI. Moussa6.7
18ÚtočníkC. Caputo6.83G3A
Montpellier W4-1-4-1
40BrankárC. Yilmaz6.4
3ObrancaM. Levasseur6.6
18ObrancaJ. Rastocle6.5
20ObrancaA. Felden6.5
19ObrancaC. Baylet6.5
6ZáložníkE. Palis6.6
22ZáložníkL. Gstalter6.6
8ZáložníkS. Ouchene6.81G2A
17ZáložníkJ. Coquet6.72G
99ZáložníkR. Kadzere
21ÚtočníkN. Ngueleu6.51A

Prehľad zápasu

FC Fleury 91 W zdolal Montpellier W 1:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: C. Caputo 41′. Bolo udelených 4 žltých kariet. FC Fleury 91 W mal 44% držanie lopty, Montpellier W mal 56%. FC Fleury 91 W mal 6 striel (3 na bránu), Montpellier W mal 8 (1 na bránu). FC Fleury 91 W urobil 3 striedaní, Montpellier W urobil 4.

Rivalita od 2017

FC Fleury 91 W vs Montpellier W vzájomné výsledky

17 stretnutí
FC Fleury 91 W
5
výhier
Remízy
5
Montpellier W
7
výhier
Góly spolu
45 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
10/17 · 59%
Nad 2,5
9/17 · 53%

Aktuálna forma

FC Fleury 91 W

LWLLLD

Montpellier W

WLWLLD

Predpoveď zápasu

FC Fleury 91 W

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Montpellier W

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC Fleury 91 W or draw

75%Forma25%
50%Útok50%
67%Obrana33%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026