Menu

Lens W vs Strasbourg W

Degouve-Brabant Stadium, Arras17. januára 2026 o 14:00
Domáci

Lens W

01

Udalosti zápasu

Lens W
Strasbourg W
Výkop
43′
I. Konan

asistencia: M. Diop

Polčas
K. El KoumirL. Pinot
46′
57′
I. KonanM. Agnew
Emmy Jezequel61′
65′
A. BecheA. Barrett
65′
M. DiopA. Crnogorcevic
T. DavidC. Bertrand
76′
77′
L. HannequinC. Bensalem
77′
G. KazadiM. Hoeltzel
C. PolitoL. Makowski
84′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
6Shots off Goal6
10Total Shots14
1Blocked Shots4
7Shots insidebox9
3Shots outsidebox5
14Fouls7
3Corner Kicks6
4Offsides0
42%Ball Possession58%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
366Total passes519
268Passes accurate418
73%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lens W je 6.62, v porovnaní s 6.65 u Strasbourg W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lens W je M. Revelli (6.88), u Strasbourg W je to S. Enge (6.88).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lens W prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 4 asistenciami, na čele s L. Archier (1G). U Strasbourg W je to 2 gólov a 2 asistencií s lídrom F. Pinto (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lens W nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 6.71, zatiaľ čo Strasbourg W má 0 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lens W nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.62, oproti 10 u Strasbourg W s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lens W nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.54, v porovnaní s 1 u Strasbourg W s priemerom 6.37. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 66% u Lens W a 75% u Strasbourg W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lens W nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Strasbourg W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lens W je 23.8 (najmladší: L. Archier (20), najstarší: S. Jeudy (27)), zatiaľ čo Strasbourg W má priemer 27.0 (najmladší: I. Konan (23), najstarší: M. Diop (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lens W majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 18 u Strasbourg W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lens W3-4-34-2-3-1Strasbourg W
GKDEFMIDFWD
1Anderson29Jezequel4Guellati5Lejeune24Archier6David26Polito13Revelli11Koumir9Jeudy15Vagre1Wahl12Beche18Chaney5Tchakou.21Bonet6Enge13Pinto27Hannequ.19Konan3Kazadi9Diop

Náhradníci

Tréner: Sarah M'Barek

Náhradníci

Tréner: Vincent Nogueira

Lens WSila pozíciíStrasbourg W
6.62
Ø Hodnotenie
6.65
6.71Obranca (2 v 0)
0G 1A
6.62Záložník (6 v 10)6.75
2G 2A2G 1A
6.54Útočník (3 v 1)6.37
1G 1A0G 1A
Lens W3-4-3
29ObrancaE. Jezequel6.6
5ObrancaR. Lejeune6.81A
1ZáložníkM. Anderson
4ZáložníkS. Guellati
24ZáložníkL. Archier6.51G
6ZáložníkT. David6.5
26ZáložníkC. Polito6.6
13ZáložníkM. Revelli6.91G2A
11ÚtočníkK. El Koumir6.61A
9ÚtočníkS. Jeudy6.71G
15ÚtočníkN. Vagre6.3
Strasbourg W4-2-3-1
1ZáložníkM. Wahl
12ZáložníkA. Beche
18ZáložníkA. Chaney
5ZáložníkA. Tchakounte
21ZáložníkE. Bonet
6ZáložníkS. Enge6.9
13ZáložníkF. Pinto6.81G1A
27ZáložníkL. Hannequin
19ZáložníkI. Konan6.51G
3ZáložníkG. Kazadi
9ÚtočníkM. Diop6.41A

Prehľad zápasu

Strasbourg W zdolal Lens W 1:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: I. Konan 43′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Lens W mal 42% držanie lopty, Strasbourg W mal 58%. Lens W mal 10 striel (3 na bránu), Strasbourg W mal 14 (4 na bránu). Lens W urobil 3 striedaní, Strasbourg W urobil 5.

Rivalita od 2025

Lens W vs Strasbourg W vzájomné výsledky

1 stretnutí
Lens W
0
výhier
Remízy
1
Strasbourg W
0
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Lens W

LWLLWL

Strasbourg W

LLDLLW

Predpoveď zápasu

Lens W

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

Strasbourg W

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Lens W or draw

50%Forma50%
57%Útok43%
64%Obrana36%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026