Menu

Paris Fc W vs Le Havre W

Stade Charlety, Paris6. decembra 2025 o 17:00
Domáci

Paris FC W

30

Udalosti zápasu

Paris FC W
Le Havre W
Výkop
C. Boisard

Own Goal

24′
Polčas
M. N'DongalaF. Liaigre
46′
C. HocineT. Greboval
46′
O. Picard
47′
M. Garbino

asistencia: L. Azzaro

57′
C. MateoH. Sangare
61′
L. AzzaroN. Haheim
61′
65′
I. AdjabiS. Kassi
65′
T. GallaisE. Mbakem-Niaro
65′
M. MendyZ. Stievenart
71′Sarah Kassi
72′
F. RossiT. Seika
D. DavisT. Sissoko
79′
79′
J. NassiM. Dore
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal1
13Shots off Goal2
29Total Shots3
9Blocked Shots0
19Shots insidebox1
10Shots outsidebox2
9Fouls11
8Corner Kicks1
1Offsides1
68%Ball Possession32%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
619Total passes303
538Passes accurate188
87%Passes %62%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Paris FC W je 6.91, v porovnaní s 6.50 u Le Havre W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Paris FC W je M. Chavas (7.19), u Le Havre W je to L. Philippe (6.84).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Paris FC W prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 8 asistenciami, na čele s C. Mateo (5G). U Le Havre W je to 3 gólov a 3 asistencií s lídrom C. Boisard (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Paris FC W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo Le Havre W má 3 obrancov s priemerom 6.34. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Paris FC W nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 6 u Le Havre W s hodnotením 6.56. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Paris FC W nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.81, v porovnaní s 1 u Le Havre W s priemerom 6.52. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Paris FC W a 61% u Le Havre W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Paris FC W nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Le Havre W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Paris FC W je 24.8 (najmladší: M. N'Dongala (21), najstarší: D. Davis (30)), zatiaľ čo Le Havre W má priemer 24.1 (najmladší: M. Mendy (19), najstarší: L. Philippe (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Paris FC W majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 18 u Le Havre W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Paris FC W4-3-34-3-3Le Havre W
GKDEFMIDFWD
16Chavas18N'Donga.2Hocine29Davis3Bogaert24Moguedec4Korosec21Picard7Garbino9Azzaro10Mateo16Philippe18Kouache28Boisard3Baron20Rossi23Nassi37Lefevre22Gavory9Adjabi11Mendy39Gallais

Náhradníci

Tréner: Sandrine Soubeyrand

Náhradníci

Tréner: Maxime Di Liberto

Paris FC WSila pozíciíLe Havre W
6.91
Ø Hodnotenie
6.50
7.19Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.86Obranca (4 v 3)6.34
1G 1A2G 1A
6.99Záložník (3 v 6)6.56
2G 5A1G 1A
6.81Útočník (3 v 1)6.52
13G 2A0G 1A
Paris FC W4-3-3
16BrankárM. Chavas7.2
18ObrancaM. N'Dongala6.8
2ObrancaC. Hocine6.8
29ObrancaD. Davis7.0
3ObrancaL. Bogaert6.81G1A
24ZáložníkA. Le Moguedec7.15A
4ZáložníkK. Korosec7.01G
21ZáložníkO. Picard6.91G
7ÚtočníkM. Garbino6.84G
9ÚtočníkL. Azzaro6.74G1A
10ÚtočníkC. Mateo6.95G1A
Le Havre W4-3-3
16BrankárL. Philippe6.8
18ObrancaE. Kouache6.4
28ObrancaC. Boisard6.32G
3ObrancaA. Baron6.41A
20ZáložníkF. Rossi
23ZáložníkJ. Nassi6.51G
37ZáložníkE. Lefevre
22ZáložníkC. Gavory6.61A
9ZáložníkI. Adjabi
39ZáložníkT. Gallais
11ÚtočníkM. Mendy6.51A

Prehľad zápasu

Paris FC W zdolal Le Havre W 3:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: C. Boisard 24′ (o.g.), O. Picard 47′, M. Garbino 57′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Paris FC W mal 68% držanie lopty, Le Havre W mal 32%. Paris FC W mal 29 striel (7 na bránu), Le Havre W mal 3 (1 na bránu). Paris FC W urobil 5 striedaní, Le Havre W urobil 5.

Rivalita od 2020

Paris FC W vs Le Havre W vzájomné výsledky

9 stretnutí
Paris FC W
7
výhier
Remízy
1
Le Havre W
1
výhier
Góly spolu
32 · 3.6/zápas
Obaja skórovali
4/9 · 44%
Nad 2,5
5/9 · 56%

Aktuálna forma

Paris FC W

WWWWWW

Le Havre W

WLLDLL

Predpoveď zápasu

Paris FC W

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Le Havre W

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Paris FC W

90%Forma10%
92%Útok8%
46%Obrana54%
100%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026