Menu

Strasbourg W vs Saint Etienne W

Stade de la Meinau, Strasbourg19. novembra 2025 o 17:00

Udalosti zápasu

Strasbourg W
Saint-Étienne W
Výkop
L. Hannequin

Penalty

5′
12′Aleksandra Gajić
Eseosa Aigbogun19′
Eseosa Aigbogun31′
Eseosa Aigbogun31′
Polčas
F. Pinto

asistencia: L. Hannequin

52′
63′
F. BataillardL. M. Hermann
63′
M. RomanelliA. Connesson
Grace Kazadi Ntambwe73′
79′Nadjma Ali Nadjim
84′
R. CorbozA. Pierre-Louis
84′
N. Ali NadjimW. Fon
87′Sofie Hornemann
G. KazadiC. Mairot
90+6′
M. TraoreM. Hoeltzel
90′
L. HannequinI. Konan
90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
2Shots off Goal6
7Total Shots10
2Blocked Shots2
5Shots insidebox3
2Shots outsidebox7
7Fouls12
7Corner Kicks1
0Offsides1
54%Ball Possession46%
3Yellow Cards3
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
406Total passes349
290Passes accurate245
71%Passes %70%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Strasbourg W je 6.58, v porovnaní s 6.60 u Saint-Étienne W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Strasbourg W je S. Enge (6.88), u Saint-Étienne W je to A. Pinguet (6.83).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Strasbourg W prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 2 asistenciami, na čele s F. Pinto (1G). U Saint-Étienne W je to 2 gólov a 2 asistencií s lídrom N. Ali Nadjim (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Strasbourg W nasadzuje 1 obrancov s priemerným hodnotením 6.33, zatiaľ čo Saint-Étienne W má 2 obrancov s priemerom 6.54. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Strasbourg W nasadzuje 8 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 5 u Saint-Étienne W s hodnotením 6.66. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Strasbourg W nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.44, v porovnaní s 3 u Saint-Étienne W s priemerom 6.51. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Strasbourg W a 65% u Saint-Étienne W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Strasbourg W nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Saint-Étienne W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Strasbourg W je 27.8 (najmladší: M. Traore (22), najstarší: E. Aigbogun (32)), zatiaľ čo Saint-Étienne W má priemer 26.6 (najmladší: F. Bataillard (21), najstarší: S. Cambot (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Strasbourg W majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 18 u Saint-Étienne W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Strasbourg W4-4-24-3-3Saint-Étienne W
GKDEFMIDFWD
1Wahl12Beche21Bonet3Kazadi23Aigbogun18Chaney6Enge13Pinto27Hannequ.9Diop80Traore16Pinguet29Romanel.17Mansuy15Gajic3Tapia10Corboz13Bataill.9Cambot8Lamonta.11Hornema.19Nadjim

Náhradníci

Tréner: Vincent Nogueira

Náhradníci

Tréner: Sébastien Joseph

Strasbourg WSila pozíciíSaint-Étienne W
6.58
Ø Hodnotenie
6.60
Brankár (0 v 1)6.83
0G 0A
6.33Obranca (1 v 2)6.54
0G 0A0G 0A
6.86Záložník (8 v 5)6.66
1G 1A0G 1A
6.44Útočník (2 v 3)6.51
0G 1A2G 1A
Strasbourg W4-4-2
23ObrancaE. Aigbogun6.3
1ZáložníkM. Wahl
12ZáložníkA. Beche
21ZáložníkE. Bonet
3ZáložníkG. Kazadi
18ZáložníkA. Chaney
6ZáložníkS. Enge6.9
13ZáložníkF. Pinto6.81G1A
27ZáložníkL. Hannequin
9ÚtočníkM. Diop6.41A
80ÚtočníkM. Traore6.5
Saint-Étienne W4-3-3
16BrankárA. Pinguet6.8
17ObrancaH. Mansuy6.6
3ObrancaC. Tapia6.5
29ZáložníkM. Romanelli
15ZáložníkA. Gajic
10ZáložníkR. Corboz6.5
13ZáložníkF. Bataillard6.7
9ZáložníkS. Cambot6.81A
8ÚtočníkA. Lamontagne6.6
11ÚtočníkS. Hornemann6.31A
19ÚtočníkN. Ali Nadjim6.72G

Prehľad zápasu

Strasbourg W zdolal Saint-Étienne W 2:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: L. Hannequin 5′ (pen.), F. Pinto 52′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Strasbourg W mal 54% držanie lopty, Saint-Étienne W mal 46%. Strasbourg W mal 7 striel (3 na bránu), Saint-Étienne W mal 10 (2 na bránu). Strasbourg W urobil 3 striedaní, Saint-Étienne W urobil 4.

Rivalita od 2024

Strasbourg W vs Saint-Étienne W vzájomné výsledky

3 stretnutí
Strasbourg W
2
výhier
Remízy
1
Saint-Étienne W
0
výhier
Góly spolu
6 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
0/3 · 0%

Aktuálna forma

Strasbourg W

LLDLLW

Saint-Étienne W

LLWLLL

Predpoveď zápasu

Strasbourg W

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Saint-Étienne W

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Strasbourg W or draw

56%Forma44%
60%Útok40%
67%Obrana33%
80%Vzájomné zápasy20%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026