Menu

Strasbourg W vs Paris Fc W

Stade de la Meinau, Strasbourg13. decembra 2025 o 17:00
00
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Strasbourg W
Paris FC W
Výkop
Grace Kazadi Ntambwe29′
Polčas
M. AgnewI. Konan
46′
46′
A. Le MoguedecM. N'Dongala
46′
L. AzzaroH. Sangare
G. KazadiM. Babou
62′
68′
D. DavisC. Hocine
68′
N. HaheimM. Garbino
F. PintoM. Hoeltzel
76′
82′
O. PicardS. Yerro
L. HannequinE. Bonet
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
3Shots off Goal5
7Total Shots15
1Blocked Shots4
4Shots insidebox7
3Shots outsidebox8
14Fouls10
2Corner Kicks4
1Offsides2
46%Ball Possession54%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves3
418Total passes480
308Passes accurate377
74%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Strasbourg W je 6.60, v porovnaní s 6.91 u Paris FC W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Strasbourg W je S. Enge (6.88), u Paris FC W je to T. Greboval (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Strasbourg W prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 2 asistenciami, na čele s F. Pinto (1G). U Paris FC W je to 8 gólov a 8 asistencií s lídrom L. Azzaro (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Strasbourg W nasadzuje 1 obrancov s priemerným hodnotením 6.33, zatiaľ čo Paris FC W má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Strasbourg W nasadzuje 9 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 3 u Paris FC W s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Strasbourg W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.37, v porovnaní s 3 u Paris FC W s priemerom 6.69. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Strasbourg W a 78% u Paris FC W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Strasbourg W nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Paris FC W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Strasbourg W je 29.3 (najmladší: S. Enge (25), najstarší: E. Aigbogun (32)), zatiaľ čo Paris FC W má priemer 23.8 (najmladší: S. Scott (19), najstarší: D. Davis (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Strasbourg W majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 18 u Paris FC W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Strasbourg W4-4-24-3-3Paris FC W
GKDEFMIDFWD
1Wahl5Tchakou.18Chaney12Beche23Aigbogun27Hannequ.6Enge13Pinto3Kazadi9Diop7Agnew16Chavas26Liaigre29Davis19Greboval3Bogaert24Moguedec4Korosec11Scott22Haheim9Azzaro21Picard

Náhradníci

Tréner: Vincent Nogueira

Náhradníci

Tréner: Sandrine Soubeyrand

Strasbourg WSila pozíciíParis FC W
6.60
Ø Hodnotenie
6.91
Brankár (0 v 1)7.19
0G 0A
6.33Obranca (1 v 4)7.00
0G 0A1G 2A
6.86Záložník (9 v 3)6.92
1G 1A2G 5A
6.37Útočník (1 v 3)6.69
0G 1A5G 1A
Strasbourg W4-4-2
23ObrancaE. Aigbogun6.3
1ZáložníkM. Wahl
5ZáložníkA. Tchakounte
18ZáložníkA. Chaney
12ZáložníkA. Beche
27ZáložníkL. Hannequin
6ZáložníkS. Enge6.9
13ZáložníkF. Pinto6.81G1A
3ZáložníkG. Kazadi
7ZáložníkM. Agnew
9ÚtočníkM. Diop6.41A
Paris FC W4-3-3
16BrankárM. Chavas7.2
26ObrancaF. Liaigre7.0
29ObrancaD. Davis7.0
19ObrancaT. Greboval7.21A
3ObrancaL. Bogaert6.81G1A
24ZáložníkA. Le Moguedec7.15A
4ZáložníkK. Korosec7.01G
11ZáložníkS. Scott6.71G
22ÚtočníkN. Haheim6.5
9ÚtočníkL. Azzaro6.74G1A
21ÚtočníkO. Picard6.91G

Prehľad zápasu

Strasbourg W a Paris FC W remizovali 0:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Bolo udelených 2 žltých kariet. Strasbourg W mal 46% držanie lopty, Paris FC W mal 54%. Strasbourg W mal 7 striel (3 na bránu), Paris FC W mal 15 (6 na bránu). Strasbourg W urobil 4 striedaní, Paris FC W urobil 5.

Rivalita od 2024

Strasbourg W vs Paris FC W vzájomné výsledky

3 stretnutí
Strasbourg W
0
výhier
Remízy
0
Paris FC W
3
výhier
Góly spolu
12 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
3/3 · 100%

Aktuálna forma

Strasbourg W

LLDLLW

Paris FC W

WWWWWW

Predpoveď zápasu

Strasbourg W

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Paris FC W

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Paris FC W

25%Forma75%
13%Útok87%
31%Obrana69%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026