Menu

Montpellier W vs Nantes W

Stade Bernard Gasset Terrain n°7, Montpellier6. decembra 2025 o 17:00
12
Hostia

Nantes W

Udalosti zápasu

Montpellier W
Nantes W
Výkop
4′
L. Khelifi

Penalty

27′Caitlin Cosme
S. Ouchene
45′
Polčas
59′
J. Machart-RabanneI. Saoud
C. BayletR. Kadzere
62′
71′
M. BethiJ. Mossard
71′
L. KhelifiC. Robillard
72′
L. Calba

asistencia: A. Toloba

E. RambaudR. Chaine
75′
82′
C. CosmeN. Rodrigues
82′
A. TolobaR. Eloissaint
J. RastocleA. Felden
87′
L. GstalterK. Bacoul-Juillard
87′
J. CoquetC. Chabod
87′
Celia Chabod88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal7
10Shots off Goal7
20Total Shots19
5Blocked Shots5
10Shots insidebox13
10Shots outsidebox6
8Fouls9
4Corner Kicks3
1Offsides0
50%Ball Possession50%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves4
428Total passes439
334Passes accurate361
78%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Montpellier W je 6.71, v porovnaní s 7.06 u Nantes W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Montpellier W je J. Lerond (7.53), u Nantes W je to A. Toloba (7.45).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Montpellier W prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 3 asistenciami, na čele s J. Coquet (2G). U Nantes W je to 15 gólov a 12 asistencií s lídrom A. Toloba (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Montpellier W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.54, zatiaľ čo Nantes W má 2 obrancov s priemerom 7.01. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Montpellier W nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.71, oproti 7 u Nantes W s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Montpellier W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.53, v porovnaní s 1 u Nantes W s priemerom 7.45. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 68% u Montpellier W a 80% u Nantes W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Montpellier W nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Nantes W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Montpellier W je 22.9 (najmladší: C. Baylet (18), najstarší: M. Levasseur (28)), zatiaľ čo Nantes W má priemer 26.7 (najmladší: J. Swierot (19), najstarší: J. Machart-Rabanne (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Montpellier W majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 19 u Nantes W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Montpellier W4-1-4-13-5-2Nantes W
GKDEFMIDFWD
1Lerond3Levasse.18Rastocle6Palis35Baylet17Coquet22Gstalter11Rouquet8Ouchene14Rambaud21Ngueleu1Burns3Cosme5Pasquer.4Cosson17Machart.26Khelifi28Swierot18Bethi21Fleury77Toloba9Calba

Náhradníci

Tréner: Yannick Chandioux

Náhradníci

Tréner: Nicolas Chabot

Montpellier WSila pozíciíNantes W
6.71
Ø Hodnotenie
7.06
7.53Brankár (1 v 1)7.17
0G 0A0G 0A
6.54Obranca (4 v 2)7.01
0G 0A1G 0A
6.71Záložník (5 v 7)6.98
3G 2A8G 9A
6.53Útočník (1 v 1)7.45
0G 1A6G 3A
Montpellier W4-1-4-1
1BrankárJ. Lerond7.5
3ObrancaM. Levasseur6.6
18ObrancaJ. Rastocle6.5
6ObrancaE. Palis6.6
35ObrancaC. Baylet6.5
17ZáložníkJ. Coquet6.72G
22ZáložníkL. Gstalter6.6
11ZáložníkJ. Rouquet
8ZáložníkS. Ouchene6.81G2A
14ZáložníkE. Rambaud
21ÚtočníkN. Ngueleu6.51A
Nantes W3-5-2
1BrankárE. Burns7.2
5ObrancaJ. Pasquereau6.9
4ObrancaM. Cosson7.11G
3ZáložníkC. Cosme
17ZáložníkJ. Machart-Rabanne7.02A
26ZáložníkL. Khelifi7.05G
28ZáložníkJ. Swierot7.11G6A
18ZáložníkM. Bethi7.01G
21ZáložníkL. Fleury6.71G1A
9ZáložníkL. Calba
77ÚtočníkA. Toloba7.56G3A

Prehľad zápasu

Nantes W zdolal Montpellier W 2:1. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: L. Khelifi 4′ (pen.), S. Ouchene 45′, L. Calba 72′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Montpellier W mal 50% držanie lopty, Nantes W mal 50%. Montpellier W mal 20 striel (5 na bránu), Nantes W mal 19 (7 na bránu). Montpellier W urobil 5 striedaní, Nantes W urobil 5.

Rivalita od 2024

Montpellier W vs Nantes W vzájomné výsledky

3 stretnutí
Montpellier W
1
výhier
Remízy
2
Nantes W
0
výhier
Góly spolu
9 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Montpellier W

WLWLLD

Nantes W

DWLWWD

Predpoveď zápasu

Montpellier W

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Nantes W

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : Montpellier W or draw and +1.5 goals

40%Forma60%
50%Útok50%
48%Obrana52%
80%Vzájomné zápasy20%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026