Menu

Nantes W vs Marseille W

Stade de la Beaujoire, Nantes14. decembra 2025 o 13:00
Domáci

Nantes W

30
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Nantes W
Marseille W
Výkop
L. Calba
23′
A. Toloba

asistencia: L. Fleury

31′
M. Bethi

asistencia: J. Swierot

33′
39′Laura Bourgouin
Polčas
46′
S. ElisorN. Bamenga
46′
R. KhezamiI. Kbida
46′
L. BourgouinJ. Perret
L. KhelifiJ. Mossard
67′
L. CalbaC. Robillard
67′
Julie Pasquereau73′
73′Mathilde Bourdieu
I. SaoudR. Eloissaint
76′
A. TolobaJ. Machart-Rabanne
76′
76′
M. BourdieuD. Scannapieco
M. BethiC. Cosme
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
6Shots off Goal4
14Total Shots10
1Blocked Shots3
8Shots insidebox3
6Shots outsidebox7
8Fouls12
2Corner Kicks4
3Offsides0
61%Ball Possession39%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
568Total passes364
496Passes accurate260
87%Passes %71%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nantes W je 7.02, v porovnaní s 6.72 u Marseille W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nantes W je A. Toloba (7.45), u Marseille W je to M. Herrera Monge (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nantes W prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 10 asistenciami, na čele s A. Toloba (6G). U Marseille W je to 16 gólov a 8 asistencií s lídrom M. Bourdieu (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nantes W nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 7.01, zatiaľ čo Marseille W má 4 obrancov s priemerom 6.62. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nantes W nasadzuje 7 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 5 u Marseille W s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nantes W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.45, v porovnaní s 1 u Marseille W s priemerom 6.91. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Nantes W a 75% u Marseille W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nantes W nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Marseille W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nantes W je 25.2 (najmladší: J. Swierot (19), najstarší: J. Pasquereau (31)), zatiaľ čo Marseille W má priemer 26.3 (najmladší: J. Brown (23), najstarší: M. Carro (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nantes W majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 18 u Marseille W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nantes W3-5-24-5-1Marseille W
GKDEFMIDFWD
1Burns27Rodrigu.5Pasquer.4Cosson20Saoud26Khelifi28Swierot18Bethi21Fleury77Toloba9Calba30Shore7Laplace.15Blancha.55Carro12Khezami8Mouel17Bourgou.77Monge88Elisor11Brown9Bourdieu

Náhradníci

Tréner: Nicolas Chabot

Náhradníci

Tréner: Frédéric Gonçalves

Nantes WSila pozíciíMarseille W
7.02
Ø Hodnotenie
6.72
7.17Brankár (1 v 1)6.77
0G 0A0G 0A
7.01Obranca (2 v 4)6.62
1G 0A1G 1A
6.90Záložník (7 v 5)6.76
8G 7A7G 7A
7.45Útočník (1 v 1)6.91
6G 3A8G 0A
Nantes W3-5-2
1BrankárE. Burns7.2
5ObrancaJ. Pasquereau6.9
4ObrancaM. Cosson7.11G
27ZáložníkN. Rodrigues
20ZáložníkI. Saoud6.6
26ZáložníkL. Khelifi7.05G
28ZáložníkJ. Swierot7.11G6A
18ZáložníkM. Bethi7.01G
21ZáložníkL. Fleury6.71G1A
9ZáložníkL. Calba
77ÚtočníkA. Toloba7.56G3A
Marseille W4-5-1
30BrankárM. Shore6.8
7ObrancaT. Laplacette6.5
15ObrancaN. Blanchard6.71G
55ObrancaM. Carro6.61A
12ObrancaR. Khezami6.7
8ZáložníkM. Le Mouel6.63G1A
17ZáložníkL. Bourgouin
77ZáložníkM. Herrera Monge7.13G5A
88ZáložníkS. Elisor6.5
11ZáložníkJ. Brown6.81G1A
9ÚtočníkM. Bourdieu6.98G

Prehľad zápasu

Nantes W zdolal Marseille W 3:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: L. Calba 23′, A. Toloba 31′, M. Bethi 33′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Nantes W mal 61% držanie lopty, Marseille W mal 39%. Nantes W mal 14 striel (7 na bránu), Marseille W mal 10 (3 na bránu). Nantes W urobil 5 striedaní, Marseille W urobil 4.

Rivalita od 2026

Nantes W vs Marseille W vzájomné výsledky

1 stretnutí
Nantes W
1
výhier
Remízy
0
Marseille W
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 02 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Nantes W

DWLWWD

Marseille W

WLLDLL

Predpoveď zápasu

Nantes W

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Marseille W

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Nantes W or draw and +1.5 goals

64%Forma36%
62%Útok38%
52%Obrana48%
0%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026