Menu

Montpellier W vs Lyon W

Stade Bernard Gasset Terrain n°7, Montpellier7. novembra 2025 o 19:00
15
Hostia

Lyon W

Udalosti zápasu

Montpellier W
Lyon W
Výkop
8′
L. Heaps

asistencia: S. Svava

26′Lily Yohannes
28′
I. Benyahia

asistencia: S. Svava

Lola Gstalter34′
45′
E. Junttila-Nelhage

asistencia: J. Brand

Polčas
J. Rouquet
53′
61′
L. HeapsA. Lawrence
61′
L. YohannesD. M. Dumornay
61′
TarcianeD. Egurrola
C. BayletK. Bacoul-Juillard
67′
L. GstalterN. Ngueleu
67′
70′
T. ChawingaK. Diani
70′
J. BrandA. Hegerberg
R. KadzereC. Chabod
76′
J. CoquetE. Rambaud
76′
85′
D. M. Dumornay
J. RouquetI. Koko
89′
90′
A. Hegerberg
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal13
2Shots off Goal7
7Total Shots26
1Blocked Shots6
5Shots insidebox15
2Shots outsidebox11
6Fouls15
3Corner Kicks15
1Offsides1
26%Ball Possession74%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
8Goalkeeper Saves3
205Total passes559
133Passes accurate489
65%Passes %87%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Montpellier W je 6.70, v porovnaní s 7.19 u Lyon W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Montpellier W je J. Lerond (7.53), u Lyon W je to A. Sombath (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Montpellier W prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 2 asistenciami, na čele s J. Coquet (2G). U Lyon W je to 22 gólov a 16 asistencií s lídrom T. Chawinga (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Montpellier W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.53, zatiaľ čo Lyon W má 4 obrancov s priemerom 7.30. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Montpellier W nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 3 u Lyon W s hodnotením 7.07. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Montpellier W nasadzuje 0 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Lyon W s priemerom 7.27. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 70% u Montpellier W a 86% u Lyon W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Montpellier W nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 9 u Lyon W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Montpellier W je 22.8 (najmladší: C. Baylet (18), najstarší: M. Levasseur (28)), zatiaľ čo Lyon W má priemer 25.2 (najmladší: Tarciane (22), najstarší: C. Endler (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Montpellier W majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 14 u Lyon W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Montpellier W4-1-4-14-3-3Lyon W
GKDEFMIDFWD
1Lerond3Levasse.20Felden18Rastocle35Baylet6Palis11Rouquet17Coquet8Ouchene22Gstalter99Kadzere1Endler33Tarciane18Sombath5Junttil.23Svava25Benyahia10Heaps20Yohannes29Brand22Chawinga7Becho

Náhradníci

Tréner: Yannick Chandioux

Náhradníci

Tréner: Jonatan Giráldez Costas

Montpellier WSila pozíciíLyon W
6.70
Ø Hodnotenie
7.19
7.53Brankár (1 v 1)6.71
0G 0A0G 0A
6.53Obranca (4 v 4)7.30
0G 0A3G 6A
6.67Záložník (6 v 3)7.07
3G 2A4G 4A
Útočník (0 v 3)7.27
15G 6A
Montpellier W4-1-4-1
1BrankárJ. Lerond7.5
3ObrancaM. Levasseur6.6
20ObrancaA. Felden6.5
18ObrancaJ. Rastocle6.5
35ObrancaC. Baylet6.5
6ZáložníkE. Palis6.6
11ZáložníkJ. Rouquet
17ZáložníkJ. Coquet6.72G
8ZáložníkS. Ouchene6.81G2A
22ZáložníkL. Gstalter6.6
99ZáložníkR. Kadzere
Lyon W4-3-3
1BrankárC. Endler6.7
33ObrancaTarciane7.11G
18ObrancaA. Sombath7.4
5ObrancaE. Junttila-Nelhage7.31G
23ObrancaS. Svava7.41G6A
25ZáložníkI. Benyahia7.33G2A
10ZáložníkL. Heaps6.81G2A
20ZáložníkL. Yohannes
29ÚtočníkJ. Brand7.43G2A
22ÚtočníkT. Chawinga7.26G3A
7ÚtočníkV. Becho7.36G1A

Prehľad zápasu

Lyon W zdolal Montpellier W 5:1. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: L. Heaps 8′, I. Benyahia 28′, E. Junttila-Nelhage 45′, J. Rouquet 53′, D. M. Dumornay 85′, A. Hegerberg 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Montpellier W mal 26% držanie lopty, Lyon W mal 74%. Montpellier W mal 7 striel (4 na bránu), Lyon W mal 26 (13 na bránu). Montpellier W urobil 5 striedaní, Lyon W urobil 5.

Rivalita od 2013

Montpellier W vs Lyon W vzájomné výsledky

25 stretnutí
Montpellier W
0
výhier
Remízy
2
Lyon W
23
výhier
Góly spolu
95 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
13/25 · 52%
Nad 2,5
22/25 · 88%

Aktuálna forma

Montpellier W

WLWLLD

Lyon W

WDLWWD

Predpoveď zápasu

Montpellier W

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Lyon W

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Lyon W and +1.5 goals

29%Forma71%
30%Útok70%
23%Obrana77%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026