Menu

Strasbourg W vs Fc Fleury 91 W

Stade de la Meinau, Strasbourg6. decembra 2025 o 17:00
Domáci

Strasbourg W

03

Udalosti zápasu

Strasbourg W
FC Fleury 91 W
Výkop
Grace Kazadi Ntambwe20′
Polčas
I. KonanM. Agnew
58′
G. KazadiM. Diop
58′
58′
S. ChossenotteL. Cance
64′
E. Laurent

asistencia: A. Traore

F. PintoM. Babou
77′
M. TraoreM. Hoeltzel
77′
83′
L. Cance

asistencia: C. Caputo

A. BecheC. Bensalem
86′
86′
A. TraoreE. Kamczyk
Eseosa Aigbogun89′
90+4′
E. LaurentA. Bizet
90+4′
I. JaurenaI. Moussa
90′
E. Laurent

Penalty

Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal7
0Shots off Goal3
1Total Shots13
1Blocked Shots3
0Shots insidebox7
1Shots outsidebox6
14Fouls5
4Corner Kicks5
3Offsides4
54%Ball Possession46%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves0
512Total passes421
418Passes accurate339
82%Passes %81%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Strasbourg W je 6.62, v porovnaní s 6.85 u FC Fleury 91 W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Strasbourg W je S. Enge (6.88), u FC Fleury 91 W je to C. Picaud (7.32).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Strasbourg W prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 1 asistenciami, na čele s F. Pinto (1G). U FC Fleury 91 W je to 8 gólov a 6 asistencií s lídrom E. Laurent (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Strasbourg W nasadzuje 1 obrancov s priemerným hodnotením 6.33, zatiaľ čo FC Fleury 91 W má 4 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Strasbourg W nasadzuje 8 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 5 u FC Fleury 91 W s hodnotením 6.68. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Strasbourg W nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.52, v porovnaní s 1 u FC Fleury 91 W s priemerom 7.03. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Strasbourg W a 71% u FC Fleury 91 W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Strasbourg W nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 22 u FC Fleury 91 W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Strasbourg W je 26.2 (najmladší: M. Traore (22), najstarší: E. Aigbogun (32)), zatiaľ čo FC Fleury 91 W má priemer 27.7 (najmladší: S. Chossenotte (20), najstarší: C. Meffometou (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Strasbourg W majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 17 u FC Fleury 91 W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Strasbourg W4-4-24-2-3-1FC Fleury 91 W
GKDEFMIDFWD
1Wahl12Beche21Bonet18Chaney23Aigbogun27Hannequ.6Enge13Pinto3Kazadi19Konan80Traore1Picaud4Goetsch21Cometti12Meffome.25Martins20Fernand.28Jaurena7Chossen.18Caputo14Traore11Laurent

Náhradníci

Tréner: Vincent Nogueira

Náhradníci

Tréner: Frédéric Biancalani

Strasbourg WSila pozíciíFC Fleury 91 W
6.62
Ø Hodnotenie
6.85
Brankár (0 v 1)7.32
0G 0A
6.33Obranca (1 v 4)6.87
0G 0A0G 0A
6.86Záložník (8 v 5)6.68
1G 1A4G 6A
6.52Útočník (2 v 1)7.03
1G 0A4G 0A
Strasbourg W4-4-2
23ObrancaE. Aigbogun6.3
1ZáložníkM. Wahl
12ZáložníkA. Beche
21ZáložníkE. Bonet
18ZáložníkA. Chaney
27ZáložníkL. Hannequin
6ZáložníkS. Enge6.9
13ZáložníkF. Pinto6.81G1A
3ZáložníkG. Kazadi
19ÚtočníkI. Konan6.51G
80ÚtočníkM. Traore6.5
FC Fleury 91 W4-2-3-1
1BrankárC. Picaud7.3
4ObrancaL. Goetsch7.0
21ObrancaA. Cometti7.0
12ObrancaC. Meffometou6.9
25ObrancaM. Martins6.6
20ZáložníkC. Fernandes6.71G2A
28ZáložníkI. Jaurena
7ZáložníkS. Chossenotte6.4
18ZáložníkC. Caputo6.83G3A
14ZáložníkA. Traore6.71A
11ÚtočníkE. Laurent7.04G

Prehľad zápasu

FC Fleury 91 W zdolal Strasbourg W 3:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: E. Laurent 64′, L. Cance 83′, E. Laurent 90′ (pen.). Bolo udelených 2 žltých kariet. Strasbourg W mal 54% držanie lopty, FC Fleury 91 W mal 46%. Strasbourg W mal 1 striel (0 na bránu), FC Fleury 91 W mal 13 (7 na bránu). Strasbourg W urobil 5 striedaní, FC Fleury 91 W urobil 4.

Rivalita od 2026

Strasbourg W vs FC Fleury 91 W vzájomné výsledky

1 stretnutí
Strasbourg W
0
výhier
Remízy
0
FC Fleury 91 W
1
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 31 v 2026Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Strasbourg W

LLDLLW

FC Fleury 91 W

LWLLLD

Predpoveď zápasu

Strasbourg W

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Fleury 91 W

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or FC Fleury 91 W

36%Forma64%
22%Útok78%
47%Obrana53%
20%Vzájomné zápasy80%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 29. 4. 2026