Menu

Dijon W vs Lyon W

Stade Gaston-Gérard, Dijon6. decembra 2025 o 17:00
Domáci

Dijon W

03
Hostia

Lyon W

Udalosti zápasu

Dijon W
Lyon W
Výkop
25′
I. Engen
36′
D. Egurrola

asistencia: S. Bacha

Polčas
46′
TarcianeA. Lawrence
46′
S. BachaS. Svava
46′
T. ChawingaJ. Brand
46′
D. EgurrolaL. Heaps
55′
J. Brand

asistencia: D. M. Dumornay

Colette Ndzana57′
A. FontaineE. Siren
60′
Wang YanwenL. Declercq
60′
D. KopinskaWu Chengshu
60′
62′
D. M. DumornayM. Katoto
M. HaelewynL. Gay
73′
G. GrzybowskaN. Krezyman
73′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal8
1Shots off Goal6
1Total Shots17
0Blocked Shots3
0Shots insidebox11
1Shots outsidebox6
6Fouls11
3Corner Kicks10
0Offsides0
26%Ball Possession74%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves0
251Total passes698
182Passes accurate607
73%Passes %87%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Dijon W je 6.66, v porovnaní s 7.19 u Lyon W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Dijon W je N. Carage (7.02), u Lyon W je to I. Engen (8.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Dijon W prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 2 asistenciami, na čele s A. Fontaine (3G). U Lyon W je to 20 gólov a 13 asistencií s lídrom V. Becho (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Dijon W nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.73, zatiaľ čo Lyon W má 4 obrancov s priemerom 7.44. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Dijon W nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.55, oproti 5 u Lyon W s hodnotením 7.17. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Dijon W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.53, v porovnaní s 1 u Lyon W s priemerom 6.54. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Dijon W a 83% u Lyon W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Dijon W nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Lyon W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Dijon W je 23.3 (najmladší: J. Denizot (18), najstarší: N. Carage (29)), zatiaľ čo Lyon W má priemer 25.9 (najmladší: Tarciane (22), najstarší: C. Endler (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Dijon W majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 15 u Lyon W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Dijon W5-4-14-4-2Lyon W
GKDEFMIDFWD
1Talasla.24Vairon4Haelewyn28Carage27Denizot7Ndzana20Fontaine12Yanwen5Grzybow.16Domin9Kopinska1Endler33Tarciane18Sombath15Engen4Bacha7Becho13Egurrola6Dumornay22Chawinga20Yohannes14Hegerbe.

Náhradníci

Tréner: Pierre-Alain Picard

Náhradníci

Tréner: Jonatan Giráldez Costas

Dijon WSila pozíciíLyon W
6.66
Ø Hodnotenie
7.19
6.89Brankár (1 v 1)6.94
0G 0A0G 0A
6.73Obranca (5 v 4)7.44
0G 2A2G 2A
6.55Záložník (4 v 5)7.17
3G 0A17G 8A
6.53Útočník (1 v 1)6.54
1G 0A1G 3A
Dijon W5-4-1
1BrankárK. Talaslahti6.9
24ObrancaM. Vairon6.8
4ObrancaM. Haelewyn6.8
28ObrancaN. Carage7.01A
27ObrancaJ. Denizot6.5
7ObrancaC. Ndzana6.61A
20ZáložníkA. Fontaine6.63G
12ZáložníkWang Yanwen6.5
5ZáložníkG. Grzybowska6.6
16ZáložníkO. Domin6.4
9ÚtočníkD. Kopinska6.51G
Lyon W4-4-2
1BrankárC. Endler6.9
33ObrancaTarciane7.11G
18ObrancaA. Sombath7.4
15ObrancaI. Engen8.21G
4ObrancaS. Bacha7.12A
7ZáložníkV. Becho7.26G2A
13ZáložníkD. Egurrola7.21G
6ZáložníkD. M. Dumornay7.24G3A
22ZáložníkT. Chawinga7.26G3A
20ZáložníkL. Yohannes
14ÚtočníkA. Hegerberg6.51G3A

Prehľad zápasu

Lyon W zdolal Dijon W 3:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: I. Engen 25′, D. Egurrola 36′, J. Brand 55′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Dijon W mal 26% držanie lopty, Lyon W mal 74%. Dijon W mal 1 striel (0 na bránu), Lyon W mal 17 (8 na bránu). Dijon W urobil 5 striedaní, Lyon W urobil 5.

Rivalita od 2018

Dijon W vs Lyon W vzájomné výsledky

16 stretnutí
Dijon W
0
výhier
Remízy
1
Lyon W
15
výhier
Góly spolu
59 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
3/16 · 19%
Nad 2,5
12/16 · 75%

Aktuálna forma

Dijon W

LLWWWD

Lyon W

WWDLWW

Predpoveď zápasu

Dijon W

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Lyon W

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Lyon W and +1.5 goals

35%Forma65%
17%Útok83%
43%Obrana57%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026